Hlavní trendy pánské módy na jaře 2019

Pařížský týden módy oficiálně skončil, což znamená, že je na čase přemýšlet o trendech, které jsme viděli na molu nejlepších módních domů. Pánská móda jaro 2019 připravila několik překvapení pro fashionisty, nejlepší hlavní trendy teplého období jsou zvýrazněny níže.

Pánská móda jaro 2019 připravila několik překvapení pro fashionisty

To je zajímavé! Módní dámské kraťasy 2019

Od černých retro obleků až po průběžnou hybridizaci sportovního oblečení a změny v jeho siluetách a šití na míru, pánská móda jaro 2019 nám má co ukázat, její nejzákladnější trendy jsou zarážející ve své rozmanitosti.


Šortky

Šortky jsou již dlouho kontroverzní tématikou pánského šatníku. Tom Ford, trendterter, dal jasně najevo, že sebeúctyhodný člověk nebude nosit šortky v každodenním životě, mnohem méně na různých akcích. Tom ale asi neviděl, co Tom Brown a Nick Wooster dělali s pravidelnými šortkami. Návrháři modernizovali, což z nich dělá stylový oděv, který lze kombinovat s jinými věcmi, zkoušet nové styly a zároveň udržovatindividualitu. Jarní sezóna 2019 potěší muže s širokou škálou krátkých šortek Browne-Wooster, které můžete nosit alespoň na procházku s přáteli, na rande se svým milovaným.

Slavné módní domy představily své sbírky jara

.

Hlavním trendem bude míchání klasických modelů se sportovním oblečením

.

Sportovní smíšený styl a neobvyklý střih

Návrháři přinesli sportovní styl na novou úroveň a nabídli módním návrhářům pohled na nové modely oblečení neobvyklého střihu. Hlavním trendem bude míchání klasických modelů se sportovním oblečením.

Důležité! Tepláky, blejzry a kalhoty lze nyní kombinovat s bombardovacími bundami, mikinami a hawaii košile.

V poslední době se stala důležitou rozmanitost nestrukturovaného krejčovství. Kalhoty se stanou volnější a delší. A přestože modely nebudou v pytlích, jako v nule, rychle se k těmto stylům blíží. Od pravidelných kalhot až po džíny, v této sezoně, návrháři vážně o změnu stylu mnoha věcí, které jsou jim známé.

Černý je zpět v módě

Černé klasiky jsou vždy v módě

V Paříži návrháři tvrdě pracovali na tom, aby se vrátili do módy a dali mu nový život v novém oblečení. Zvláště významní designéři jako Kris Van Assche a Haider Ackermann. Na jaře bude černá stylová, i když ironicky, Commesdes Garçons - v podstatě vynálezce černé ve světě pánské módy - ukázal mnoho odstínůrůzné barvy ve sbírce nové sezóny. Hlavním pravidlem je zředit černý obraz jasným prvkem, který může být reprezentován jako malé příslušenství.

Textura

V Miláně i v Paříži došlo k úplné výměně tkanin. Pokud v minulé sezóně ve světě pánské módy převládaly měkké a hladké tkaniny, nyní můžeme s jistotou říci, že na jaře 2019 muži potřebují do šatníku přidat hodně texturovaných tkanin. Kenzo a Haider Ackerman a Commesdes Garçons byli obzvláště geniální.

Jaro 2019 vybírá texturované textilie

Módní návrháři preferují high-tech látky

Vysoce technologické tkaniny

První kostýmy z high-tech tkaniny mohly být viděny v roce 2019, ale tento trend nabývá na popularitě a připravuje se na jaro vyhodit do povětří svět mužů. Člověk má jen vidět, jak šikovně high-tech tkanina byla používána LouisVuitton a Hermès, demonstrovat ve sbírkách mnoha různých modelů oblečení založených na tom. Ať už je to bunda s kapucí, tepláky nebo košile. High-tech tkaniny, samozřejmě, jsou nyní důležitým trendem.

