Pravidla založení

Dobře víme, že základ je základem ženského make-upu. Skrývá malé kožní vady, činí pleť zdravější, hladší tón a obecně se vzhled mění, upřímně řečeno, k lepšímu. Na této kůži vypadá celkový make-up krásnější. Na kůži, nepřesně zakryté nadací, nebo zcela bez ní, se make-up rtů a očí velmi rychle zbarví. Tonizující krém se aplikuje po aplikaci jakéhokoliv denního krému.

Tonaka složka obsažená v základu je voda, tuk, pigmentové látky, prášek a UV ochrana, lišící se svou konzistencí:

  • světlo (více tekuté) - mají málo pigmentových látek a lehce zakrývají jakékoli vady na kůži;
  • hustý, ve kterém jsou prášky a pigmentovací látky více - tento lék „skrývá“ drsnost kůže lépe.

Jak vybrat správný tonální nástroj?

Pokud si koupíte nadaci, nejprve pochopte, jaký typ pleti máte, odstín obličeje, stav kůže obecně a nebudete mít alergickou reakci na tento lék?

Pokud máte mastnou pleť, pak je lepší koupit tekutý základ. Obsahuje hodně jemného prášku a málo tuku. Prášek absorbuje přebytečný tuk z pokožky a celý den se stává hedvábným a čerstvým. Kromě toho tyto tonální prostředky dopadají na kůži v tenké vrstvě a její povrch je vyrovnán.

Pokud je pokožka obličeje zapálená, je nejlepší získat tonální prášek. Nachází sevíce pigmentů a vaše kůže je pokryta silnější vrstvou. Hrubé problémové oblasti na obličeji můžete snadno skrýt. Díky antibakteriálním doplňkům, které obsahují, se zánětlivé skvrny na obličeji hojí rychleji. Aplikujte práškovou kosmetickou houbu, nejlépe mírně vlhkou.

Je-li pokožka suchá a citlivá, je pro ni vhodný základ, který obsahuje velké množství tuku, vody, vitamínů A a E. Je skvělé, pokud je v tomto produktu přítomna kyselina hyaluronová - zadržuje vlhkost v kůži. V tomto případě vypadá kůže pružněji. Tyto krémy spadají do tlusté vrstvy a téměř úplně skryjí červené skvrny a tečky.

Pro zralou pleť je lepší použít základový tekutý krém. Zarovnání pleti, kůže je pružnější, dobře ji vyživuje. Dobře, pokud dostanete pigmentový krém, pigmenty, ve kterých jsou uzavřeny ve vlhkém obalu. Nedovoluje jim usadit se uvnitř vrásek. Dobré přípravky s bílkovinami pšenice a chitinem - tyto látky posilují zralou pleť a činí ji pružnější.

Normální pleť je dostatečný běžný denní krém. Jedná se o jednoduchý denní krém obsahující pigmenty. Pokud vám příroda poskytne vyrovnanou pleť, budete s tímto nástrojem spokojeni. Pro aplikaci denního make-upu dostatek tohoto krému, aby vaše pleť jemný a svěží tón. Ale pamatujte, že pro večerní líčení bude příliš průhledný. Spektrum základů by mělo být v souladu s tónem tváře. Neměl by se měnitpřirozenou pleť a učinit ji krásnější.

Jak aplikovat tonální nástroj?

Nejdříve naneste běžný denní krém a počkejte, až se absorbuje (do pěti minut). Naneste základ na krém od středu obličeje po okraj. Pokud to uděláte opačně, pak budou vaše vrásky a póry jasně viditelné, protože absorbují příliš mnoho make-upu. Při použití denního make-upu stačí rozložit základ pouze na střed obličeje s úhledným, lehce poskakujícím pohybem, otírajícím ho do kůže a šířící se na okraj. Nemůžete okamžitě aplikovat hodně krému na obličej, nejlépe s malým hráškem, pak to bude ležet rovnoměrně a vypadat přirozeně na kůži. Líčení je nejlepší použít za denního světla. Uvidíte dobře všechny chyby kůže. Při použití kompaktního prášku nezapomeňte tento nástroj aplikovat kosmetickou houbou.Je žádoucí, aby byla vyrobena z přírodního kaučuku - taková houba je velmi pružná a jemně porézní. Houby z jiných materiálů absorbují mnoho tonálních zdrojů a bude obtížné je rovnoměrně aplikovat. Po aplikaci opláchněte houbu vodou. Pokud chcete, aby vaše pleť vypadala svěží a krásná, ale nevykazuje žádné stopy make-upu, smíchejte korektor ve stejném poměru s hydratačním krémem na obličej a aplikujte směs na kůži. Chcete-li skrýt červené skvrny a pupínky, před použitím obvyklého základu, pokrýt problémové oblasti speciální, zelený odstín, maskovací krém.Opticky odstraňuje zelený odstín červený.

Když je make-up dokončen, osušte kůži brady a tváře ručníkem tak, aby se make-up nedostal na oblečení.

To je vše, teď jste připraveni jít!