Podzimní design nehtů pro módní dámy!

Podzim 2019 vstoupil do svých zákonných práv, změnil nejen počasí za oknem, ale i design nehtů módy. V našem článku najdete fotografii světlé a barevné manikúry, zajímavých a relevantních nápadů pro vytvoření skutečně podzimní nálady.

Design podzimní manikúry

Mění se vaše manikúra v závislosti na ročním období?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Vlastnosti podzimního designu

Za oknem, vzpoura barev - podzimní listí je plná všech odstínů oranžové, žluté a červené, a poslední paprsky slunce změkčit paletu, takže tón měkčí a teplejší. Takovéto změny v přírodě nemohly odrážet módní trendy v manikúre. Odborníci naznačují, že holky „obléknou“ měsíčky v barevném schématu odpovídajícím sezóně a také je zdobírůzných technik týkajících se tohoto roku.

Podzimní manikúra

Zajímavé : Konstrukce nehtů s gelovou polštářkou „Rozvody“

Skutečné barvy

Podle módních trendů z roku 2019 převládají v podzimním manikúru přírodní odstíny žluté, červené, hnědé, šedo-modré a další.

Manikúra podzimních palet

Jasně červená a karmínová

Manikúra v takovém barevném schématu je soběstačná, takže může zůstat „čistá“. Můžete ji přidat na měsíc nebo barvu bundu, matný povrch, stejně jako elegantní vzor na podzimní téma. Přidá to zvýraznění obrazu, dá ženskost a chuť.

Červená manikúra se vzorem

Zajímavé : Manikúrový gel polský s francouzským designem

Zlato

Není nic, co by se podzim nazýval zlatem, protože zažloutlé listy, třpytící se v paprscích slunce, se podobají mědi, bronzu a dokonce i zlatu. Tento nátěr je nejvhodnější pro vytvoření stylové manikúry na podzim.

Stylová zlatá manikúra

Pro realizaci koncipovaného návrhu je vhodné:

  • techniky lepení;
  • tření;
  • lak s perlou;
  • flitr a drahokam.

Krásná zlatá podzimní manikúra

Taková manikúra vypadá prostě úžasně, takže doplní nejen každodenní luk, ale také obraz při zvláštní příležitosti.

Všechny odstíny žluté a oranžové

Vytvořte podzimní manikúrupoužití těchto odstínů je téměř nemožné. Při výběru laku dávejte přednost teplým barvám - žlutému okru, jantaru, oranžově červené. Ale studené odstíny žluté a oranžové je lepší odejít na příští léto.

Manikúra v oranžové paletě

Zajímavé : Design gelu na nehty s pískovým efektem

Dokončete měsíčky s jednoduchým vzorem, který byl vytvořen pomocí vzoru, nebo kamifubuki kruhy ve stejných barvách, a dostanete opravdu stylovou manikúru pro podzimní témata.

Podzimní design se stopkou

Šedá a modrá

„Indické léto“ je zpravidla nahrazeno otupělostí a deštěm. Pro takové počasí v podzimním designu má vlastní chladné odstíny - šedá, šedohnědá, modrá.

Šedo-modrá podzimní manikúra

Zajímavé : Návrh gelu na nehty s účinkem písku

Zajímavé podzimní techniky

Současná paleta pro nadcházející sezónu bude vyřazena. Dále hovoříme o tom, co nové položky v designu nehtů čekají na módy na podzim roku 2019, prozkoumáme fotografie nejzajímavějších a nejpůvodnějších nápadů.

Podzimní techniky manikúry

Dešťové kapky

Bohužel podzim není jen vzpoura barev, ale také časté deště. Sezónní počasí se objevilo v designu nehtů. Níže uvedená fotografie ukazuje novinku - krásná podzimní manikúra, která se stala skutečným objevem roku 2019.

Kapky deště

Kapky,napodobovat déšť, to je docela snadné. Obvykle mistr kreslí kruhy různých průměrů tenkým štětcem nebo je aplikuje transparentním lakem na barevný podklad.

Jemný velvet

Velvetové období je jedním z nejpříjemnějších a nejpohodlnějších období odpočinku. Díky moderním technikám mohou mladé slečny přeměnit měsíčky v hejnu nebo matným glazovaným polem. Tyto inovace designu se na podzim velmi podobají a dodávají obraz něhy a tepla.

Velvet manikúra na podzim

Gradient

Plynulý přechod z jednoho stínu na druhý je jedním z nejkrásnějších návrhů na podzim manikúru. Perfektní manikúra ombre je kombinací odstínů, které jsou blízké barvy, což umožňuje použít několik módních odstínů najednou. Pro začátek podzimu stojí za to vybrat si paletu teplých barev, zatímco pro chladnější období a zimu jsou vhodnější studené odstíny.

Podzimní gradient

V klasickém provedení se gradient pohybuje od základny nehtové desky k okraji. Dnes však návrháři nabízejí módním ženám pohled na neobvyklé možnosti, kdy přechod začíná ve středu nehtu nebo leží ve svislé rovině.


Design ombre vypadá stejně dobře na krátkých i dlouhých nehtech a je ideální pro každodenní život a zvláštní příležitosti.

Francouzština

Kde bez francouzské manikúry? Tento podzim bude opět na vrcholupopularitu A jak jeho klasická verze (s bílým lemováním), tak živější a odvážnější design v paletě, který byl vybrán podle sezóny.

Design podzimní bundy

Fólie

Craquelure s fólií je další novinkou tohoto roku v designu nehtů. Pokud si vyberete správné barvy, získáte opravdovou podzimní manikúru. Kombinace černých, červených a zlatých barev tak vypadá nádherně. Výkonnost techniky je jednoduchá a nevyžaduje speciální dovednosti. Koneckonců, vzorek se získá metodou „lepení“ speciální fólie na gelovém laku.

Obrázky z podzimního tématu

Umělecká malba na nehtech - ideální řešení pro elegantní a módní manikúru. Pomocí služeb profesionálního mistra můžete na nehtech vytvořit skutečnou podzimní krajinu. Například javorové listy, shluky popela, deštníky a další atributy typické pro tuto roční dobu vypadají skvěle.

Čerpání z podzimního tématu

Pokud nechcete trávit čas a peníze na uměleckou malbu, můžete se uchýlit k jednodušším, ale neméně zajímavým způsobům vytváření kreseb. Použijte například speciální šablony, razítka nebo aplikace.

Obrázky na téma podzim

Stylové kombinace

Také tento pokles trendu bude kombinací různých technik. To znamená, že v jednom provedení mohou být použity písky, fólie, matné a lesklé povlaky, různé odstíny. Obvykle takovéManikúra se ukazuje velmi jasná, originální a velkolepá.

Míchání různých technik

Doufáme, že aktuální tipy a fotografie uvedené v článku vám pomohou, abyste se nemýlili s volbou designu nehtů na podzim 2019. Zkuste, experimentujte, být originální! Konec konců, podzim je nová příležitost, nenechte si ujít!


A co na podzim položíš na své měsíčky?