Stylové zvýraznění pro krátké vlasy

U žen po 40 let je krátká srst spíše nutností než rozmary. A tak, že účes je vždy na vrcholu, je vyzdoben krásnými světly, které také omlazují obraz. Fotografie z roku 2019 ukazují, že navzdory tomu, že zvýraznění je již dlouho na vrcholu popularity, zájem o něj nezmizel. Naopak, tvůrčí mistři teď a pak přicházejí s novými směry v tomto typu zbarvení, aby i nadále potěšili své ženské fanoušky.

Zvýraznění opticky dodává vlasům objem

O zvýraznění

V klasickém smyslu je zvýraznění selektivní barvící technikou, která umožňuje měnit barvu ne celé hmoty vlasů, ale pouze několik vybraných pramenů. Když se tento postup stal pouze módním, všechny dámy se začaly aktivně zdůrazňovat. A musím říct, že tento módní trend trval dost dlouho. Ale, jak víte, všechno končí a bílé kontrastní prameny postupně zmizí z dohledu.

Jednoduché zvýraznění s odbarvením pramenů do několika tónů

A co přijde k jejich nahrazení? Jak se ukázalo, rok 2019 poněkud překvapil fanoušky tohoto typu zbarvení tím, že na vrcholu popularity byly jen dva zcelaopačných směrech ve zvýraznění.Jeden nás přibližuje přirozenosti a přirozenosti a druhý volá, abychom se nebáli dramatických změn a jasných barev.A o každém z nich budeme určitě mluvit dnes.

Zajímavé: Ombre na tmavých vlasech: příklady efektivního zbarvení na fotografii

Technika zvýraznění každého typu čtverce

]
  • Máte-li pečovatelský klobouk, pečovatelskou stránku nebo pohlazení, pak můžete bezpečně zvolit klasický typ zvýraznění.Samozřejmě to není novinka, ale dodatečný vizuální objem vašeho účesu je přesně zaručen.
  • Zbarvení je ideální pro kare-pixie, ostříhaný účes, mohawk nebo hřebenatku.Toto je typ módního zvýraznění, který používá v průměru 5 až 10 odstínů barvy.

Zvýraznění ve studených odstínech

Důležité!Světle modré, červené nebo fialové odstíny jsou pro mladou generaci zvláštní.Pro ženy nad 40 let se budou hodit klidnější a ušlechtilejší tóny, jako je zlato, čokoláda nebo tmavě vínová.
  • Pro krátkou kaskádu, dělené fazole nebo roztržené náměstí je technika ombre dokonalá.Jeho hlavní výhodou je, že opticky prodlužuje ostříhat.No, barvy si můžete vybrat ty, které budou vhodnější pro vás.

Zvýraznění a oříznutí pixelů

Důležité!Máte-li tenké vlasy, pak je lepší podrobit zbarvení spodní části pramenů, od středu kudrlinky.

Nejpokročilejší techniky zvýraznění na karetě

Vytvoření trendybarva na krátkých vlasech, musíte tvrdě pracovat. Ačkoli, s patřičnou dovedností, některé procedury mohou být vykonávány doma. Ale pro to musíte být naprosto jisti ve své schopnosti, abyste získali vynikající výsledek.


Víte, jak se barvit, nebo ne, nevíme. Nyní vám ale chceme představit dva nové produkty - techniku ​​Peek-a-boo a barvení dvou tónů.

Zajímavé: Zvýraznění na světle hnědých vlasech: módní trendy 2019

  • Peek-a-boo. Tento typ zvýraznění je založen na kontrastu při barvení části vlasů v úplně jiné barvě. Zpravidla by to mělo být jasné a nápadně odlišné od vašeho hlavního stínu. S výhradou takového zvýraznění spodních vlasů u spánků a rány. Netřeba dodávat, že výsledek, který dostanete na to překročí všechna očekávání.

