Pixie účes pro krátké vlasy: přední a zadní pohled

Pixie na krátkých vlasech je jedním z nejvýznamnějších účesů v roce 2019, jehož originalita spočívá v pramenech, které jsou vytyčeny vpředu i vzadu, takže je vytvořen efekt „peří“ a fotografie s obrázky těchto účesů se nacházejí všude na internetu. Dalším významným rysem pixie je, že délka vlasů v těchto modelech je asymetrická a může se lišit, díky čemuž se současně získá koketní a elegantní vzhled.

Nicméně, navzdory zdánlivě monotónnosti a jednoduchosti zpočátku, pixie účes je velmi složitý v provádění a má několik druhů, které budeme diskutovat později v článku.


Základní formy štípaček

Hlavním rysem škeble ostříhaných je otevřená oblast krku a za ušima, protáhlé rány a prameny vlasů trčí po stranách. Rovněž zcela postrádá hladké linie a lakonickou siluetu vzhledem k tomu, že špičky jsou roztrženy pro dosažení požadovaného účinku.

Pixie s dlouhými rány. Boční pohled

Kromě toho, aby to bylo ještě více mimořádné, stylisté poněkud upravili obvyklou verzi tohoto ženského účesu a vytvořili několik jasných akcentů. Toto vedlo ke vzniku různých forem pixies, které se liší vzhledem a technikou stříhání vlasů. Patří mezi ně následující:

Důležité! Věnujte pozornost skutečnosti, že i přes vybranou formu pixie, v závislosti na struktuře vlasů, může tento účes vypadat úplně jinak a prameny mohouležet jinak, než byste chtěli.

Zajímavé: Kreativní účesy žen pro krátké vlasy: trendy v roce 2019

  • Koruna a krk. Tato volba je vhodná pro vzpurné dívky, které hledají lehký a vzdušný obraz. Jeho podstata spočívá v tom, že za účesem se skládají ze dvou vrstev - ultrashortu, který se nachází v blízkosti krku a nahoře, jehož prameny jsou mnohem delší než jiné. Vzhledem k takové neobvyklé struktuře je okcipitální část volumetrická a načechraná.

Pixie s objemnou korunou

  • Otevřené uši. V roce 2019 je tato forma pixie považována za nejrelevantnější a její následovníci jsou lidé jako Katy Perry a Scarlett Johansson, jejichž fotografie v tomto řádku lze prohlížet na internetu. Podstata této formy spočívá v tom, že vlasy jsou odříznuty na stranách tak, že prameny na vrcholu hlavy tvoří trojúhelník. Zadní část je stříhána stejným způsobem, pouze ve vrstvách.

Pixie s oholenými chrámy

  • Akcenty na zadní straně hlavy. Jedná se o poměrně originální verzi, která plně splňuje všechny módní trendy a inovace v segmentu kadeřnictví. Její podstata spočívá v tom, že rány jsou protáhlé a promyšlené. Whiskey a nižší okcipitální část je odstraněna maximem. Jasným vrcholem tohoto pixie je, že kadeřník používající psací stroj oholí krásné ozdoby a kresby na zadní straně hlavy,nejvýraznější je jejich dovednost.

Prameny a kleště pro krátké vlasy

  • „Hry“ s chrámy. Tento typ pixie je považován za prostor pro fantazii a experimentování. Například, na jedné straně, chrám může být dělán dlouho a přinést prameny k linii lícních kostí, a na druhé, kratší. Dnes, forma je zvažována být ne méně originální, když chrám je oholený na jedné straně, a jiný je vyzdoben barevnými prameny podle techniky hustého zvýraznění.

Pixie s prodlouženými spánkami

  • Forma vrstvená. Toto psaní je řezané ve vrstvách, což nakonec vytváří hravý účes s lehce rozcuchaným efektem. Proto, ty dívky, které nemají dostatek času na balení, bude tato možnost být v pořádku, protože za účelem získání módní účes nemusíte dělat nic. Prameny samy budou ležet správným směrem, vytvářejí koketní a mírně nedbalý obraz.

Odstupňovaná verze pixie, podtržená stylovým zbarvením

  • Pixie-bob. To je docela populární v roce 2019, krátký design účesu vlasů, ve kterém bob účes tvaru a lepení roztrhané pixie prameny propletené, a fotografie s obrázky těchto "šperky" práce jsou umístěny na okna drahých salonů. Hlavním rysem pixie bob je, že neexistuje žádná taková technika řezání. Mistr sám rozhoduje o tom, jakou podobu dává prameny v závislosti na typu vlasů a rysech obličeje.

Zajímavé: Jaká barva vlasů je módní v roce 2019: trendy, nápady a techniky

Pixie-bob

Důležité! Nezapomeňte, že i nejjednodušší forma pixie "bude hrát" novým způsobem, pokud dáte své vlasy světlé a šťavnaté odstíny.

Pixie cut pro obézní dívky

Plné dívky mohou také experimentovat se svým obrazem a zaměřit se na krátké účesy, včetně pixelů. Hlavní věcí je zachovat přirozené proporce siluety.

Pixie jde do plných dívek s oválným tvarem obličeje

Důležité! Věnujte pozornost skutečnosti, že pixies nebudou vyhovovat ženám se zjevnými známkami stárnutí nebo jinými vadami na obličeji, stejně jako osobám s nepravidelným tvarem hlavy.

Módní možnosti skládání Pixie

Bohužel, pixie je velmi „náročný“ účes, takže majitelé nádherných forem by měli být při výběru této možnosti velmi opatrní. Například, na kudrnaté vlasy, to bude vypadat velmi směšně, a na tenké a bez objemu vytvoří efekt dlouho nemyté hlavy. V tomto ohledu je Pixie vhodný pouze pro dívky s tlustými rovnými vlasy, snadno se stylu.

Original Pixie Clipper Styling

Důležité! Stylisté doporučují majitelům nádherných formulářů, aby věnovali pozornost verzi pixie s dlouhými rány. Takový přízvuk opticky prodlouží obličej, přinese dotek tajemství a vytvoří elegantní ženský vzhled.

Zajímavé: Dámské účesy a barvy vlasů: módní trendy v roce 2019

Jak můžete vidět, krátké vlasy pixie v roce 2019je vynikající a velmi výjimečnou verzí ostříhat, která vypadá vepředu a vzadu originálně a neobvykle, což potvrzují i ​​fotografie z mistrovských kurzů špičkových kadeřníků. Jasné osobnosti, které se snaží ukázat svou individualitu a nestandardní styl, tak tomuto typu účesu vyhovují více než kdy jindy, a dovedná ruka kadeřníka dokončí obraz a učiní ho dokonalým.