Jaké barvy rtěnky v módě v roce 2019

Módní rtěnka barva 2019 prezentovaná mnoha možnostmi, takže každá žena si bude moci vybrat nejvhodnější odstín pro sebe.

Jaké barvy rtěnky jsou nejmódnější na jaře, v létě a na podzim roku 2019 (s fotografiemi)

Barva rtěnky 2019 se správnou volbou pomůže zvýraznit krásu této části obličeje, učinit ji výraznější a svůdnější.

Módní návrháři nabízejí pro každou sezónu nejaktuálnější paletu barev. Módní barvu rtěnky 2019 pro zimní sezónu tak představuje jasná, šťavnatá paleta s převahou červených a vínových odstínů, zejména ve formě lesklého lesku. Další módní možností je meloun sorbet, zatímco bohatší, tím lépe.


Ale nejvýznamnější barvy rtěnky pro jaro-léto 2019 byly všechny klidné a chladné barvy:

 • tmavě hnědá;
 • tyrkysová;
 • fialová;
 • víno;
 • šedá;
 • černá.

Na jaře av létě nedoporučují umělci make-up použití bledých a kyselých odstínů, doporučují módy, aby se rozhodli pro tyto tmavé, klidné tóny.

Módní metry vyráběly tyto čerstvé barvy rtěnky na podzim 2019:

 • kov;
 • karamel;
 • čokoláda;
 • káva;
 • béžová;
 • modrá obloha;
 • brusinky.

Všechny nejmodernější barvy rtěnky 2019 na fotografii níže, kde jsou možnosti, které jsou relevantní pro všechna roční období:

Populární barvy rtěnky: jaké odstíny v trendu roku 2019

Pokud hovoříme o módních barvách rtěnky pro rok 2019, které nepatří do sezónnosti, následující styl byl pojmenován jako stylista:

Styl je nahý.Většina dívek a žen nedávno ve vytvoření make-upu dodržuje přirozenost a přirozenost. Tento efekt v make-upu jim pomůže dosáhnout nahých odstínů rtěnky. Ideální volbou by byl béžový odstín, který se již dlouho stává klasikou a pravděpodobně nikdy nevyjde z módy. Takový tón je určen pro vytvoření denního make-upu, pro večerní líčení je nutné zvolit jasnější odstín. Béžová je prezentována v různých barvách, takže každá dívka si bude moci vybrat vhodnou verzi tohotokosmetika.

Studená paleta.Celosvětoví designéři se při vytváření svých sbírek řídí nejodvážnějšími a extravagantnějšími módy. Speciálně pro ně v roce 2019 byly fialové, modré a šedé označeny za nejmodernější barvy rtěnky ze studených odstínů.

Lehká paleta.Chcete-li vytvořit lehký vzhled, dívky používají jemné růžové odstíny. Jaká barva rtěnky je módní v roce 2019 z této kategorie odstínů? K počtu této palety barev, která je relevantní pro tuto módní sezónu, patří růžová, fialová, broskvová.

Plum.Plum odstín byl také jmenován populární rtěnka barva 2019 na módní přehlídky. Stal se hitem nadcházející sezóny a je přítomen v mnoha módních sbírkách. Navzdory jasu a sytosti švestkové barvy dodává obličeji svěžest, něhu a aristokracii.

Klasika.Klasická červená barva v trendu 2019, stejně jako dříve. To nevyjde z módy celé období existence této barvy rtěnky, navíc je relevantní ve všech ročních obdobích. Červený make-up na rty lze použít jako při vytváření večerního a denního obrazu. Hlavní věc je, že oblečení by mělo být stejně elegantní a luxusní jako samotný make-up.

Módní barva rtěnky umožňuje každé ženě vypadat stylově a atraktivně. Nicméně, při výběru odstínu make-upu pro rty, je důležité zvážit nejen jeho význam ve světě módy v tuto chvíli, ale také, jak to vyhovuje vašemu typu.vzhled

Jakou módní barvu rtěnky v roce 2019 připravili návrháři na jarní a letní sezónu?

Různé módní domy nabízejí módním ženám své vlastní barevné sady, které jsou podle jejich názoru nejvhodnější pro jarní a letní sezónu. Tanya Taylor doporučuje módy dávat pozor na další sadu módních odstínů. V první řadě má tento módní návrhář korálově červený odstín - jemný a romantický, což je skvělé pro vytvoření svěžího jarního vzhledu.

Kromě korálově červeného seznamu nejmodernějších rtěnkových barev na jaře av létě 2019 byl tento módní dům prezentován v oranžových, cihlově červených a mrkevních tónech.

