Pánské účesy s oholenými chrámy

Úklid vzhledu silnějšího pohlaví závisí nejen na čistotě oděvů, ale také na uspořádání vlasů a vousů (pokud existují). Jeden z nejmódnějších pánských krátkých účesů se stal možností s oholenými chrámy a zadní částí hlavy, fotografie takových účesů najdete v instagramu jakéhokoliv holičství. Ano, a méně náročné kadeřnické salóny jsou plně schopny poskytnout mistrovi, který je schopen jej vykonávat. Než začnete pronásledovat módní trendy, budete muset zjistit, komu tyto modely půjdou, co jsou a co se jim říká.

Technika provedení

V podstatě považujeme účelové účesy za moderní a oblíbené verze klasického pánského boxu a polo-boxu. Jejich myšlenka je jednoduchá: vlasy na spáncích, bocích a od zadní části hlavy jsou odstraněny nůžkami nebo strojem. Přechod může být jak ostrý, tak postupný. Dříve, vlasy byly ponechány s větším objemem, nyní je v módě prakticky oholit ho do armádního ježka.

V boxu pokrývají kadeře pouze horní část hlavy a končí těsně nad krajním bodem krku. Halfboxing znamená méně přísnou formu, takže prameny mohou začítpokles délky pod, který je schopen vizuálně korigovat lebku, což jí dává prodloužený nebo objemový tvar.

Proč si vyberete účesy s oholenými chrámy?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Kdo půjde ostříhat s oholenými chrámy a šíji

Klíčovým rysem účesu byla její schopnost vizuálně prodloužit obličej. A pokud to dá některým mužům sebevědomější pohled, pak vlastnosti ostatních mohou být méně expresivní. Především záleží na tvaru tváře osoby, takže účes je optimální pro ty, kteří mají čtvercový nebo kulatý obličej. Oval také naznačuje, že box je vhodný, ale pouze pokud není natažen.

Hrát roli a rysy tváře, nemůžete odhalit chrámy s takovými problémy:

  • ušnice;
  • vysoké, vyboulené čelo;
  • dlouhá brada;
  • dlouhý a velký nos;
  • jizvy chrámů;
  • znatelná tenkost do hloubky líc.

Lidé s tenkými řídkými vlasy a blond vlasy by se měli zdržet tohoto druhu srážek. Druhá z důvodu světlého odstínu hedgehog vlasů na stranách začíná míchat s kůží a vytváří efekt plešatý skvrny.

Druhy srážek

V roce 2019 mají pánské krátké účesy mnoho variací, fotografie může jasně ukázatjaké jsou vlastnosti každého z nich a vyberte si vhodné osobní vlastnosti.

Vojenství

Toto je nejjednodušší typ střihu s oholenými chrámy. To zahrnuje odstranění kudrlinky stroje, s jednotným přechodem z téměř žádné vlasy na stranách a zpět do malé oblasti ježka u koruny. Výsledný obraz skutečně připomíná statečné vojáky z amerických militantů nebo boxerů.

Mezi výhody „armády“ patří absence potřeby pokládky, ale bude také třeba ji poměrně často aktualizovat. V opačném případě, když vlasy rostou, majitel získá na hlavu pampelišky.

Anderkat

Nezvykle populární nedávné sezóny mezi účesem módy jsou charakterizovány ostrým přechodem od krátkého ježka na obvodu hlavy k dlouhým profilovaným pramenům na korunce. Tato možnost vypadá velmi působivě, ale má řadu negativních bodů:

  • vlasy na horní části hlavy budou muset být dlouho pěstovány;
  • "hřeben" potřebuje neustálou péči a styling.

Obvykle, když se styling, všechny kadeře jsou umístěny ve vlně přes horní části hlavy, s tenkými konci směřuje k němu.

Kanadský

Tento účes může být zaměňován s předchozím modelem, rozdíl je v tom, že přechod na dlouhé kudrlinky na koruně je postupný, protože holení chrámů je stupňovité, s výraznou linií na střední části hlavy.

Na rozdíl od „undercatch“ může být styling nejen směrem dozadu, ale také na jedné ze stran od obličeje. Často je "kanadský" přítomenStylové krátké rány, které pokrývají část čela.

Fade

Ne každý souhlasí s výběrem tohoto účesu v samostatném pohledu. Vyznačuje se hladkým přechodem z krátkých na dlouhé vlasy. Je obzvláště důležité, aby si to mistr vzal v úvahu při zpracování zadní části hlavy, protože kadeře by měly mít sametový efekt, což znamená, že každý milimetr je důležitý.

Při tvarování jsou chlupy na horní části hlavy obvykle silně rozcuchané, s ohledem na objem v kořenech a maximální zdvih vzhůru.

Grunge

Pokud předchozí modely předpokládaly přesnost a přesnost, pak by měl mít tento model nejneobvyklejší vzhled. K dosažení tohoto cíle jsou jednotlivé prameny na horní části hlavy a na zadní straně hlavy mlety a ořezávány v poněkud odlišných délkách, často jsou rány rozřezány. Má také otrhaný efekt.

Plavba

Poslední novinka tvůrčích stylistů. Vrchol tohoto účesu může být cokoliv. Hlavním rysem je zdůraznění rozdílu mezi krátkými chrámy a dlouhými kadeřemi, což se provádí holením tenké demarkační linie.

Tato riskantní volba je vhodná pro bohémy, sportovce, bloggery a další lidi, kteří nejsou spojeni s kancelářským oblečením.

Horní uzel

Strany a zadní část hlavy mohou být zpracovány jako „kanadský“ nebo „undercatch“, hlavní je udržet maximální délku v korunce. Aby se Top Knot ukázal být správný, musí být prameny shromážděny do ocasu, a čím déle je, tím lépebude vypadat účes. Nicméně, to je obvykle ne jen svázaný, ale zabalený v uzlu nebo laně.

Plodina

Poslední tvůrčí rozhodnutí stylistů. Provádí se stejným způsobem jako obyčejná krabička, ale pouze s tím rozdílem, že od krátkého ježka u korunky se postupně zvětšuje délka vlasů k čelu, což umožňuje vytvářet jemně tekoucí rány různých forem.

Prezentované možnosti a fotografie krátkých účesů mužů s oholenými chrámy a hřbetem hlavy - to je jen část možných experimentů. Kompetentní průvodce vám pomůže vybrat správný účes a půjčit si nuance nezbytné pro konkrétní osobu z různých možností. Musíme si však uvědomit, že většina těchto účesů vyžaduje styl.