Bílá manikúra: aktuální design 2019

Manikúra design, vyrobený v bílé barvě - trend 2019, který se nachází všude na fotografii v různých zdrojů krásy.Kromě toho, že se jedná o univerzální doplněk k naprosto libovolnému obrazu, můžete na jeho základě vytvořit nejsložitější a nejkreativnější designová řešení.V článku se dozvíte o nejzajímavějších z nich.


Módní nápady na design sněhobílé manikúry

Bílý měsíček je nyní považován za jeden z nejmódnějších.Proto mistři nehtů vymysleli pro tuto manikúru mnoho možností, které se již staly jen bestsellery.Mezi hlavní patří:

 • Pevná.Ve stejné době, delikátní a jasný design dlouho získal titul klasiky.Je ideální pro jakékoli oblečení a nepřetěžuje obraz.Jedinou nevýhodou tohoto designu je, že zdůrazňuje nedokonalosti pleti, takže ruce musí být dokonale upraveny.

Bílá a zlatá

Důležité!Hitom této sezóny je bílá manikúra s rubem.Může to být naprosto kdokoliv, ať je to perlový, nebo kovový lesk.Kromě toho, že takový dekor krásně svítí na slunci, stává se také dobrým maskováním nehtů v případě jakýchkoli závad, které se objevily při aplikaci laku.

Zajímavé: Lunární manikúra 2019, módní trendy (foto)

Neobvyklá francouzština

[PN 14]
 • S obrázky.Bílý povlak bude ideálním podkladem pro aplikaci kreseb, ozdob, monogramů, krajek nebodesign novin. Na rozdíl od jiných barev je bílá prostě neomezenou možností pro kreativitu a realizaci všech svých myšlenek.
 • Francouzština. Je určen pro ty, kteří preferují jednoduchá a elegantní řešení. Dnes, jak klasický výkon služební bundy, tak i postavy jsou v módě, ve kterých je hraniční čára hladká, ve tvaru písmene V nebo obecně rozmazaná. Další interpretací takové manikúry je bílá bunda se vzorem aplikovaným na vršek barevného gelového polštáře ručně nebo ražbou, jehož příklady jsou uvedeny níže.
 • Lunar. Je alternativou francouzské manikúry. Je založen na neúplně zbarveném nehtovém talíři, pod ním zdobený půlkruhový lune. Lunární design může být často monofonní nebo zdobený rozptylem různých doplňků, odlitků nebo výlisků.

Bílá manikúra, modelování a kamínky

Důležité! Aby byla linie díry krásná bez šmouh a jiných chyb, mistři začnou používat speciální šablony pro začátečníky při použití běžného nebo gelového laku.

Matný ombre s přechodem z bílé na horkou růžovou

 • Ombre. Technika gradient manikúra dnes více než kdy jindy v módě. Hladké přechody z jedné barvy do druhé, zejména v kombinaci s bílou, vytvářejí jasný a velkolepý design. Nejoblíbenější z nich je ombra, vyrobený výhradně v bílém rozsahu, ve kterém hustý povlak se změní na lehký závoj.
 • Voda. To je novinka vnail art vám umožní dosáhnout různých designů na nehtech kombinací několika barev najednou, založených na bílém laku. Zvláštností této techniky je, že díky ní můžete získat ty neuvěřitelné kresby, které ani vy nebudete vždy natahovat zkušeného mistra.

Zajímavé: Módní letní manikúra z roku 2019: hlavní trendy a fotografie

 • Vykládán drahokamem. Ani jedna módní manikúra se v této sezóně neobejde bez brilantních pestrobarevných oblázků. V kombinaci s bílou barvou je toto příslušenství obzvláště výhodné. Mohou být rozloženy v podobě ornamentu nebo vzoru, pruhů nebo úhlopříček, stejně jako jednoduše chaotického rozptylu. Nejkrásnější je kombinace různých velikostí oblázků v jednom provedení.

Geometrická měsíční manikúra

 • V kombinaci s černou. Černá a bílá manikúra je jedním z nejmodernějších barevných kombinací v roce 2019 a fotografie s jeho příklady najdete v téměř každém portfoliu mistrů umění nehtů. Často má vzhled různých černých kreseb na bílém pozadí. Nejoblíbenější mezi dívkami jsou body, zdobené linie, čínské znaky, klec, krajka nebo šachový vzor.

Jak často děláte bílou manikúru?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...
 • Bílá-růžová. On, stejně jako kombinace s černou, se stal základní klasikou. Různé kresby vyrobené na bílém pozadí nebo monochromatický design s přidělením jednoho nebo několika nehtů v růžové barvě jako výsledek vytvořit jemnou a dobře upravenou manikúru.

Lisování černo-bílé

Důležité! Kromě laku, můžete také použít kamínky, třpyt, třpytky, písek nebo růžové kamimubuki vytvořit růžové a bílé provedení.
 • Stříbro nebo zlato. Odlitek, fólie, třpyt a třpyt budou vynikajícím doplňkem bílé základny. Mohou zdůraznit francouzský "úsměv", nebo měsíční svit, nebo prostě krásně nahoře prostý bílý povlak.
 • Mramor. Tato technika dnes získala více než jedno srdce moderní módy. Jeho zvláštností je, že tmavé tenké čáry jsou navrstveny na neosvětleném bílém podkladu, který je rozmazaný díky „surové“ základně, čímž vytváří vzor totožný s přírodním kamenem.

Akvarel přechodu

 • Bílá + bílá. Neobyčejný, ale zároveň velmi účinný manikúrový design, vyrobený v bílé barvě, který bude vypadat stejně krásně na krátkých i dlouhých nehtech. Jeho podstatou je, že nad bílou základnu se kresba nanáší gelovým lakem stejné barvy, který se následně popráší pískem nebo akrylem. Dále se nehty suší ve lampě a nadbytečná výzdoba se kartáčkem odstraňuje.

Zajímavé: Módní modrá manikúra pro rok 2019: hlavní trendy a fotografie

Originální design sKombinovaný technik

Bílá manikúra může být právem označena za nejvšestrannější a nositelnou. Dobře zapadá do jakéhokoliv obrazu a kombinuje se s naprosto všemi paletami a je také ideálním základem pro realizaci různých kreativních nápadů. Hlavní věc v tomto oboru je vybrat si vysoce kvalitní nátěr, který dobře sedí na nehtu, aniž by zanechal nějaké skvrny.