Zvýraznění špičkové hodnoty

  • Dvoubarevný. Další módní trend, který se stal populárním v roce 2019, umožňuje neobvyklým způsobem zvýraznit krátké vlasy. Pro ni vybrat dva odstíny a pár pramenů, které budou použity barvy. Je-li žena módy stále ještě dost mladá, je možné, že barvy je jasné a kontrastní. Ale dámy zralejší věkové kategorie je lepší omezit klidné odstíny. Ale hlavní věc je, že malované prameny by měly určitě vyniknout na pozadí celkové hmotnosti vlasů! Střecha s takovým zvýrazněním bude vypadat velkolepě a moderně.

Zvýrazněný dvoubarevný

Technika zvýraznění na velmi krátkých vlasech

U extrémně krátkých vlasů má také své vlastní metody barvení. Teď o nich budeme mluvit.

První z nich je zasklení. Je tak základní, že je snadné dělat doma. Chcete-li začít, vytvořit něco jako "Ježek" na hlavu, pak aplikovat připravené barvy na ruce. Dále udělejte něco jako masáž na vlasech. Postup musí být několikrát opakován. Vaše stylové zvýraznění je připraveno.

Zvýraznění + tónování

Druhou metodou je vytvoření peří. Ale potřebuje speciální čepici. Ona je položena na hlavu a přes díry, ona tlačí na prameny, které budou podrobeny barvení.

Jaký druh zajímavostí se vám líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Zvýraznění a odstupňování účesu

\ t

Třetí metodou je závoj. To znamená, že "šperky" zbarví pouze horní prameny, které jsou pak zabaleny do fólie.

Zvýraznění technikou „závoje“ na velmi krátkých vlasech

Níže uvádíme fotografickou kompilaci, ve které je výsledek jasně viditelný po každém ze tří výše uvedených vrcholů.

Zajímavé: Coloring-2018: módní barvy pro dlouhé vlasy

Důležité! Po nanesení nátěru jsou tenké konce vlasů velmi zranitelné. Proto je pro jejich ochranu odborníci doporučují výrobky, které obsahují silikon.

Zvýraznění la naturel

Pokud jste fanouškem všeho přirozeného, ​​pak je další sekce pro vás. Zde budeme hovořit o dvou typech zvýraznění krátkých vlasů, které získali ženskou lásku po celém světě. O tom svědčí i fotografie z roku 2019 od nejslavnějších mistrů.

  • Kalifornie je tak jedničkou na seznamu jemných druhů barvení. Je to on, kdo je nejčastěji vybírán módními ženami s čtyřkolkami, kteří chtějí osvěžit svůj obraz, ale vyhnou se kardinálním změnám. Po správném postupu, měli byste dostat přirozený "vyhořel" stín, bez náznaku žloutnutí. Ošetřené vlasy budou lehce lehčí, ale ne více než pět tónů. Hlavní výhodou kalifornského zvýraznění je jemné složení roztoku s minimálním množstvím chemie. Po ní zůstanou vaše vlasy měkké a živé.

Neobvyklé zvýraznění

  • Druhým nejlepším vrcholem pro karnet je Benátský. To také umožňuje získat přirozený odstín vlasů a udržet je zdravé. Hlavní rozdíl mezi kalifornským zvýrazněním a benátským je, že první se provádí hlavně na světle hnědých vlasech, zatímco ten druhý se používá pouze na tmavě hnědých vlasech.

Benátské zvýraznění

Důležité! Pro tónování tmavých vlasů je velmi důležité zvolit kvalitní a drahé barvící kompozice. V opačném případě můžete získat nepříjemný odstín žloutnutí.

Jak vidíte, zvýraznění krátkých vlasů je stylové a módní. A v roce 2019 se v tomto segmentu objevily nové techniky, které umožňují vytvořit úžasné barevné kombinace na hlavě. Dokonce i ženy nad 40 let mohou snadno najít něco, co je vhodné pro sebe, aby vynikly v davu svých vrstevníků. Není to to, co chce každá žena?

Zkoušeli jste se již upozornit?