Vivien Leigh: život a milostný příběh

Tvůrčí život Vivien Leighové byl vždycky jako pohádka - režiséři zbožňují její fanoušky a zbožňují její fanoušky, kritici nikdy nebaví doprovázet jejich články s pochvalnými epithetami a filmové kamery dělaly již dokonalou tvář herečky ještě dokonalejší. Ale štěstí v jeho osobním životě Vivien Leighová byla měřena mnohem méně: její milovaný manžel Laurence Olivier opustil svého manžela, sotva 45 let.

Milostný příběh Vivien Leighové a její hlavní role

Vivien se poprvé provdala ihned po absolvování školy v katolickém klášteře - proč to udělala, teď můžeme jen hádat. Je však naprosto jasné, proč právník Lee Holman přišel o hlavu a nabídl mladému, chvějícímu, sofistikovanému krásu, který byl o čtrnáct let mladší než on. Po vynikajícím vzdělání a rozvoji hudebního talentu se po narození své dcery snažila začít hereckou kariéru.

Jako obvykle, majitel manželky byl proti jejímu natáčení v reklamách a filmových epizodách, ukázkách v divadle, ale londýnské divadlo vážně začalo s herečkou. Vážně, a jak se ukázalo, navždy, Vivienne se zamilovala do herce Lawrence Oliviera. Jeho neméně fascinuje úžasná a nepředstavitelná krása Vivien. Slavný anglický herec pak také nebyl svobodný. Pouze v Hollywoodu, což není nic, čemu se říká továrna na realizaci snů, Vivienne a Lawrence ustoupili své vášni.

Oni se vzali mnohem později - po dlouhou dobu jejich partneři byli proti rozvodu. Lee a svět, absolutní sláva pro pár s první "Oscar" - pro nejlepšíženská role v kultovním filmu „Pryč s větrem“. Jednalo se o hlavní roli Vivien Leighové: aby ztvárnila obraz Scarlett O'Hary na obrazovce, musela herečka vydržet obrovský odlitek, kterého se zúčastnilo asi tisíc a půl uchazečů, včetně předních hvězd Hollywoodu.

Podívejte se na fotografii, Vivien Leigh v této roli je prostě krásná:

Její kariéra ji čekala, druhý Oscar za film „A Streetcar Named Desire“, Olivierova žárlivost pro Vivienův herecký úspěch, týmovou práci a rodinné problémy, stejně jako progresivní plicní onemocnění

.

Šťastný osobní život herečky Vivien Leighové skončil v den jejích 45. narozenin: jemný manžel jí dal zoufale drahé Rolls Royce a oznámil její rozvod. Procházela rozvod s Lawrencem Olivierem velmi tvrdě, ale nikdy nedovolila nikomu, aby mluvil o svém milovaném Larrym.

Mnoho fanoušků se kolem ní vždycky točilo - a ani jeden román nespadl do řady těch žíznivých. Unikátní herečka se ukázala být milencem jednoho muže, na rozdíl od zdravého rozumu. Milostný příběh Vivien Leighové je podobný příběhu velkého Callase: čekala až do konce svého života pro návrat nevěrného milence.

Herečka byla bolestně a bolestně nemocná, a jen silná vůle, temperovaná v klášterní škole, umožnila Vivien Leighové, aby si na mnoho let našla sílu k úsměvu a vtipu, aby i nadále potěšila fanoušky divadla a kina.

Vivienne až do posledních dnů těžce zažila přestávku s jeho milovanou, věřila, že nejlepším lékem pro ni je Larryho láska. Unavený z čekání, unavený z neužitečnostiléčbu odmítla dále bojovat s tímto onemocněním.Stejně jako její Scarlett si nemohla udržet lásku.