Dámské účesy pro krátké vlasy: trendy v roce 2019

V roce 2019 se krátké dámské účesy opět dostaly do popularity, takže nejmodernější módní ženy se rozloučily s dlouhými vlasy a fotografie jejich nových snímků jsou umístěny na oknech drahých salonů a butiků. Toto vyžaduje krátké účesy, které byly nalezeny díky svému původnímu vzhledu a snadné péči.

A pokud jste se také rozhodli změnit svou roli ve prospěch těchto účesů, doporučujeme, abyste se seznámili s nejrelevantnějšími možnostmi pro tuto sezónu, o kterých budeme později diskutovat v článku.


Nejvýznamnější v roce 2019, krátké srážky

Módní trendy v kadeřnickém segmentu přinesly v roce 2019 nové trendy a změny v účesech pro ženy, které ztvárnily účesy pro krátké vlasy ještě krásnější a originální a jejich fotografické příklady zdobí obaly špičkových módních vydavatelů.

Krátké srážky vypadají dynamičtěji a jsou zajímavější než dlouhé vlasy

.

Proto jsme s ohledem na trendy a trendy současné sezóny určili nejmodernější a nejoblíbenější modely těchto srážek. Patří mezi ně:

  • Pixie. Tato možnost pro krátké vlasy současně ztělesňuje dospívající dětinství a ženskou eleganci.Zvláštností pixie je přítomnost roztrhaných pramenů zcela jiné délky, které vyžadují pouze vysoušeč vlasů nebo ploché železo, které má být položeno. Tento účes je vhodný pouze pro majitele silných a rovných vlasů.

Pixie, pohled z různých úhlů

Důležité! Dnes, nejrelevantnější formy pixie zahrnují možnosti s prodlouženým šikmým nebo odstupňovaným rány.

Zajímavé: Řezání bobů s extra dlouhými vlákny (foto)

  • Caret. Je považován za jeden z nejelegantnějších účesů za posledních několik sezón. Svou popularitu získal díky své univerzálnosti, protože čtverec se hodí naprosto k jakémukoli typu obličeje, včetně kulatého obličeje. Kromě toho, tento typ ostříhat se stále liší svou stručnou siluetu a schopnost vytvářet různé verze krásných účesů, a to i na nejkratší prameny.

Klasické rovné čtyřkolky

Důležité! Stylisté navrhli letos nosit čtverec s postranním dělením, protože dnes je to nejrelevantnější a dává příležitost skrýt přítomnost nedostatků na kůži obličeje.
  • Bob. Tato forma stříhání vlasů je považována za jednu z nejvšestrannějších na krátkých vlasech, protože nevyžaduje speciální stylingové techniky a vypadá perfektně na rovných i zvlněných pramenech. Nejdůležitější možností je symetrický tvar bobu, který se dotýká ušního lalůčku a má hladký obrys. Tento účes vám umožní zdůraznit krásu očí a oválné tváře.

Bob

  • Asymetrické srážky. Totoverze ženských účesů vhodná pro ty, kteří nevnímají stereotypy a chtějí vypadat jasně ve vztahu k celkové hmotnosti. Odrůdy asymetrických účesů jsou dnes velmi mnoho, od lehkých přechodů až po velmi šokující formy.

Asymetrický účes pro krátké vlasy s dlouhými rány

Důležité! Velmi často, stylisté k dosažení požadovaného účinku doplňují klasické verze bobových a čtvercových asymetrických pramenů, což činí obraz jako celek originálnějším.
  • . Hlavním rysem této možnosti je dlouhý třesk, někdy s kaskádou. Díky kadeřnictví a speciálním technikám řezání jsou horní prameny delší než vnitřní, zatímco linie zůstávají dokonale ploché. Hlavní nevýhodou tohoto účesu je, že vyžaduje neustálou opravu od kadeřníka.

