Školení po dovolené

Svátky jsou v našem životě nevyhnutelnými jevy. Kromě pozitivních emocí spojených s setkáním s přáteli, emocionální relaxací, poté, co skončí tam je pocit viny kvůli bytí silně jeden a opilý. S ukázkou slabosti pro "lahodný" v neomezeném množství, který z nás bude schopen dodržovat správnou výživu při posezení u slavnostního stolu plného lahůdek? Čas stran, domácích setkání a hostinských hostin nás někdy vyvede z obvyklé říje, do které se velmi těžko vrací.

Aby se hladce, bez stresu pro vaše tělo vrátit k normální denní době, musíte dodržovat některá pravidla. Nenechte se mučit všemi druhy stravy a hladovkami. Jídla by měla být pro vás vyváženým zvykem.

Proveďte tréninkový plán s ohledem na skutečnost, že jste nějakou dobu nevypracovali, ale získali extra libry. Je nutné s nimi postupovat postupně, bez přetížení těla všemi druhy hmotností a silových cvičení. Během prázdnin, váš pas zvýšil v objemu, takže odstranění tuku z ní je hlavním úkolem pro vás.

Při hladkém přechodu z lehkého zatížení na obvyklé činnosti vám kardio trénink pomůže. Nebudou jen odstraňovat další centimetry od pasu, ale také připravují svaly pro další intenzivnější tréninky. Nejlepší je provádět taková cvičení ráno, když vás nikdo neodvádí. Dvacet minutkaždé ráno vám vrátí přání a sílu pro další studium. Nevzdávejte se a silová cvičení. Takové školení třikrát týdně bude stačit k obnovení vaší postavy.

Zvažte některá cvičení

Aerobní cvičení

Tato cvičení by měla probíhat v rozmezí 30 až 45 minut. Po prázdninovém svátku je žádoucí mírně zvýšit intenzitu těchto činností. Jízda na kole, běh, svižná chůze, skákání nebo jiné cvičení - to vše lépe a rychleji. Pokud se koná venku, pak je volejbal, tenis nebo basketbal také skvělým řešením.

Inhibice

Na tak příjemná cvičení si vezměte alespoň dvacet minut nebo ještě více. Po bohatém svátku energie, samozřejmě, stále ještě nestačí, takže buďte pozornější k sobě, popíjení. Zahřejte svaly alespoň pět minut před třídou a deset minut po nich. To pomůže zahřát a vyhnout se bolesti svalů.

Opce:

1. Ve vzdálenosti půl metru směřujte ke stěně. Opřete se o ni oběma rukama. Pravou nohou, krok vpřed a ohnutím u kolena přitiskněte ke zdi. Levá noha rovná. Pak zatlačte levou nohu proti zdi, aniž byste ji ohnuli.Vytáhněte svaly hýždí a stehen na levé noze. V této poloze, zůstat několik sekund, a změnit nohu. Opakujte dvakrát pro každou nohu.

2. Použijte své ruce, abyste vstali proti dveřní zárubni (na úrovni ramen) a stáli v denním otevření. Nakloňte mírně dopředu a přitáhněte svaly hrudníku. V této poloze zůstaňte asi 10 sekund a vraťte se do výchozí polohy. Toto cvičení opakujte dvakrát.

Je skvělé, když skočíte na pětiminutový skok před hlavními cvičeními.

Základní cvičení

1. Postavte se rovně, nohy od sebe oddělte. Položte ruce na boky a narovnejte ramena. Při vdechování pomalu sedněte, jakmile jsou boky rovnoběžné s podlahou. Při výdechu se vraťte do výchozí pozice. Opakujte 30-35 krát za minutu, pak přeskočte švihadlo na 3 minuty.

2. Umístěte obličej dolů na podlahu, ruce širší než ramena, paže před ramena, nohy dohromady. Odpočívejte na podlaze s bokem, zatímco krk a hlava by měly být v souladu s páteří. Na vdechnutí, stiskněte hrudník na podlahu, na výdech, aby se výchozí pozice. Opakujte cvičení 25 krát po dobu jedné minuty, pak skákejte po dobu tří minut pomocí švihadla.

3. Světlo na podlaze, lícem dolů, nohy zvednuté s koleny ohnutými o 90 stupňů. Ruce za hlavou. Hlava a krk v uvolněném stavu. Při výdechu je nutné odtrhnout hýždě a ramena od podlahy a držet se v této poloze, počítat až tři. Na výdech - výchozí pozice. Cvičení opakujte po dobu 2 minut.

Věř v sebe a uspěješ!