Odvzdušněné odměrné bundy

S ohledem na modely jarních bund a jiných svrchních oděvů z minulých ročníků se návrháři rozhodli ukázat něco nového s použitím volumetrického řezu a nové tkaniny. Celková bunda může být vyrobena z náplastí tkaniny různých barev, měla by vypadat elegantně. Vypadá tonávrháři rádi používali nové látky a vytvářeli z nich volné siluety, které nám umožňují experimentovat s kombinací oblečení.

Blejzry

Grafický tisk zůstává v trendu

Blazers pomůže zdůraznit mužskou postavu

Muži, kteří nemají rádi objemný oděv a chtějí zdůraznit tvar, mohou používat blejzry. Oni jsou v pánské módě jaro 2019 se stal hlavním trendem. Myšlenka byla dokonale realizována i králem přísných obleků, Tomem Brownem, který ve sbírkách předvedl pár elegantních blejzrů. A pokud to Brown udělal, pak je věc opravdu módní. Letos na jaře musí být v šatníku sebeúcty.

Grafické tisky

Grafický tisk - trend není nový. V roce 2019 bylo možné vidět grafické výkresy v detailech některých obleků nebo doplňků. Nová sezóna ale připravuje překvapení v podobě invaze grafického tisku do všech oděvů. Bude to více, trend bude jasně prezentován na mnoha věcech od bund po kalhoty.

Poradenství! Vzhledem k tomu, že tisk vypadá odvážně, stylisté doporučují výběr oblečení se vzorem v jemných teplých barvách, aby vypadali sofistikovaně.

Pánské tuniky

Bez velkých překvapení to samozřejmě nebude. Stávkující neobvyklé trendy nejen dámské módy. V rámci pařížského týdne módy několik návrhářů prezentovalo to, co lze nazvat jako genderově neutrální oblečení. Je to asituniky, které jsou 100% mužského stylu. Skutečnost, že se jedná o tuniku, však naznačuje ženský obraz, takže byly modelované pro muže a ženy pro módní přehlídku. Očekávejte, že mnoho mužů se odváží zažít tento trend, není to za to, ale je to určitě ideální pro ty, kteří chtějí vystupovat z davu.

Tuniky pro muže - módní a pohodlné

Růžová barva pro nejelegantnější muže

Rosy Pink

Odpověď zní těm zástupcům silného článku, kteří nepovažují růžovou za mužskou barvu. Pokud je ve světě pánské módní sezóny jaro 2019 jedním z hlavních trendů tunika, pak proč nepoužívat růžovou při vytváření nového módního oblečení. Zdá se, že tímto názorem bylo, že tvůrci nových mikin, triček, sak s kulatými střihy, kostýmy ve stínu, který se nazýval růžový růžový nebo teplý ruddy, dodržovali tento názor. Odborníci jsou přesvědčeni, že designéři připravují muže na to, že s koncem jarní sezóny, v létě bude mnoho nových odstínů v pánském oblečení od fuchsie po měkké pastely.

Svislé tyče

Kromě toho, že se návrháři vrátili k černé trendové lize, přinesli další trend zpět do módy, která prošla obdobím popularity a vzestupů. Jedná se o svislé pruhy. Vzhledem k různorodosti šířek pásů, se kterými mohou muži hrát - od tlustých až po tenké - můžeme s jistotou říci, že další kostým bude pruhovaný. Dobré zprávy? Tento potisk je vhodný pro každého chlapa, bez ohledu na tvar jeho těla.

Návrháři vrátili svislé pruhy do módy

Můžete si vybrat různé prvky skříně se svislými čarami

Módní pánská šatní skříň pro sezónu 2019 se sotva dá nazvat nudná, vzhledem k různorodosti barev, nových stylů a možnosti experimentovat se stylem bez omezení.

Hlavním pravidlem pro muže na jaře nejsou žádná pravidla.
Designéři nedávají mody v tuhé konstrukci, což vám umožní vybrat si mezi několika možnostmi přizpůsobení oblečení a různých odstínů, ve kterých se můžete cítit pohodlně. Spokojeni budou jak milovníci klasiky, tak fanoušci extravagantního stylu.