Módní účesy a účesy - zima 2019 (foto)

Chcete změnit? Začněte s vzhledem a konkrétněji s vlasy.Nový účesje jednoduchý a cenově dostupný, ale zároveň kardinální způsob, jak změnit svůj vzhled, který vám umožní přilákat do vašeho života nové pozitivní dojmy, události a příjemné seznámení.
Módní návrháři nabízejí několik poměrně rozmanitých možností účesu pro dlouhé i krátké vlasy .

Kadeře nebo měkké vlny- skutečný účes po celou dobu, který dává vašemu obrazu zvláštní ženskost, sexualitu a přitažlivost.


Negativní účesy a účesy- stylová volba pro "líné" módy. "Shaggy" účesy a účesy s hromadou na zadní straně hlavy v roce 2019 jsou zpět v módě.

V roce 2019 bude u dlouhých vlasůnejmódnější a nejtypičtější možností, která bude praktická a pohodlnácopánky.Různé, a dokonce i složité tkaní jsou populární.


Dalšímmódním účesem pro dlouhé vlasy je ocas , ideálně elegantní nebo chlupatý.


Retro účesyje jedním zmódních trendů zimního období 2019 . Prototyp filmových hvězd pomůže vytvořit různésvazky s hromadou nebo babette , které mohou být dodatečně zdobeny obvazem, ráfky nebo barretty.

Nejmodernější a nejoblíbenější barva vlasů je červená . Pokud z přírody nejste vlastníkem „měděné hřívy“, můžete experimentovat s různými odstíny - od zlaté blond až po ohnivě červenou.