Nejlepší barvy plavky v roce 2019

Rozmanitost je někdy děsivá a matoucí, okamžitě si neuvědomíte, že je to opravdu stylové, a to je již zastaralé. Chcete-li pochopit, co je nejmodernější barva plavek v roce 2019, musíte si prohlédnout fotografie z různých přehlídek, bow-knih, časopisů a pak analyzovat informace. Nebo si jen přečtěte tento článek.

Hlavní barvy sezóny

Samozřejmě, každá žena si může vybrat ty odstíny, které jsou pro ni vhodnější, v závislosti na osobních preferencích a typu vzhledu. Ale móda má v každé sezóně své „oblíbené“ věci a budou uvedeny níže.

Žlutá - hlavní

Nejprve byl během týdne módy viděn na ulicích New Yorku, poté se objevil v obchodech a nyní zajímá střediska. Ano, žlutá je nová barva číslo jedna, která bude letos v bazénu i na pláži, v každé iteraci: nahoru a dolů spektrum od tmavého měsíčku až po bledý pryskyřník.

Mnohé ženy se domnívají, že to neodpovídá jejich pleti, ale ve skutečnosti stačí vybrat správnou volbu:

 • teplé tónykůže potřebuje hlubší barvy, jako je šafrán, hořčice;
 • Pro studené odstíny pleti je lepší zvolit světlé odstíny, jako je citron, narcis a banán.
Nejpříjemnější je, že žlutě může vizuálně vytvořit vizuálně přirozené opálení.

Černá - ne nudná klasika

Sezónní sezóna, návrháři a stylisté představují černé plavky, což je věc, která je standardně potřebná. V poslední době je to komplikované s krásnými detaily a výzdobou:

 • sexuální střihy;
 • zajímavý řez;
 • šněrování;
 • vložky z průhledné síťoviny;
 • krajka.

Díky tomu jsou i uzavřené plavky svůdné s elegantním nádechem spodního prádla.

Zajímavé: Módní plavky 2019: fotky, novinky.

Brown je krásný

Bronzová, světle okrová, mléčná čokoláda, bledá terakota - všechny dokonale zvýrazňují opálení. Kombinace s ním plavky v těchto módních barvách vypadá elegantně a omlazuje svého nositele. Nezáleží na tom, zda je zvolen kombinovaný nebo samostatný model.

Neonové a pastelové odstíny

Fotografie většiny nových výrobků a trendů v roce 2019 jasně ukázaly, jaké barvy plavek jsou v módě. Většina módních bloggerů ukázala variace v těchto dvou opačně aktivních, ale rovných skupinách koncových efektů.

Neonové barvy jsou výrazné a jasné, lze je vidět z dálky, zdá se, že vybuchnou.z obecného obrazu. Pastel, naopak měkký a jemný. Ale ti a jiní dávají mladým nadšením a optimismu věci.

Přečtěte si také: Plavky se šortkami 2019: fotografie nových modelů.

Bílá

Většina žen se před odjezdem obává, že nejsou dostatečně opálené. Absurdní, ale pravdivé. Měli by věnovat pozornost bílým plavkám, které zdůrazňují i ​​minimální opálení, a také nezdůrazňují, zda tomu tak není.

Jakou barvu plavek si vyberete?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Módní tisky

Pro ty, kteří nechtějí být „jednobarevní“, návrháři připravili mnoho zajímavých návrhů, které nejlépe zapadají do plavky.

Tisk zvířat

Leopard, zebra, had, tygr - pro stylistu to nejsou zvířata, ale seznam zvířat. Ale musíte být s nimi obzvláště opatrní, abyste udrželi hranici mezi přitažlivostí a vulgárností.

Klíčem k nošení tohoto typu vzoru je zachování atmosféry hravosti obrazu. Měl by být zředěn neonovými nebo pastelovými vložkami, monofonním pláštěm, lehkým slaměným kloboukem, jednoduchýmstyluTo znamená, že je třeba vyvážit tyto plavky s detaily, které jsou typické pro běžné snímky.

Viz také: Nové modely sportovních plavek 2019.

Strip

Vertikální a horizontální, monochromatická a ve všech barvách duhy (nejnovější novinka sezóny), hladká a zvlněná - jak chcete.V každém případě plavky s tímto potiskem splňují plážové trendy.

Buňka

Zatímco v tomto trendu neexistuje žádná změna tohoto tisku, ale spíše velmi konkrétní.Ten, který byl v 60. letech používán na šaty pro holčičky a dámské blůzy.Jedná se o světelnou buňku v kleci, kde jedna barva je bílá a druhá:

 • je modrá;
 • červená;
 • růžová;
 • oranžová;
 • žlutá.

Květiny

Je těžké soutěžit s dobrým květinovým potiskem, je vždy v trendu a poptávce, zejména v jarní a letní sezóně.V současné době jsou populární experimenty s pozadím, které může být bílé, barevné nebo černé, což je nejvýznamnější.

Existují variace s použitím barev, ale poněkud odlišné od klasických, jedná se o výtisky:

 • podvazky;
 • květinové vzory;
 • tropické.

Smíšené a barevné bloky

Jedním z hlavních trendů v nadcházející sezóně u ženských věcí byla kombinace složitých výtisků v jedné věci nebo jejich rozdělení na jiné části.barvy.Někdy to a naopak kombinují.

V důsledku tohoUkázalo se, že je to poměrně neobvyklá věc, která je někdy obtížná zapadnout do ležérní skříně, ale pro plavky je tato technika skvělá. To dělá to originální a jasný v létě. Navíc, s řádným vyrovnáním akcentů, takové rozdělení může vizuálně štíhlé číslo, obzvláště v případě fúzovaných možností.

Příklady fotografií potvrzují, že módní barvy plavek v roce 2019 jsou poloviční. Nyní je módní průmysl zavázán k minimalistickým řešením, což znamená, že důraz se posunul z detailu na barvu. Kromě toho je důležité zvolit správný odstín, může zdůraznit přírodní krásu kůže nebo zkazit dojem z ní.

Zajímavé: Plavky 2019, které musíte vzít s sebou do moře.