Kožené zimní bundy se srstí ze stříbrné lišky

Návrháři nemluví o honosných růžových nebo jedovatých zelených barvách: módní móda znamená všechny druhy výrobků namalovaných v ušlechtilých tónech - např. Kožichy a bundy se srstí ze stříbrné lišky. Barevné schéma těchto věcí příjemně potěší oko kombinací tmavých a stříbřitých vláken, které dávají tomuto nebo tomuto svrchnímu oděvu zvláštní eleganci a šarm. Taková rafinovaná stříbrno-černá barva je navíc považována za nejvhodnější pro ženu, aby se na slavnostní akci nebo večírku ukázala ve své slávě.

Nespornou výhodou dámských bund s kožešinou ze stříbřitých lišek je nejen jejich luxusní vzhled, ale i kvalita, která byla dlouho testována. Tyto produkty lze navíc zakoupit za velmi přijatelnou cenu.

Jak si vybrat kvalitní bundu ze srsti stříbrné lišky

Pokud si chcete koupit kvalitní model svrchního oděvu, ozdobený vložkami ze stříbrno-černé lišky, musíte znát několik důležitých bodů:

  1. Především nezapomeňte, že v přirozeném prostředí je toto jedinečné zvíře mimořádně vzácné. Proto někteří ne příliš upřímní výrobci nabízejí pod rouškou stříbrné lišky věci ze dřeva „lesa“ - kříže mezi obyčejnou liškou a polární liškou.
  2. Aby jste nebyli obklopeni prstem, pečlivě prostudujte strukturu vlasu ve vybraném produktu: pokud máte pravou stříbrnou lišku, barva jejích vlasů bude tříbarevná - šedý odstín na základně, světlé podtónystřední a bohatá černá barva na špičkách. Pokud vidíte jednotnou jednobarevnou barvu, můžete se bezpečně otočit a odejít: před vámi je skutečný padělek. Mějte na paměti, že "lisopes", na rozdíl od černohnědé lišky, má dvoubarevnou pleť.

Když jste viděli, že zimní bunda se srstí ze stříbrné lišky je stále vyrobena ze zvířete doporučeného v názvu, můžete zjistit kvalitu samotného výrobku:

  • je-li věc nová, pak se klky v límci nebo manžety na dotek nebudou držet pohromadě a zlomit se;
  • navíc by měla být vlna na dotek hedvábná, bez nepříjemného lepkavého pocitu;
  • srst musí svítit na slunci: kůže stříbrno-černé lišky se vyznačuje charakteristickým modravým třpytem;
  • Neexistence jakýchkoli plešatých míst samozřejmě také označuje novost výrobku;
  • a nezapomeňte zkontrolovat tlustou podsadu pod dlouhými vlasy - to je známkou pravosti srsti.

Po zjišťování kvality modelu, který se vám líbí, zvažte také skutečnost, že by vám měl vyhovovat.

Různé styly kožených bund s kožešinou ze stříbrné lišky jsou vhodné pro dívky s tímto typem postavy a barvy vlasů.

Kdo vyhovuje bundám se srstí ze stříbrné lišky a co bych měl nosit?

Vynikající výrobky z lišek přitahují pozornost mnoha módy všech věkových kategorií. Navzdory tomu jsou zkušení módní návrháři toho názoru, že nejlepší věci s tím souvisejícíhmyz stříbrné lišky se dívá na fair sex, jehož typ barvy se nazývá "léto" nebo "zima".

  • „Léto“ osobností- tedy platinových blondýnkách - vypadají v takových věcech skvěle, protože tmavé tóny dávají vzhledu kontrast.
  • „Zimní“ dámy- bělovlasé brunetky - zdůrazňují svůj aristokratický vzhled pomocí podobných výrobků.

Pozornost by měla být věnována tomu, že módní návrháři nedoporučují vyzkoušet na svrchních oděvech s kožešinou černohnědé lišky osobám s malým vzrůstem, protože dlouhosrstá pokožka pouze vizuálně zvyšuje objem postavy a ještě více vizuálně snižuje růst.

Tyto modely jsou ideální pro dívky a ženy s typem postavy zvané „obrácený trojúhelník“. Díky struktuře hromady, podobné vrchní oděvy vizuálně korigují široká ramena a přidávají chybějící boky kolem boků. Pamatujte si jen to, že byste si neměli kupovat výrobky s rozšířenými rukávy! Vaše volba - zúžená nebo rovná.

Dámské kožené bundy se srstí ze stříbrné lišky se nejčastěji nosí s klasickými kalhotami nebo rovnou sukní.Je velmi vzácné nosit tyto modely s džíny. Opravdové ženy módy dávají přednost jejich obrazu s vysokými botami z tmavého semišového semiše.

V žádném případě není svrchní oděv zdobený vložkami z černohnědé lišky kombinován s pletenými klobouky!Spravedlivé pohlaví je vybráno půvabnýmplstěné klobouky nebo šátky.

Aby se váš obraz stal skutečně královským a neodolatelným, vyberte vhodné šperky. Amber a zlaté cetky zanechávají ty dámy, které dávají přednost produktům z červené lišky. Stříbrné prsteny, náušnice, řetízky a náramky Vám budou vyhovovat.