Dámské demi-krátké kabáty-2019

Tyto modely nikdy neopouštějí trendy a v dámském šatníku jsou nepostradatelné pro vytváření elegantních a zároveň pohodlných a dynamických obrazů.Ale ženská krátká srst - věc s vlastním charakterem, musíte si ji vybrat a nosit, dobře znát, jak to udělat.

Dámské krátké kabáty pro jaro a podzim

Poprvé v ženském šatníku se objevil krátký kabát.Táboření v polovině minulého století, až do tohoto bodu, jsou tyto modely nosí výhradně muži.Nová silueta řešení, móda pro krátké sukně a kalhoty, které se konečně usadily v dámské šatní skříni, vyžadovalo nové styly a modely svrchních oděvů.První krátké dámské krátké šaty byly demonstrovány Yvesem Saint Laurentem, zakladatelem vojenského stylu a khaki, stejně jako různými trendy, které jsou dnes v módě.

Myšlenka zkráceného kabátu byla okamžitě vyzvednuta módními domy Dior a Chanel a na pařížských lávkách se objevily ženské a velmi elegantní modely ve stylu nového vzhledu.Nabídka se ukázala být tak aktuální, ale že krátká srst se rychle stala módou as níod té doby, v paletě stylistických inkarnací jsou přítomné ve všech demi-období sbírky.

Všimněte si, jak elegantní je krátký kabát žen na těchto fotografiích z pařížských výstav:

Je téměř nemožné udělat chybu při výběru stylu ženské krátké srsti na jaře nebo na podzim, každý z designérů demonstruje svou vlastní vizi tohoto populárního modelu.

Dámské kožené krátké kabáty a modely demižonových kašmírů

V tomto trendu jsou každý rok modely v různých stylech. Ale nejdůležitější a vždy win-win několik možností najednou.

První z nich jsou modely vojenského stylu, které se podobají bundám a plášťům: dvouřadovým, se širokými klopami a objemnými náplastmi v bocích. Nosí se širokým pásem, v pase jsou pevně utaženy a bez něj.

Dámské kožené krátké kabáty ve vojenském stylu vypadají zvláště impozantně, tyto modely jsou skvělou alternativou kožených bund. Černé a hnědé kožené modely jsou vždy relevantní, ale barevná nebo reliéfní kůže vypadá obzvláště stylově. Tyto nátěry jsou perfektně kombinovány nejen s věcmi v každodenním stylu, můžete přidat takový model a obchod a romantický obraz. Jediné, co byste neměli dělat při montáži sad s takovými modely je zapojit se do kožených tašek a obuvi, v tomto případě bude semiš nezbytný.

Druhým, ale neméně úspěšným provedením takových modelů je ženský a velmi elegantní styl.Šijí takové krátké kabáty z kvalitních a drahých vlněných materiálů: tkaniny, velbloudí vlny, závěsy a samozřejmě kašmíru.

Dámská krátká srst z kašmíru v elegantní, poloprosté nebo rozšířené siluetě je klíčovou věcí ve stylovém, demi-sezonním šatníku. Bez ohledu na módní změny, modely klasických stylů a barev - šedá, béžová a modrá - vždy zůstávají v trendu. Dámské demi-sezóny kašmírové kabáty jsou opravdu všestranné věci, které mohou dát jakýkoli obraz úcty a rafinovanosti, a zároveň není přetížen s příliš vysokou-akcenty.

Stylisté srovnávají takové modely s malým černým oblečením z nějakého důvodu - pokud nevíte, co si obléknout, oblékněte si takovou krátkou srst. Mimochodem, jsou perfektně kombinovány se stejnými malými černými šaty, a to jak v každodenním, tak ve večerním provedení.

Dámské krátké kabáty kašmíru a roušky

Kašmírové ženské krátké šaty historických siluet, jako je „trapéz“ nebo „kukla“, vytvářejí jasný a působivý dojem.

Zejména v jasném barevném provedení, ale neměli byste se dívat zpět na trendy ve výběru barev, modely všech odstínů červené, nádherné pastelové odstíny a bílé barvy patří každoročně k těm nejmódnějším. Výběr barvy a samotného modelu je pouze pro vaši vlastní chuť a připravte se na to, co módní ženský krátký kabát udělá každou demi sezónu elegantní a elegantní.

NikdyZanechává sbírky v jiném stylu - stylizovaném pro muže. Rovnoměrně řezané modely s jednovrstvou sponou, úzkými klopy a minimální výzdobou jsou jednoduché a zároveň univerzální.