Při výběru korálových odstínů je třeba vědět, že mají sklon zdůrazňovat nedokonalost obličeje. Na základě toho je tato rtěnka vhodná pouze pro majitele dokonalé pleti bez vyrážek, pigmentových skvrn a dalších vad.

Na jaře 2019 je barva rtěnky Dolce & Gabbana reprezentována vznešeným rubínem. Módní přehlídky také ukázaly svůdné švestky a víno houby, které se staly skutečným hitem sezóny. Melounový odstín je další módní verzí rtěnky pro rok 2019. Tento jemný červeno-růžový tón se hodí téměř ke každému ženskému obrazu.

Nejmodernější barva rtěnky na jaře 2019

Růžová je současná barva rtěnky na jaře 2019, reprezentovaná širokou škálou odstínů.

Jedná se o jednu z mála možností pro kosmetiku na rty, která je relevantní nejen v létě, ale iv Evropějakékoli jiné roční období.

Růžová barva rtů v různých odstínech je standardem krásy a ženskosti, symbolem jara a něhy. V této době bude trend absolutně všechny odstíny růžové - od šťavnaté, světlé a neonové až po jemné průsvitné a "zaprášené růže".

Toto je jedna z nejmodernějších barev rtěnky pro léto 2019, která ve svých sbírkách obsahovala mnoho metrů módy.

Stylisté se doporučují dívkám se světlými odstíny pleti, aby věnovali pozornost světle růžovým odstínům make-upu na rty, a tmavé pleti při tvorbě make-upu by se měly rozhodnout pro více syté lesklé možnosti.

Podle módních domů Christian Dior, Rodarte, Michaela Korsa, nejmodernější barva rtěnky na jaře 2019 je růžová v různých odstínech.

Módní barvy rtěnky pro sezónu podzim-zima 2019

Barva rtěnky na podzim-zima 2019 při tvorbě make-upu by měla být bohatá a expresivní. Retro a glamour styly se jistě vrátí k módě.

Jaká je barva rtěnky v trendu 2019 pro podzimní a zimní sezónu připravené módní metry?

Na podzim a v zimě, stylisté doporučují módy používat nejen světlé a nasycené, ale také lehce ztlumené odstíny. Stejně jako nikdy před touto sezónou budou žádány odstíny zralé švestky, marsaly a tmavé čokolády. Hlavním rysem módy 2019 je, že tyto barvy rtěnky mohou být použity k líčení rtů nejen brunetky, pro které byly vždy relevantní,ale i blondýnky.

Všechny druhy fialových odstínů jsou skvělým nápadem na nadcházející zimu. Rtěnka odstín zralých švestek, černých hroznů, jasně fialové neonové tmavé vlasy dívky s výrazným vzhledem. Taková kosmetika zdůrazňuje pouze přitažlivost hostesky. Stylisté nedoporučují takové rtěnky pro ženy s nevýraznými rysy, jinak se jejich vybledlý vzhled ztratí na pozadí světlého make-upu. Kosmetika pro rty fialových odstínů je vhodná pro všechny příležitosti: může být použita při tvorbě make-upu na procházku, romantickém rande, nočním klubu nebo obchodním jednání - je k dispozici neodolatelný pohled na ženu.

Aktuální barvy rtěnky pro zimu 2019-2019.

Burgundsko - jedna z nejušlechtilejších a elegantních barev rtěnky na zimu 2019-2019, která byla v různých verzích prezentována na módních přehlídkách předními módními návrháři.

Vínové odstíny se staly jedním z jasných trendů v make-upu na rty. V této módní sezóně, přední make-up umělci nabízejí módní ženy používat bohaté víno barvy s výrazným chladným subtone. Takové výrazné tóny budou úsměv více sněhově bílé a atraktivní.

Pokud jde o strukturu módních barev rtěnky v zimě 2019-2019, neexistují žádná omezení, může být jak matná, tak lesklá.

Černá rtěnka je trendem krásy zimy 2019, který bude hodnocen pouze několika málo. Bude se tato verze extravagantní kosmetiky líbitjednotlivcům, kteří chtějí upozornit každého na svůj vzhled. Uvedení nezbytných akcentů do tvorby make-upu pomůže ženám módy, kteří se chtějí vidět v obraze vamp.

Černá barva rtů během módních přehlídek byla pozorována u modelů značky Givenchy.

Novinkou podzimu 2019 se stala „opilá třešeň“ s rtěnkou a hned mezi módy našli mnoho obdivovatelů. Jedná se o poměrně složitý odstín, pod takovým make-upem rtů jsou tmavé šaty ideální. Kosmetika by měla být aplikována velmi pečlivě, „opilá třešeň“ netoleruje šupinaté rty, pokožka by měla být dokonale hladká a rovnoměrná a kontura by měla být hladká a čistá.


