Radikální chemie pro objem vlasů: foto před a po

Každá dívka sní o krásném a svěžím objemu vlasů, díky čemuž bude její obraz lehký a neodolatelný. Potřebují to zejména dívky s přirozeně tenkými vlasy. Spodní chemie pro objem, nejlepší řešení pro majitele krátkých vlasů, fotky před a po zákroku, jasné potvrzení tohoto. Pokud dřívější dívky provedly tento postup na vlastní nebezpečí a riziko, nyní, díky vzhledu nových přípravků na péči o vlasy, můžete bezpochyby jít do kadeřnictví.


Radikální chemie získala sympatie mnoha generací a je nyní velmi žádaná. Je těžké se setkat se ženou, která by negativně reagovala na postup kořene perm. To je opravdu jedinečný objev, který dovolil mnoha ženám, aby se vzdaly každodenního stylingu, což trvalo mnoho času.

Celá krása bazální chemie pro objem vlasů může být vidět na vlasech krátké délky (viz článek před a po fotografii). Majitelé krátkých účesů čelí takovému problému, jako je nedostatek objemu, a aby zdůraznili veškerou krásu účesu, musí k tomu použít další prostředky, například vysoušeč vlasů nebo zvlnění. Časté používání takových produktů může zničit vlasy, vystavit je tepelnému ošetření, sušení a pro takové případy existuje bazální chemie.

Radical perm má své klady a zápory, o kterých vám povíme.

Výhody radikální chemie

Procedura Bottom Volume je vynikající náhradou za každodenní styling. Účinek tohoto postupu trvá šest měsíců a má řadu výhod:

Radikální objem vlasů: foto před a po

 • vzhled mazu se snižuje, takže nenáviděný mastný lesk zmizí;
 • vzhledem k účinku sušení se snižuje počet šamponovacích postupů;
 • zvyšuje odolnost vůči tepelnému zpracování a vlhkosti;
 • kratší doba úpravy vlasů;
 • zvýšení objemu samotných vlasů, s nimiž účes vždy vypadá stylově;
 • dokonce i na sobě klobouk, účes sám se nezhorší, stačí si rozčesat vlasy a budete mít hotový styl.
Po proceduře curlingu u kořenů klienti získají nejen elegantní objem, ale i dobře upravené, lesklé vlasy použitím dvoufázového činidla, které je založeno na cystaminu.

Zvýšení objemu vlasů

Radikální chemie se doporučuje provádět u dívek, které mají tenké vlasy a ani použití flétny ne vždy dává požadovaný účinek. Aby nedošlo k mučení vlasů každodenním životním vzorem s fénem nebo zvlněním, které brzy zničí vaše vlasy, byl by takový postup vynikající volbou.

Děvčata s přirozeně krásnými kadeřemi také používají postupradikální chemie, protože nejčastěji u kořenů pramene méně stočený a je třeba vytvořit další objem.

Zajímavé: Barva vlasů 2019, módní trendy (foto)

Nevýhody bazální chemie

Stejně jako každý jiný postup má perm v kořenech vedle svých zásluh také své nevýhody. Kromě toho, že tento postup není nejlevnější, se ceny pohybují v průměru od 2 do 6 tisíc, má také několik důležitých podmínek:

 • nedoporučuje se provádět zákroky mávání kořenů u lidí, kteří mají problémy s pokožkou hlavy (lupy, loupání, suchost, rány);
 • pokud byly prameny zesvětleny;
 • slabé vlasy, které mají tendenci vypadávat;
 • není nutné provádět postup pro dívky, které často barví své vlasy, jako jakýkoli prostředek barvení, oslabují vlasy;
 • by také měl tento postup okamžitě po barvení vlasů opustit;
 • není dovoleno zkroutit se na kořenech, pokud byly vlasy dlouho vystaveny slunci. Před zákrokem je obnovení a navlhčení pramenů.

Jak vypadají vlasy po bazální chemii

Radikální chemii nelze provést na:

 • těhotenství a kojení;
 • přítomnost kožních onemocnění;
 • pokles krevního tlaku;
 • léky a hormonální léky;
 • alergickou reakci na léčivo;
 • zvýšení tělesné teploty;
 • menstruace.
Účinek dna perm se může ukázat jako nepředvídatelný, pokud by prameny byly zbarveny hennou. Některé kadeře mohou být perfektní a některé zůstanou rovné.

Henna by proto měla být zlikvidována, pokud budete provádět tento postup. No, pokud jste již obarví hennou, pak je lepší počkat, až se omyje, aby se nepoškodil požadovaný výsledek.

Péče o vlasy po zákroku

Na fotografii před a po bazální chemii pro objem vlasů na krátkých vlasech, můžete vidět, že vlasy jsou více lesklé a zdravě vypadající, ale tento postup může způsobit suché vlasy. Chcete-li se tomu vyhnout, měli byste pečlivě přistupovat k výběru produktů péče o vlasy po propuštění.

Jak postupovat

Tipy pro péči o vlasy po bazální chemii:

 1. Při výběru šamponů je třeba věnovat pozornost složení, neměly by obsahovat silikon a laurylsulfát sodný.
 2. Aby se prameny vždy smáčely, je nutné provést masky dvakrát týdně, aby se obnovila struktura vlasů.
 3. Umyjte si hlavu teplou vodou a při znečištění jednou nebo maximálně dvakrát týdně.
 4. Po umytí hlavy opláchněte bylinnými odvarmi, například přidáním heřmánku nebo šalvěje.
 5. Při vstupu do horkého slunce je nutné použít speciální sprej, který obsahuje filtry, které nevysílají ultrafialové paprsky.
 6. Použijte speciální balzám na kudrnaté vlasy.

Kadeřnictví

U dívek s krátkými vlasy je bazální chemie pro hlasitost ideální volbou pro vytvoření ohromujícího obrazu a poté, co bylo provedeno vytvoření krásného stylu, musíte dodržovat tato pravidla:

 1. Pro vlasový styling s bazální chemií byste měli opustit kulatý hřeben. Do tvaru vlasů vejde pravidelný dřevěný kartáč na vlasy.
 2. Není nutné hřebenat vlasy na kořenech silně, můžete je jemně hřebenat.
 3. Pro získání dodatečného objemu je nutné naklonit hlavu a prorazit prameny prsty.
 4. Stojí za to se vzdát vysoušeče vlasů, nechat vlasy schnout přirozeně, což sníží suchost v prvních týdnech.

Radikální chemie vlasů

\ t
Pokud se rozhodnete provést základní chemii, měli byste tento postup velmi důkladně přistupovat. Je třeba věnovat pozornost tomu, zda pro Vás existují nějaké kontraindikace, které byly zmíněny výše.

Mnoho lidí dělá curling u kořenů doma, ale je lepší důvěřovat profesionálům a volba mistra zde hraje důležitou roli. Při nesprávně provedené technologii kořenového permisu je možné kazit vlasovou strukturu tím, že ji vystavíte nesprávnému zpracování.

Kudrnaté vlasy u kořenů

Vizuální potvrzení bazální chemie pro objem vlasů jsou fotografie před a po zákroku na krátkých vlasech. Účes s tímto objemem dělá obrazatraktivnější a výraznější.

Radikální objem má více plusů než minusů, a proto získává stále větší popularitu. Radikální chemie je správné rozhodnutí vytvořit svěží a vzdušný objem. Pokud stále trpíte tvorbou objemu každý den, pak curling vlasy u kořenů je nejjistější řešení vašeho problému.