Jak udržet dietu?

Jak udržet dietu? Tato otázka je relevantní pro mnoho žen a mužů, kteří aktivněbojují s kilemis pomocí různých diet na hubnutí.Možná na první pohled se zdá, že dieta je jednoduchý a snadný úkol, a potřeba snížit počet a rozmanitost denní stravy je poměrně realistická a proveditelná.Ve skutečnosti je však vše složitější a mnoho lidí ztrácí váhu až do konce diety.Doporučujeme vám věnovat pozornost několika jednoduchým tipům ze série „Jak udržet dietu?“.

 • Jedním z hlavních bodů úspěšné stravy může býtmotivace .Motivace - činy (výroky) psychologické nebo fyziologické povahy, které umožňují člověku kontrolovat jeho chování.Než se vydáte na dietu, musíte si vybrat pozitivní a nevyčerpatelný motiv, který v nejjasnější, jasné barvě charakterizuje váš hlavní cíl.Chcete-li tak učinit, odpovězte na otázku „PRO CO SIT NA DIETĚ ?Je žádoucí, aby vaše odpověď byla jasná a konkrétní - narozeniny v měsíci, dlouho očekávané datum nebo nová známost, dovolená, slavnostní událost.
 • Výběr správné stravy. Velmi často se uchylujeme k dietám, které nám doporučili přátelé, známí nebo hollywoodská hvězda ze stránek lesklého časopisu o zázračném úbytku hmotnosti.Výběr stravy pro hubnutí, nikdy nezapomeňte, že strava by měla vyhovovat vám(Tvé tělo).Chcete-li si vybrat správnou dietu, doporučuje se zařídit půst, menu, které bude převzato z připravované stravy.Po půstu den, můžete pochopit, jak moc dieta vám vyhovuje a jak moc dietní menu se vám líbí.
 • Během diety nejčastěji přichází okamžik, kdy nadšení zemře a existuje touha vrátit se k

  , jak udržet dietu?90-60-90

  k obvyklému způsobu života, kdy v minulosti zůstaly dny stravování.V takových časech si připomínejte, jak často je možné, že strava je dočasná nutnost, která vede k harmonii, kráse, zdraví a nadšené pozornosti druhých.

 • Kalendář úspěchů. Pokud je vaše strava navržena na 7 nebo více dní, můžete mít úspěšný kalendář, ve kterém můžete označit „překročenou cestu“, stejně jako pozitivní výsledky hubnutí.
 • Pro udržení stabilního a pozitivního emocionálního stavu si můžete každý den dělat mini-dárky.Existuje spousta možností pro mini-prezentace: lístek na film, krásný lak na nehty, oblíbený časopis pro ženy, nový vlásenka, voňavý tělový krém atd.Jinými slovy, dopřejte si příjemné maličkosti.Koneckonců, za každý den, který žil na dietě, si zasloužíš odměnu.
 • Volný čas není.Jde o to, že pokud máte volný čas, neměli byste sedět doma před televizí.Snažte se žít aktivní život - jít do kina nebodivadlo, setkání s přáteli, procházkyna čerstvém vzduchu a pikniky v přírodě, návštěva kosmetičky nebo výlet do salonu krásy.
 • Sport. Při pobytu na dietě nezapomeňte na důležitost cvičení. Adekvátní tělesná aktivita pomáhá aktivněji se zbavit nadváhy a udržovat svalový tonus, stejně jako snižovat chuť k jídlu a nemyslet na jídlo. Můžete se přihlásit do fitness centra, běžet s přítelem v dopoledních hodinách nebo domluvit domácí fitness klub (koupit švihadlo, činky nebo fitball).
 • Jakákoliv strava - stres pro naše tělo. Strava se proto doporučuje začít v době, kdy není v práci žádná překážka nebo překážka v práci, domácí atmosféra je klidná a prosperující.
 • Máte-li během diety bolestivý a obsedantní pocit hladu, můžete při pokojové teplotě vypít sklenici čisté vody. Voda zaplňuje žaludek, pomáhá snižovat hlad a také čistí tělo toxinů, toxinů a metabolických produktů (obzvláště důležité v období hubnutí).