Další módou novinkou je káva s mlékem. Není hnědý a ne nahý, stín zaujímá mezilehlé místo mezi kávou s mlékem a kakaem, je to skvělé pro vytvoření útulného zimního vzhledu.

Stylisté doporučují tuto barvu rtěnky v roce 2019, která se aplikuje na rty pod objemným pleteným svetrem nebo pletenými šaty.

Červená barva rtěnky v módu 2019 pro každou sezónu - v zimě i v létě. Tato možnost líčení rtů je vždy relevantní, bez ohledu na roční období a věk ženy. Červená rtěnka je tolik v poptávce ne náhodou, protože je to to, co je nejvhodnější pro vytvoření obrazu femme fatale. Mnohé ženy odmítají červeně, protože se obávají vypadat vulgárně a vzdorně, ve skutečnosti se správným použitím make-upu tento efekt nebude.

Červenou barvu představuje poměrně široká paleta barev;vyberte si kosmetiku s mrkví, vínovou, švestkovým odstínem.

Nejmódnější barvy matných rtěnek v roce 2019

Pokud jde o strukturu kosmetiky na rty, matná rtěnka je stále v trendu sezóny. Je třeba poznamenat, že nejúčinnější matná rtěnka se dívá na mladé dívky, které mají kůži bez takových vad jako vrásky.

Podle módních trendů z roku 2019 může být barva matné rtěnky naprosto jakákoli. Nicméně, nejlepší v této verzi vypadají syté a tmavé odstíny rtů. Fashionistas může doplnit své kosmetické módní barvy matné rtěnky v roce 2019 víno, červené, fialové, vínové a dokonce i černé.

Mnoho dívek a žen odmítá používat matnou rtěnku, protože to není tak snadné umístit ji na rty, takže leží dokonale hladké a hladké.

Aby byla nejmodernější barva rtěnky na jaře 2019 mezi kosmetikou pro líčení rtů s matnou texturou co nejvíce využita, musí být řádně aplikována. Postupujte podle následujících doporučení profesionálních vizážistů:

 1. Před použitím make-upu musíte dobře připravit rty. Matná rtěnka má schopnost zdůraznit všechny nedostatky kůže na rtech. Velkým řešením problému odlupování a nerovnoměrné pokožky bude použití křoviny. Můžete použít speciální peeling na rty nebo si ho připravit smícháním olivového oleje, medu a cukru. Tento nástroj za pár minutje třeba masírovat rty.
 2. Vzhledem k vlastnostem matné rtěnky na suché rty by měly být před použitím kosmetiky navlhčeny.K tomu můžete použít balzám na rty nebo olivový olej.
 3. Aby se dosáhlo skutečné barvy rtěnky, měla by být aplikována na rty pokryté speciálním korektorem.
 4. Před použitím matné rtěnky na rtech musí být jejich povrch pokrytý kosmetickou tužkou.Pomocí tužky dosáhnete rovnoměrnějšího a jasnějšího výsledku.
 5. Vyberete-li matnou rtěnku pro make-up, neměli byste rtěnky na rty kombinovat.Rovnoměrně rozdělte kosmetiku na povrch kůže rtů, můžete použít speciální štětec.
 6. Aby make-up zůstal na rtech tak dlouho, jak je to jen možné, je třeba na povrch aplikovat další vrstvu rtěnky, ale nejdříve je třeba ji navlhčit papírovou ubrouskem.Tato technika vám umožní bezpečněji upevnit výsledek a vyhnout se přehnaným rtům a kosmetickým sraženinám v jejich rozích.

Po přečtení těchto doporučení můžete jít na nákup matné rtěnky aktuální barvy pro rok 2019.

Saténové rtěnky, módní v roce 2019

Kromě matných rtěnek, které jsou důležité pro druhou sezónu, stylisté nezapomněli na atraktivitu lesklého lesku.

Pro období jaro-léto připravovali světlé a nasycené barvy saténové rtěnky.Nespornou výhodou takové kosmetiky pro rty je, že je vhodná pro ženy naprosto žádnévěkuPopularita saténové rtěnky mezi ženami je díky ohromujícímu účinku oteklých rtů, kterého lze dosáhnout použitím této kosmetiky.

Mezi módní trendy nadcházející sezony patří množství kosmetických přípravků, které dodávají rtům řasený efekt a svůdný lesk, krémovým leskem s lanolinem, který nejenže dodává výraznému vzhledu díky úžasnému lesklému provedení,ale také dobře hydratuje pokožku.Také, módní metry doporučují fashionistas věnovat pozornost perla lesk na rty, které byly relevantní v 90. letech.