Drapovy ženské krátké kabáty takových stylů - skvělý doplněk k obrazům v módním stylu "minimalismu". Ale aby se zapojili do mužského stylu a vybrali si tradiční barvy - šedé, černé nebo hnědé pro tyto modely v žádném případě nestojí za to.

Krásná ženská rouška

Světlé a bohaté odstíny zelené, fialové nebo vínové dokonale zdůrazňují všechny výhody a styl ženského krátkého kabátu z roušek.

Neméně působivé v kombinaci se stručným a přísným stylem a jasnými elegantními barvami, stejně jako karamelové odstíny.

Krásné ženské pláště v trendech roku 2019 jsou oceňovány zejména vysoce pro své neomezené možnosti kombinací. Na rozdíl od tradičních modelů svrchních oděvů nemají v obraze dominantní postavení a nevyžadují si vybrat celý oděv v jediném klíči.

Úspěšnou a stylovou kombinaci lze získat použitím vojenského modelu s romantickou maxi sukní a kožešinovým modelem s roztrženými džíny „milenci“.

Tyto modely vám umožní dokonale pracovat s proporcemi zobrazení demi sezóny. To je důležité zejména u malých dívek, štíhlých a nádherných forem. Modely zkrácené do poloviny stehna vám umožní vizuálně „rozdrtit“ siluetujeho snazší a lepší proporce.

Dámské krátké kožichy

Ukázalo se, že tento styl je tak všestranný a že je žádoucí, a co je nejdůležitější, příznivý pro experimenty s designem, které jsou dnes tyto modely šity z různých materiálů.

Jedna z nejvýznamnějších možností pro ženy: dámské kožichy. Nejlepší je vypadat v kombinaci s tímto stylem hladké, ne nadýchané kožešiny, může přidat zbytečný objem a deformovat proporce siluety. Oříznuté, oškubané a dokonce i barvené kožešiny, přirozené i umělé, dokonale podporují myšlenku stylu a dávají prostor tvůrčí představivosti.

V takovém provedení vypadají jak lakonické styly v mužském stylu, tak ženský poloprostý styl velmi stylově. Tyto modely dokonale zapadají do strit stayl stylu, doplněný jak hubené džíny a klasické sukně a kalhoty. Na rozdíl od klasických kožichů vypadají stylověji v městském vzhledu, ale jsou slušnější než oblíbené bundy.

V těchto modelech se však projevila celková móda pro bundy. V důsledku toho se v dnešních trendech objevily krátké dámské krátké kabáty, které kombinují pohodlí spodních bund a stylu klasických stylů.

Přímé nebo polo ploché a velmi lakonické provedení modelu bez tradičních stehů (pouze prošívaná podšívka) jsou šity z tkanin s vodoodpudivými impregnacemi. Nejkrásnější pohledV této verzi, matný bez lesklé tkaniny, bohaté hluboké odstíny módní řady, takový výběr materiálů určuje styl takové krátké srsti - elegantní ležérní.

Tento styl značně rozšiřuje možnosti kombinování, tyto kabáty budou elegantním každodenním vzhledem a klasickým způsobem neomezí oblečení. Toto je univerzální řešení pro ty, kteří milují diskrétní eleganci, znásobenou komfortem.

Dámský krátký kabát s kapucí pro vytváření demi-sezónních snímků

Klobouky pro mnoho fashionistas - skutečný problém při vytváření demi-season obrázky.

Krátký kabát s kapucí pro ženy je skutečnou spásou pro ty, kteří trpí volbou klobouků, nebo se jim prostě nelíbí. Většina z nejrelevantnějších stylů je dokonale kombinována s kapotou, která úspěšně doplňuje siluetu, aniž by rušila styl modelů - dynamiku a světlo. Designéři „přidávají“ kapuce jak do vojenských modelů, tak miniaturních a těsných, a ženských „trapézů“. V kombinaci s nimi vypadají volumetrické kukly obzvláště krásně, připomínající pelerin v narovnané formě. V takových souborech zbývá vybrat pouze krásný šátek nebo snood na podporu původního rozhodnutí o siluetě.

Sukně všech stylů s délkou maxi nebo midi, širokými kalhotami nebo džíny spárovanými s takovým modelem budou postavu štíhlejší a vyšší. Stejného efektu lze dosáhnout použitím krátkých sukních šortek a s vysokým hřídelem nebo těsné kalhoty. Sbírejte šály, sáčky a rukavice krásně kombinované s barvou modelu a získáte dokonalý obraz sezóny.