Manikúra na krátké nehty

Od doby, kdy se objevila manikúra, uplynulo hodně času a módních trendů. Zajímá vás vaše nehty? a ozdobte je tak, jak chcete. Popularita manikúry roste každým rokem: nové formy, barvy, tisky - vše se mění a každý rok se nabízí mnoho atraktivních nových produktů, které je těžké odolat. Opravdu chci vyzkoušet všechny možné možnosti.

Samozřejmě, nehty mohou být zcela odlišné tvary a délky. Ale ne všechny ženy dovolí si nosit dlouhé nehty kvůli jistým okolnostem. Často určitý směr v práci nedává příležitost pěstovat takové nehty, nebo nedostatek vitamínů, aby nehty křehké, a my nejsme schopni pěstovat je na požadovanou délku. Tam je také typ nehtů, které začnou růst blízko konce falangy. Může být mnoho důvodů, ale to neznamená, že manikúra s krásným vzorem není prováděna na krátkých nehtech.

Z nějakého důvodu, mnoho žen mylně věří, že pouze dlouhé nehty vypadají sexy a ženský, a kresby na velmi krátké nehty nejsou použity. To vůbec není tento případ!

Je možné a nutné čerpat krátké nehty! Existuje mnoho odrůd na téma "kresby na krátké nehty." Díky němu vypadají tyto nehty tak krásně dlouho.

Nezapomeňte, že není důležitá délka nehtů, ale jejich úprava a úhlednost. Manikúra na jemných nehtech vypadá velmi ženský, ale musíte se o něj neustále starat.

Příprava hřebíků pro kreslení

Kromě broušení a tvarování věnujte pozornost pokožce. Je nutné ho přesunout speciální dřevěnou tyčinkou, pokud možno, a pak jej uříznout. Nemusíte ho však řezat dříve, než se objeví krev. Několik čistých řezů stačí k vizuálnímu prodloužení nehtu.

Číslo je vizuálně schopné zvětšit nehty

.

I když není možné zvětšit délku hřebu pomocí vytlačení kůžičky, pak výkresy na nehtech mohou pomoci s tímto problémem. Nejdůležitější je vybrat správný obrázek. Na krátké nehty nenanášejte příliš tmavé barvy. V tomto případě budou vypadat ještě kratší. Pokud jsou vaše nehty střední délky, pak je vhodný perlový odstín. Kreslení se nejlépe aplikuje ze základny na konec hřebu. Křížové pásy nebo francouzština se vizuálně roztáhnou a zkrátí nehet. Pro takové nehty jsou naopak velmi vhodné podlouhlé linie. Jemné květy a abstrakce budou vypadat skvěle na krátkých nehtech. Jasné linie nevypadají, a proto nebudou fungovat pro takové nehty. Rozmazané a fuzzy kresby vypadají skvěle na krátkých nehtech, protože nezdůrazňují délku. Odstíny je lepší zvolit studené: modrá, fialová nebo fialová. Kresby ve formě květin, uspořádat na koncích nehtů - pak vizuálně se zdají být delší.

Náměstí krátké nehty jsou nyní velmi módní. Nenechte se však slepě následovat. Konec konců, tvar nehtů musíte mít možnost vybratnaprosto každá žena jen individuálně. Čtvercový tvar je vhodný pouze pro ženy, jejichž tenké a dlouhé prsty. V případě, že máte krátké prsty, je pro vás lepší klasický oválný tvar. Pro vizuální prodloužení prstů použijte světlé a tmavé barvy laku, stejně jako vertikální vzory.

Vzor lze kombinovat s třpytkami, které se aplikují diagonálně nebo na jedné ze stran nehtu. Jemný vzor, ​​vyrobený na diagonále, také vizuálně odvádí pozornost od délky nehtu. Hrany, zatímco můžete nechat trochu nenatřelé, také prodlužuje nehet.

Na krátkých nehtech by se neměla používat široká škála kamenů a kamenů. Mohou být použity v rozumných mezích. Není třeba, aby vaše nehty cirkus atribut. Vaše manikúra by vás měla zdobit, ne kazit.

Manikúra pro krátké nehty může být jasná - pro mladé lidi a jemná, zdrženlivá - pro ženy středního věku. Pro obchodní dámy budou barvy, které jsou relevantní, bílé, růžové, béžové, červené a černé. Nejvíce populární mezi ženami, jak předtím, zůstane francouzskou manikúru. Je vhodný pro každou příležitost a pro jakékoli oblečení. Světlé barvy na krátké nehty vypadají velmi krátce. Tak neváhejte a nebojte se experimentovat.