Módní boty pro ženy 2019 (Foto)

V chladném období podzim-zima není možné bez bot. A vy, milí čtenáři, víte, žeboty pro ženyjsou jedním z nejoblíbenějších doplňků. Víme, že každý dámský doplněk, ať už je to kabelka, hodinky, rukavice a mnoho dalšího - to vše doplňuje náš vzhled. Ale boty - to vytváří. Dnes se díváme na hlavní trendy v módě dámských bot.

  • Retro styl dnes na vrcholu popularity.Dámské boty ve stylu 70. let mají silnou, mohutnou a stabilní patu. Jsou velmi pohodlné a praktičtější pro chladné období.
  • Classic stále nevychází z módy. Je reprezentován tradičnímikoženými nebo semišovými botamiz hnědé, šedé nebo černé barvy. Stojí za to věnovat pozornost rovnýmdámským botám s širokým vrcholem , do kterých by měly snadno vniknout kalhoty. Více odvážně takové boty budou vypadat se sukní. Tyto modely bot vypadají efektivně v hnědo-béžových tónech.
  • Čipkové boty- jeden z hlavních trendů této zimy. Přišel k nám z jarní a letní sezóny. Šněrování by mělo být agresivní, chytlavé a sexy. V mnoha nových sbírkách jsou modely bot až po kolena nebo nad nimi prezentovány tenkým šněrováním, kde začíná od samotné ponožky. Šněrování dává botě určité kouzlo a osobnost.
  • Běhyse opět staly favoritem období podzim-zima. Obzvláště důležité budou běhouny s vložkami z kožešin a textilií s kombinací různých barev a textur.
  • Hitom sezóny budou dámskéboty na kůži plazů(krokodýl, ještěrka, python) a tenký semiš.

Módní boty podzim-zima 2019-2019 (Foto)