Podzimní kabáty - 2019: nová sezóna

Coat je neměnným atributem základního dámského šatníku, který se v roce 2019 stal hlavním trendem podzimní sezóny. Kromě toho, že chrání před chladem, navíc tento reprezentant svrchního oděvu je stále velmi univerzální věc, protože se harmonicky hodí a naprosto doplňuje jakýkoliv obraz. Proto dále v článku budeme hovořit o nejaktuálnějších stylech kabátů, které budou na nadcházejícím podzimu na vrcholu jejich popularity.

Módní kabát na podzim

\ t

Zajímavé : Jak si vybrat rukavice pro kabát, kožich a šaty

„horké“ trendy a „čerstvé“ inovace

V roce 2019 jsou podzimní módní trendy velmi rozmanité, neboť obsahují jak klasické prvky snížení, tak i absolutní novinky sezóny. Mezi ně patří následující konstrukční řešení:

 • Obojek. Tento podzim se stane hlavním zaměřením celého produktu, takže tento prvek stylu by měl určitě vyniknout. Límec může mít jednoduchou kontrastní povrchovou úpravu a může být vyroben z jiných materiálů, jako je kůže nebo kožešina.

Kabáty s krásným límcem

Stylisté doporučují zvolit styl srsti, ve kterém jsou límec a pás vyrobeny ze stejného materiálu a se stejným designem.


 • Asymetrie. Asymetrický řez se stal jedním z hlavních hitů na módních přehlídkách. Kromě toho, že vám umožňuje skrýt vady postav, návrháři tvrdí, že takové styly kabátů usnadňují obraz aženský.

Asymetrický střih

 • Kožešina. Dnes, kožešina není jen materiál pro ochranu před chladem, ale také velkolepý dekor. Kromě standardního lemování límce a rukávů, v této sezóně návrháři nabídli, že ozdobí celý výrobek pruhy kožešin. Výsledkem je tedy něco mezi srstí a kožichem.

Dívka v kožichu

Nejoblíbenějším, stejně jako v uplynulém roce, je plyš, kožešina astrakhan a norka.

 • Velvet. Velvet kabát se stal módní novinkou podzimní sezóny 2019 v segmentu dámského svrchního oděvu. Obzvláště populární budou produkty s nejvyšším možným lemem a nízkoprofilovým designem. Pokud jde o barevnou paletu, lze ji provádět v klidných a poměrně bohatých barvách.

Srstnatá srst

Jakou srst si vyberete?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
 • Bílá barva. Bílý plášť musí mít základní šatní skříň. Kromě toho, že se perfektně hodí k věcem různých stylů a barev, navíc takový kabát osvěžuje obraz a činí ho elegantním a elegantním. Pokud jde o dekor, zde může být přítomen pouze v minimálním množství, protože hlavní důraz by měl být kladen na vlastnosti řezu a texturu tkaniny.

Bílý plášť

 • V kleci. Tento tisk je dnes nejoblíbenější, takže všechny typy buněk jsou v módě. Pokud jde o rozsah barev, zde také neexistují žádná omezení a lze ji provádět jak v klasickém černobílém, tak v jasných barvách. Hlavní věc je si uvědomit, že kostkovaný tisk je již hlavním ohniskem, takže přítomnost jakéhokoliv dalšího dekoru je nevhodná.

Stylový styl srsti v kleci

 • Tapisérie. Krásné a rafinované gobelínové kabáty se právem ujaly vedení v módním hodnocení. Délka v tomto případě nezáleží, protože veškerá pozornost je věnována přímo barvám. Mohou to být floristické prvky, různé malby zobrazující renesanci a dokonce i portréty. Doplňuje celé složení ozdobného obložení bílé umělé kožešiny s dlouhým zdřímnutím.

Srst gobelínů

 • Z kůže. Kůže v roce 2019 se stala jedním z nejmodernějších materiálů, takže ji designéři použili pro šití dámského podzimního kabátu. Při pohledu přes fotografie z výstav vidíte, že převažují převážně výrobky střední délky z lakované kůže, zdobené reliéfní reprodukcí napodobující kůži plazů.

Kožený plášť

Kromě standardní černé barvy je srst také vyroben z kůže, vyrobené v jasných barvách, jako je červená, elektrická modrá, bohatá zelená a teplá růžová.

