Sophia Loren: životní příběh a tajemství krásy

Sunny Itálie představila světu s mnoha oslnivě krásnými ženami. Pozoruhodným příkladem je herečka Sophia Loren, stále v něžném mládí, která získala korunu „princezny moře“ a ve svých starých letech neztratila své kouzlo. Začínala s kariérou, v níž vystupovala pro lesk pochybného obsahu, a dosáhla vrcholu slávy. A herečka stále vede aktivní život.

Osobní život Sophie Loren a fotografie herečky s Carlem Pontim

Nemanželské děvče z nejchudší rodiny neúspěšné herečky Shikolone, kterou v dětství často podvyživovala, si ji chlapci škádlili párátkem a sama Sophia nepředpokládala, že jakmile se její exotická krása a nádherné smyslné formy stanou celým světem bláznivými.

Jak je známo, v Itálii je cesta k filmu nejblíže k přípravě soutěží krásy. Začal se také příběh tvůrčího života Sophie Lorenové: matka dívky ji posunula na první krok - účast v provinční soutěži „Princezna moře“. K jejímu velkému úžasu se Sophia stala vítězem a odjela do Říma.

Jak je vidět na fotografii Sauvie Loren, v mládí byla překvapivě krásná:

Sophie s úžasnou rovnováhou se týká jejího neobvyklého vzhledu: "Žena, která je přesvědčena o své kráse, dříve nebo později přesvědčí každého a to." Ale na začátku své kariéry byla podle jejího názoru nepříjemná dívka, která byla zmatená, když si všimla, že její kočičí milost a přirozená sexualita způsobují, že muži mají stejnou reakci - obdivují chtíč. Asmnoho novic hereček, ona pózovala pro časopisy pochybného přesvědčování (v časných šedesátých létech, její manžel Carlo Ponti koupil všechny fotky mladého Lauren, kde ona byla nahá, aby se vyhnul skandálům).

V roce 1951 se Sophia Loren při příští soutěži krásy sešla se svým prvním výrobcem a budoucím manželem Carlem Pontim. Na naléhání Pontiho vzala Sofie pseudonym Loren.

V roce 1954 se italská herečka Sophia Loren setkala se slavným hercem a režisérem Vittoriem de Sica, který byl okouzlen její přirozenou krásou a bezprecedentní přirozeností v rámu. Společně s Vittoriem a Marcello Mastroianni vytvořili několik filmových mistrovských děl, pro které se jim říkalo „magnetické trio“.

Rada de Sica: „Nikdy neberte žádnou hereckou třídu!“ Sophia upřímně provedla. „De Sica se stala mou školou, můj učitel, můj kritik. Dlužím mu všechno, čeho jsem dosáhl v životě, “vzpomíná Sophia Loren. Její charisma a přírodní organická krása Sophie Loren v jejím mládí se staly klíčem k velkému úspěchu herečky.

Jakmile se Sophia Loren začala svou kariéru, brzy se stala majitelkou Oscarů. Ale soukromí Sophie Loren nebylo tak rychlé: její manžel - Carlo Ponty - se dostala až po dvaceti letech neoficiálních vztahů - kvůli prvnímu katolickému manželství producenta.

Po třech letech přišel dlouho očekávaný zázrak do rodiny Sophie Lorenové a Carla Pontyho - se narodil první narozený Carlo Jr., za který Sophie musela ležet téměř všech devět měsíců. Dnes nejstarší syn Laurenúspěšný pianista a dirigent. A jeho mladší bratr Edoardo následoval ve stopách svého otce a stal se režisérem.

Podívejte se na fotografii Sophie Loren, Carlo Pontyho a jejich dětí:

Jak Sophia Loren vypadá teď (s fotkami)

Sophia Loren má po velmi dlouhou dobu právo vybrat si obrazy, na kterých se bude podílet, naposledy, kdy často hrála ve svém synovi. Její sbírka cen má všechny čestné sochy a ocenění. V roce 1991, pro její rekordně dlouhou kariéru ve filmu, Sophia Loren byla poctěna se zvláštním Oscar pro její zvláštní příspěvek do kina. A více než půl století je Sophia Loren považována za standard elegance a elegance zralé, smyslné a inteligentní ženy. Ona - kdysi hladová, hubená dívka - nese svou nenapodobitelnou krásu s úžasnou důstojností, bez vulgárního náznaku arogance. Sophie ve svém mládí na sobě domácí šaty ze starých záclon, přináší štěstí každému známému designérovi, který si od něj kupuje oblečení. Děvčátko, které hrálo pro pochybné časopisy, se stalo ztělesněním nádherné vznešenosti, duchovní síly a neochvějné krásy.

Jak vypadá Sophia Loren, vyměňuje si devátou desátou? Udržení vynikající formy je možné pouze v důsledku titanické hodinové práce na sobě! Tajemství krásy Sofie Lorenové je v její neúnavné práci na sobě. Vystupuje při východu slunce, s každodenními aktivitami udržuje svou vitalitu a bezkonkurenční tělo, pracuje tvrdě: píše knihy, vědomě se účastní různých komerčních projektů kosmetického průmyslu, obchodůa má stejnou prestiž mezi veřejností.

Věnujte pozornost fotografii Sophie Lorenové - bez ohledu na to, kde se herečka objeví (na společenských akcích, filmových festivalech nebo módních přehlídkách), je Královna krásy:

V lednu 2007 přišla Sophia Loren o svého manžela a spolehlivého přítele - Carlo Ponty zemřel. Nyní se stav Sophie Loren odhaduje na 240 milionů dolarů, má luxusní domy v Los Angeles a ve Švýcarsku. Sophie zůstává sbíraná, disciplinovaná a pracovitá, dnes je péče o její rodinu a duchovní blaho jejích příbuzných hlavním zájmem jejího života.

Velkolepá Signora Sophia získala neuvěřitelnou moudrost života - tak je její jméno přeloženo z řečtiny. V "umění oblékání" je také moudrá. A stejně jako většina elegantních žen, poté, co Velká Mademoiselle Loren varuje: „Móda je něco, s čím by se mělo zacházet velmi opatrně. Musíte se opravdu dobře znát. Móda mi nic osobně diktuje. Vždycky beru z módy, co podle mého názoru dnes večer můžu vypadat dobře. A móda couturier soupeřila, aby jí nabídla.

A její hlavní kritérium, stejně jako kritérium velkého Chanelu, se nestydí a neskrývají svůj věk, nedělají hloupé pokusy vypadat mladší. Podle Sophie může být každá žena krásná v každém stádiu života: „Hlavní je vždy být sám sebou, mít jasný pohled na svůj vzhled a udržet rovnováhu mezi vzhledem a vnitřní harmonií ducha ...“

Její slova a životzážitek - bohužel, není vhodný pro všechny arogantní dámy, i když obecná představa, že ženský vzhled vyžaduje snahu ukázat svou individualitu, esteticky kompletní obraz, je velmi pravdivá!