Chemie pro krátké vlasy: módní fotografie

Dnes, chemie krátkých a středních vlasů stala se velmi populární mezi ženami, protože účesy, ačkoli významně měnit vzhled, ale protože nedostatku velkého množství možného stylingu rychle stát se nudný. Tato metoda je jedinečná v tom, že vám umožní získat módní kadeře a vzdušné kadeře pro dnešek, které nevyžadují zvláštní péči a obraz hravý a koketní. Jedná se o tuto metodu pokládky a její odrůdy, o které budeme diskutovat později v článku.

Vlastnosti a výhody

Chemie je kadeřnická procedura, která umožňuje přímé krátké vlasy bez objemu získat tvar elastické kadeře, který lze vidět na fotografických příkladech před a po tomto způsobu úpravy. Jeho význam spočívá v tom, že na prameny je aplikováno speciální složení, po kterém jsou navinuty na natáčky. Posledním krokem je použití speciálního fixačního prostředku, který pomáhá nejen distribuovat prameny, ale také opravit výsledek.

Kudrlinky se navíjejí na natáčky a fixují se zvláštním složením

.
Důležité! Nejpozoruhodnější chemie vypadá na takových srážkách jako auto, kaskáda a také fazole. Ale asymetrické možnosti by měly být opuštěny.

Zajímavé: Dámské účesy pro krátké vlasy: trendy v roce 2019

Kromě dlouhodobého efektu má tento styl ještě několik dalších významných výhod. Patří mezi ně:

 • Vizuálně, prameny získávají dodatečnou tloušťku a závratný objem, což je důležité zejména pro majitele tenkých vlasů.
 • Samotný proces probíhá velmi rychle, aniž by to způsobilo nepříjemnosti nebo nepohodlí.
 • Schopnost měnit obraz podle libosti, dělat různé styly.

Hlavní nevýhodou tohoto postupu je použití silných chemických sloučenin, které díky krátké délce srsti v každém případě padají na kůži, v důsledku čehož vyvolává suchost, jakož i všechny druhy alergických reakcí.

Důležité! Po chemii je často na vlasy stále velmi nepříjemný zápach, který pomůže vyrovnat se s esenciálním olejem levandule nebo čerstvě vymačkané citronové šťávy.

Druhy kudrlinek na krátkých pramenech

V současné době existuje několik typů dlouhodobých povolení, která se liší v prostředcích použitých pro tento postup, způsobu splétání pramenů a samozřejmě i ceně. Mezi ně patří:

 • Radikální chemie. Navrženo pro krátké a řídké vlasy, protože je činí vizuálně tlustšími a objemnějšími, což lze vidět na fotografii z mistrovských tříd ve srovnání pramenů vlasů před a po zákroku. Jeho hlavním rysem je, že fixační prostředek je aplikován výhradně na bazálnízóny.

Radikální objem

Důležité! Věnujte pozornost skutečnosti, že s růstem pramenů se ztratí výsledek získaný z postupu.

Zajímavé: Módní účesy pro ples: krátké vlasy, trendy a nápady

 • Kyselina. Navzdory tomu, že výsledkem jsou stylové a luxusní kudrlinky, které udržují svůj tvar alespoň půl roku, je tato varianta perm považována za nejagresivnější vůči vlasům. V tomto ohledu je lepší postup s použitím silných kyselých léků na mastných vlasech, protože jinak by se prameny jednoduše přešly.

Chemická chemie

 • Alkalický. Tato možnost chemie je vhodnější pro vytvoření jednoduchého stylu pro majitele kudrnatých pramenů. Vzhledem k tomu, že alkalické složky pronikají přímo do struktury vlasů a zároveň odhalují jeho šupiny, trvá výsledek takového zkroucení nejméně 3 měsíce.

Alkalický curling

 • Velká chemie. Tento postup vám umožní přidat krátké účesy s kudrlinkami hlasitosti. Hlavní věc - vybrat správné velikosti a průměru natáčky. Pokud děláte vše bez chyb, takový chemický styl vypadá efektně a přirozeně.