Pro rok 2019 byly odstíny, jako je světle růžová, béžová, karamelová, mandarinka a hnědá, označeny za nejmodernější barvu rtěnky s perleťovým leskem.Druhá možnost je vhodnější pro majitele tmavé pleti a tmavých vlasů.

Jaká barva rtěnky je nyní v módě pro ženy s hnědými vlasy: odstíny 2017

Jakou barvu rtěnky má nyní móda 2019 pro hnědé vlasy žen?

Stejně jako dříve, v této sezoně, stylisté doporučují výběr kosmetiky pro rty, s ohledem na tón jejich kůže.Světle hnědé vlasy-vlasy ženy mohou vytvořit měkké růžové, světle šarlatové, světle hnědé odstíny při vytváření make-up.Nude odstíny, tak důležité v této módní sezóně, jsou také vhodné pro hnědé vlasy-ženy.

Tmavovlasé dívky s tmavou pletí by měly obrátit svou pozornost na tmavší odstíny - víno, švestku, bordó.Při vytváření večerního make-uputmavé, bohaté tóny jsou vhodnější, což dodává vzhledu jasu a výraznosti, což činí obraz obzvláště elegantním a luxusním. Pro denní snímky by byly vhodné světle růžové odstíny. Navzdory naléhavosti všech přírodních odstínů jsou ženy s tmavou pletí kategoricky kontraindikovány. Při použití této make-up tvář bude matná a bezvýrazná. Ale pokud hnědovlasá žena dává přednost klasické červené, bude nahoře.

U hnědovlasých žen, všechny módní barvy rtěnky 2019-2019 fotografií níže:

Nejmodernější barvy rtěnky 2019 pro brunetky

Brunetky - dívky s nejvýraznějším a nejvýraznějším výrazem.

Módní barvy rtěnky 2019 pro brunetky jsou prezentovány se stejnými jasnými odstíny jako majitelé tohoto typu vzhledu. Čokoláda, tmavě červená, široká oranžová paleta, švestka, tmavě růžová - nejvýznamnější barvy pro brunetky.

Majitelé velmi tmavých vlasů jsou nejšťastnější - mohou si dovolit nejrůznější tmavé odstíny rtěnky. Ne všechny odstíny rtěnky jsou vhodné pro brunetky, broskve a nažloutlé tóny, stejně jako "mléčná čokoláda" nejsou kombinovány s takovým vzhledem, budou dávat obličej bolestivý vzhled.

Módní barvy rtěnky 2017 pro blondýnky a rusovlásky

Módní metry připravily módní rtěnky 2019 a blondýnky.

U světlovlasých dívek jsou preferovány světlé barvy. Pastelově béžové a světle růžové barvyDokonale zapadají do denního make-upu pro blondýnky.

Pokud si přejete mít jasnější a výraznější obraz, můžete si vybrat šťavnaté odstíny pro váš make-up na rty, ale jsou vhodné pouze pro večerní líčení. V tomto případě to bude vypadat skvěle sytě růžové nebo čerstvé korálové barvy. Co se týče korálového odstínu, pak budou pro blondýnky relevantní omezené tóny. Lesk a rtěnka s perlou - skvělá volba pro holčičky do roku 2019.

Pro blondýnky, módní barvy rtěnky 2019 na této fotografii:

Skutečné barvy rtěnky pro rudovlasé módy

Jaká je barva rtěnky v módu 2019 pro rusovlasé dívky, jsou ve spěchu, aby zjistili, majitelé vlasů slunečné barvy.

Dívky s takovým jasným vzhledem mohou čelit určitým obtížím při vytváření make-upu. Při výběru kosmetiky je nutné brát v úvahu nejen barvu vlasů, ale také tón očí a kůže. Nejmodernější rtěnkou v r. 2019 pro rudovlasé dívky s hnědýma očima byla stylistka zvaná korál, jemná mrkev, teplé světle růžové odstíny. Při tvorbě večerních obrazů můžete také použít rtěnky se střední intenzitou a sytě růžovou. S takovým pohledem bude zajímavé podívat se na rtěnku v hnědých a béžových tónech, stejně jako výraznou oranžovou barvu.

U zelenookých krás s červenými vlasy, karamelem a korálovými rtěnkami s matnou texturou jsou vhodnější. Ale lesk na rty není lepšípoužití, protože odvrátí pozornost od jejich jasných vlasů a očí, které hrají hlavní roli v obraze zrzavých žen.

U dívek se světle modrým nebo šedivýma očima a zlatavě červenými vlasy v roce 2019 připravili módní metry paletu hladkých a měkkých odstínů. Majitelé tohoto vzhledu se nevejdou do červené, švestkové a mrkve barvy rtěnky.