Péče o blond vlasy

Vmódablondýnkyzadali velmi dlouhou dobu. Všichni milovaní Marilyn Monroeová byla zakladatelkou módy pro blondýnky. A film „Pánové preferují blondýnky“ zcela posílili titul nejvíc. Většina žen sní o tom, že se stanou blondýnky. Pokud máte blond vlasy od narození, pak máte velké štěstí. Ale co ti, kterým matka příroda takovou cenu nedala. Je nezbytné vystavit vlasy působení chemických přípravků, aby se získalyodbarvené vlasy .

Krása bělených vlasů je nejen barevná, ale i jejich zdraví a péče. Každý ví, že pro blond vlasy vyžaduje zvláštní, důkladnou a stálou péči.Péče o bělené vlasy domaje poněkud časově náročná procedura, která zahrnuje řádné čištění vlasů, hydratačních a vyživujících vlasů a ošetření zlomků. Podívejme se, jak se správně starat o bělené vlasy.

Za prvé, pojďme mluvit o barvení vlasů. Pokud jste se již rozhodli, že se stanete blonďatou, pak neukládejte a nekupujte si dobré zjasňující barvy. V chápání "dobrého" - to jsou ty nejjemnější barvy, které neobsahují čpavek a přinejmenším nějakým způsobem se mohou starat o vaše vlasy.

Když zesvětlíme naše vlasy, zcela zničíme přírodní pigment, který je obsažen ve vlasech a stává se prázdným. Pokud se o ně nezajímají nebo se o ně špatně postarají, mohou být suché, křehké a nakonec jen vypadnou. Při výběru šamponu dávejte přednost měkkému,hydratační nebo speciální šampony pro barevné vlasy. Totéž platí pro balzámy. Mnohé blondýnky místo balzámů používají masky na vlasy a aplikují je jako balzámy po každém mytí. Samozřejmě, že jsou více schopni hydratovat a chránit vaše vlasy. Také nyní v prodeji je obrovské množství speciálních olejů a sprejů, které pečují o vaše vlasy a tipy a nedovolí jim rozdělit tolik.

Používejte hřeben pouze z přírodních materiálů se širokými zuby. A nepromývejte si vlasy ihned po mytí, nechte je trochu uschnout.

Snažte se sušit vlasy. Osvětlené vlasy, stejně jako ostatní barvené vlasy, jsou kontraindikovány. Pokud máte účes, který vyžaduje vysoušeč vlasů, pak zkuste suché vlasy nejprve přirozeně, a pak se uchýlit k fénu. Pro ochranu vlasů před tepelným zpracováním vysoušeče vlasů jsou nyní pro vlasy speciální silikony, které zabalují vlasy kolem filmu a chrání ho před horkým vzduchem.

Snažte se také jednou za měsíc navštívit kadeřníka a zastřihnout konce vlasů.

Make pro vaše vlasy masky, vody a výplachy doma s přírodními látkami. Koneckonců, co by mohlo být lepší než přírodní vlasové přípravky.