Velké kadeře

 • Biowave. Je to jeden z nejpohodlnějších perm postupů prováděných na pramenech vlasů krátké délky a umožňuje získat nejen velké, ale i poměrně malé kadeře, co nejvíceblízko přirozené. Jeho výhodou je nepřítomnost kompozic používaných k fixaci kadeří, agresivních složek, které byly nahrazeny proteinem keratinu, a také velmi dlouhotrvající účinek.

Biochemie

 • Carving. Další metoda, která může nejen poškodit strukturu vlasů, ale také vytvořit styl, který nevyžaduje denní korekci.

Řezbářství

Důležité! V zásadě se taková metoda jako řezba používá k vytvoření závratného objemu u kořenů.
 • Spirála. Díky současnému použití různých typů spirálových natáčky je výsledkem zkroucení zcela odlišných velikostí. Nevýhodou tohoto způsobu je potřeba navíjet velmi tenké prameny, aby se dosáhlo požadovaného efektu, což trvá značné množství času.

Chemie se doporučuje přerušovaně

Důležité! Chemická spirála perm je vhodnější pro majitele hustých vlasů, protože je na ní, že efekt svislého kadeření vlasů na cívce bude vypadat více originálně.

Zajímavé: Stylový a elegantní ženský styl pro střední vlasy

 • Mokrá chemie. Dalšího „reprezentanta“ dlouhodobého curlingu je dosaženo použitím keratinových proteinových sloučenin, které pronikají přímo do vlasové struktury a fixují vlákno v požadované poloze. Zvláštností této metody je dodatečné zpracování pramenů parou, vyrobených dopružnost a fixace kadeře.

Kde je lepší: doma nebo v kabině?

Aby se konečný výsledek ukázal jako identická fotografie v lesklých časopisech, je velmi důležité provádět chemii vlasů profesionály v podmínkách salónu. Konec konců, mistr, kromě výběru nejvýhodnější varianty stylingu, s přihlédnutím k tvaru obličeje, také hodnotí typ a strukturu vlasů, jakož i stupeň poškození. Na základě toho bude přímo stanovena fixační sloučenina, která nakonec poskytne požadovaný výsledek a způsobí minimální množství poškození pramenů. Proto, aby se krásné a elegantní povolení na krátké účesy na osobu bez odborného vzdělávání doma, je prostě nemožné.

Chemie a srážky s rány

Důležité! Před prováděním chemie je nutné provést alergický test. Zvolená kompozice se aplikuje na plochu za uchem. Pokud během 10-15 minut nedojde k žádné vyrážce, můžete tento postup bezpečně pokračovat.

Jak pečovat o vlasy po propuštění?

Chemický vlasový styling je módní způsob, jak dosáhnout krásných kudrlinek a kudrlinek, ale stále škodlivý, i když používá nejbezpečnější složení. Proto, aby nedošlo k dalšímu pokazení a maximálně prodloužení dosaženého výsledku, je velmi důležité správně stavět péči a dodržovat následující pravidla:

 • Po dlouhodobém natáčení vlasů je nemožné si umýt hlavu po dobu prvních 2-3 týdnů.
 • K péči o kadeře je třeba použít speciální šampony a masky.
 • Prameny by měly být česány pouze suchým speciálním hřebenem s dlouhými a řídkými zuby.
 • Pouze pro naléhavou potřebu použití takových přístrojů na úpravu vlasů jako curling a žehlení.

Chemie pro krátké vlasy.Pohled zepředu a zezadu

Chemie pro krátké vlasy s použitím speciálních upevňovacích prostředků umožňuje vytvořit stylový a krásný styl jako majitelé jednoduchých forem účesů a složitých možností s rány.Díky tomu může každý majitel těchto módních kudrlinek každý den vypadat dobře upravený a elegantní, zatímco minimální čas strávený tvorbou účesu nebo nejjednodušším stylem.