 • Kombinace textur a materiálů.Kombinace několika tkanin různých barev a potisků v jednom nátěru se stala jedním z nejneobvyklejších designových řešení. Povoleno jako jednoduchá kombinace dvou různých materiálů a komplexu čtyř nebo více.

Povlaky z kompozitních materiálů

Nejoblíbenější kombinací sezóny je kombinace matné a lakované kůže a prošívané tkaniny s kožešinou.

Zajímavé : Kabáty pro ženy s různými tělesnými typy

 • Vojenský styl. Hrachová srst, duffle kabát a kabát nejsou jen zástupci vojenského stylu, ale i trendy podzimní sezóny. Podíváme-li se na fotografické příklady uvedené v našem výběru, můžete vidět, že oba produkty, které zcela napodobují vojenské uniformy a jednotlivé prvky tohoto stylu, v podobě zlatých knoflíků nebo husarů, jsou v módě.

Kabáty vojenského stylu

 • Floristika. Květinový tisk se stal jednou z hlavních dekorací na podzim-zimní přehlídky. To je široce používané v oděvu, včetně vrcholu. To může být, jak kresby v podobě poupata, a hromadné výšivky. Zvláště oceňované floristické, napodobující etnické vzory. Může se jednat o plnohodnotný přízvuk produktu a jeho nízkopříjmové přidávání.

Srst s květinovým potiskem

 • Univerzální. Tyto modely kabátů v roce 2019 se staly „explozí“ mezi módními trendy podzimní sezóny, které ocení ženy s kreativním smyslem pro styl. Její jádroSpojení spočívá v jednom výrobku desek z různých tkanin.Hlavním bodem volné srsti je jeden společný prvek ve formě stejného řezu, textury materiálů nebo dekoru.

Plášť s více prsy

 • Kratší rukávy.Navzdory názorům mnoha lidí na nepraktičnost těchto výrobků zůstává srst s krátkými rukávy na vrcholu své popularity.Délka rukávů zde může být buď ¾ nebo mnohem kratší.Proto, v chladném počasí, stylisté doporučují nosit takové výrobky s jasným golfem nebo dlouhé rukavice z tenké kůže.

Obal na tři čtvrtiny rukávu

Zajímavé : Dámské kožichy: módní zimní styly 2019-2019

Módní styly

Při výběru srsti je třeba věnovat menší pozornost vlastnostem řezu samotného výrobku.


Tento pád, nejvýznamnější modely budou:

 • Klasické dlouhé.Je považován za základní styl podzimního kabátu pro vysoké a tlusté ženy.V prvním případě zdůrazňuje postavu postavy a její hladké křivky, a ve druhém, vizuálně táhne pás, čímž se stává štíhlejší.Pokud jde o paletu barev, v tomto případě je lepší dát přednost klidným tónům, jako je béžová, mléčná, písčitá a černá.

Dlouhé klasické nátěry

 • Plášť.To je ideální volba pro práci nebo školu.Kromě toho, že tento výrobek chrání před chladem, kromě tohodokonale zapadá do oficiálního stylu, a tak doplňuje obraz jako celek.

Plášť kabátu

 • Zámořské oblasti. Objemné a beztvaré produkty tohoto pádu také zůstávají na vrcholu popularity. Můžete je nosit stejně jako se zástupci klasického stylu oblečení a se sportovními věcmi, jako jsou tepláky a mikiny.

Překrytí Coats

Zajímavé : Dámské kabáty s kožešinovým límcem, módní v roce 2019 & # 8212; 2019

 • Cape. Staly se novinkou sezóny, která se rychle získává na popularitě. Plášťový plášť se vyznačuje lichoběžníkovým řezem a přítomností výřezů na rukou místo rukávů, což z něj činí velmi pohodlné nošení.

Coat Cape

Jak vidíte, módní trendy podzimní sezóny roku 2019 v segmentu dámských plášťů jsou velmi rozmanité, což vám umožňuje vybrat si přesně svůj styl pro fashionisty jakéhokoliv věku a velikosti. Hlavní věcí je vybrat si model, který bude klást důraz na vaše výhody, a obraz jako celek jej učiní jasným a nezapomenutelným.

Už jste naplnili svůj šatník zbrusu novým podzimním kabátem?