Elegantní stránka

  • „Na noze“. Dnes patří mezi nejkrásnější a módní účesy. Jejich hlavním rysem je „noha“ sevřená na zadní straně hlavy a dlouhé horní prameny s rovnou vlasovou linií kolem ostří. Zaslouží si jejich popularitu díky jejich všestrannosti, protože se hodí naprosto jakýkoliv typ struktury obličeje a vlasů.

V účesu "na noze" je kladen důraz na zadní stranu hlavy

.
  • Cesson. Fotografie s obrázky takových účesů se nacházejí všude, protože jsou hitem v roce 2019. Nejčastěji tuto možnost preferují zaneprázdnění jednotlivci, protože sessonabsolutně nevyžaduje žádný styling. Jejich charakteristickým rysem jsou plynulé přechody a hladké linie, díky kterým by proces řezání pramenů měl provádět výhradně zkušený mistr.

Kreativní verze účesu

Důležité! Dnes, stylisté nabízejí krátké účesy pro obézní ženy. V tomto případě by měly být upřednostňovány formy s dokonale stejnými prameny a prodlouženými rány, protože tyto akcenty vizuálně korigují tvar obličeje.

Jak si vybrat účes podle věku?

Navzdory skutečnosti, že v roce 2019 byly krátké dámské účesy a jsou na vrcholu popularity, ale neměli byste se ponořit na rozloučenou s vlasy v honbě za módou, inspirovanou pouze obrazy na fotografii z internetu.

Transformace hvězd

Koneckonců, takové účesy otevírají obličej a zvýrazňují všechny vady, včetně vrásek. V tomto ohledu by ženy ve věku, volba takových extravagantních možností účesů měla být velmi úzkostlivě oslovena a předem konzultována se svým pánem.

Zajímavé: Střih Pixie pro krátké vlasy: pohled zepředu a zezadu

Níže v článku jsme shromáždili nejlepší doporučení od předních kadeřníků, stejně jako citované fotografické příklady s názvy přijatelných možností pro účesy.

Krátké srážky pro osoby nad 35 let

U 35letých žen jsou krátké účesy pro vás to pravé, protože vám umožňují zdůraznit elegancimilostný krk. Pro tyto účely to bude ideální úhlový bob, který doplní prodloužené rány rovným řezem.

Krátké srážky pro ženy od 30 let

Ultra krátký bob a pixie budou také pracovat. Nicméně, na rozdíl od první možnosti, zcela otevřou obličej, v souvislosti s nímž potřebujete kvalitní make-up skrýt nedokonalosti pleti.

Platné formy srážek po 40

Krátké srážky pro ženy nad 40 let

40leté ženy s krátkými prameny účesu jsou skvělou příležitostí k odvrácení vrásek a mírnému omlazení. Hlavní věc je vybrat si modely pouze s rány, protože skrývá viditelné věkové vady a činí obraz tajemnějším a zajímavějším. Doplnit tuto linii pomůže kudrlinky a kudrlinky, ale z ideálně rovných pramenů je lepší odmítnout.

Zajímavé: Pánské účesy: výběr vlastní

Krátké srážky po 50

S nástupem 50 let začínají ženy pěstovat dlouhé provazy a zkroutit je do nepříjemných svazků a ocasů, což významně zvyšuje počet let. V případě krátkých vlasů však všechno funguje opačně. Kars, Garcon, Cesson a Page jsou prostě perfektní účesy pro tento věk. Jejich výhodou je, že se mohou výrazně omladit, stejně jako přidat eleganci a hravost.

Krátké srážky pro ženy 50+

Důležité! Při volbě krátkých účesů buďte opatrní, když vystavují krk,na úkor toho, co vrásky na něm zviditelní.

Jak vidíte, v roce 2019 se tvar ženských účesů na krátkých vlasech stává mnohem obtížnějším, ale zároveň je tento efekt zajímavější a mimořádnější.Hlavní věc je vybrat si formu, která bude zdůrazňovat vaši důstojnost a krásu, a nevýhody ji učiní pro ostatní neviditelnou.