Jemná manikúra: stylové možnosti na podzim

Příští podzim, návrháři, následovat módní trendy, navrhují zapomenout na studené a tmavé odstíny, a na podporu této nabídky fotografické sbírky jemné manikúry, která v roce 2019 má neuvěřitelnou popularitu.

Něha a ženskost jsou neoddělitelné pojmy. Měkkost, stručnost, milost, smyslnost - to jsou nepopiratelné atributy skutečné ženy. A ne bez důvodu, krásné dámy začnou vytvářet jeden nebo jiný módní obraz s péči o nehty.


Velké množství možností pro módní design nehtů na podzim 2019 vám umožní vybrat si ten, který nejlépe vyhovuje vaší aktuální náladě.

Nejoblíbenější dívkou je manikúra v jemných nahých odstínech. To je velmi univerzální volba, protože je ideální pro oblek a koktejlové šaty.

Nabízíme Vám seznámit se s fotografickou sbírkou "Gentle Manicure 2019", která se skládá z děl známých designérů nehtů.

Pastelové odstíny a jasný akcent ve formě stříbrného proužku

Sbírka představuje nejmódnější možnosti manikúry na podzim 2019:

  1. Jemná růžová manikúra
  2. Klasická servisní bunda
  3. Manikúra pro krátké nehty
  4. Módní matná manikúra
  5. Jemná nahá manikúra
  6. Vynikající manikúra Ombre
  7. Záporný prostor
  8. Zdobení nehtů
  9. \ t

Všechny odstíny růžové

Zdůraznit něžnost a krásu ženských rukou pomůže přirozené paletě odstínů používaných k zakrytí nehtů. Toto je možnost výhry, o které říkají: "Na svátek a na světě." Růžová manikúra jistě osloví ty, pro které smyslnost a čistota nejsou jen prázdnými zvuky. Jako nátěr se nejčastěji používá gel polish, šelak i běžný lak na nehty.

Jemná růžová manikúra

Pokud ozdobíte růžovou manikúru sněhově bílou krajkovou malbou, získáte neuvěřitelně elegantní variantu pro nejslavnější příležitosti.
​​

Zajímavé: Světlá letní manikúra: fotografické nápady

Francouzština je nadčasová

Francouzská manikúra ve svém počátečním vzhledu umístila přesně podtrženou něhu a úpravu ženských rukou. Roztomilý sněhobílý úsměv na špičkách nehtů představuje čistotu a mimořádnou něhu. Tento podzim, návrháři nabízejí diverzifikovat jemné služby bundu. Nabízejí sledovat módní trendy roku 2019 a používat bundu jako základ pro jemnou manikúru.

Jemná bunda

Ozdobte krátké nehty

Vypadá to skvělemanikúra v jemných odstínech a na nehtech malé délky. Stylisté nabízejí obrovské množství možností nejen monochromatického pokrytí, ale také kombinace několika odstínů v jednom manikúru. Podle módních trendů vypadá v roce 2019 jemná manikúra nejlépe na oválných nebo mandlovitých krátkých nehtech. Oblíbený čtvercový tvar nehtu se zaoblenými konci také zůstává populární a módní.


Matná manikúra

Na podzim, módní ženy budou chlubit své nehty pokryté matnými odstíny laků. Neuvěřitelně stylové a krásné střídání matných a lesklých povlaků ve stejném barevném schématu. Při výběru matných odstínů nezapomeňte, že budou vypadat perfektně pouze na ploché nehtové desce. Fotografie s matnou jemnou manikúru možností zdobí kolekci nehtů 2019.

Jemná manikúra s malbou

Nude odstíny

Když vyberete jemnou manikúru, nemůžete pokazit, když zastavíte oči na nahé paletě. Takzvané nejlehčí odstíny hlavního světla. Nahá manikúra je kouzelnou hůlkou. Je vždy relevantní a mimořádně krásný.

Zajímavé: Bílá manikúra: aktuální design 2019

Pastelové odstíny se často používají v pedikúru. Pomáhají nehtům lépe se udržovat a upravovat. Barevné schéma je vybráno v závislosti na ročním období a celkovém obrazu.

Nuda verze s kamínky

Rafinovaný nátěr v ombre technice

OmbreTento pád má několik barevných přechodů. Pro jemný ombre se používají různé odstíny stejné barevné škály.

Základ jemného odstínu a čisté akvarely

Zajímavé: Ombre na tmavých vlasech: příklady efektivního zbarvení na fotografii

„Negativní prostor“

Manikúru vyrobenou technikou „negativního prostoru“ upřednostňují ti, kteří mají rádi nestandardní řešení v jednoduchých otázkách. Jedná se o druh nátěru, který vytváří efekt nepoškozených (holých) fragmentů, což je také jeden z módních trendů této sezóny. Tato technika zahrnuje ruční malování nebo použití šablon. Od shora se nehty stávají transparentní ochranou.

Variace na „negativní prostor“

Zdobení

Sotva znatelný dekor v designu jen ozdobí jemnou manikúru. Nemělo by být dost na to, aby ozdobilo 1-2 nehty. Stylisté nabízejí dekorace ve formě vzoru, kameny, sochy. Každá dekorační technika pomůže vytvořit nejkrásnější design jemné manikúry.

Zajímavé: Módní modrá manikúra z roku 2019: hlavní trendy a fotografie

Pro pád jsou dokonalé varianty s geometrickým vzorem nebo krajkovým vzorem, zdobeným lesklým zrcadlovým práškem.

Komplikovaná konstrukce v jemných odstínech

Jemná manikúra pro zvláštní příležitosti

Slavnostní manikúra se zrcadlovým efektem bude na podzim vypadat neuvěřitelně stylově a módně. Běžís gelovým polštářkem nebo šelakem. Jeden nebo dva měsíčky mohou být zdobeny tematickým nebo sezónním vzorem. Svatba manikúra přidat lesklý zlatý nebo stříbrný prach.

Považujete jemnou manikúru za klasiku designu?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Obal na nehty se sametovým povlakem v nahých odstínech je velmi drahý a elegantní. Vypadá stejně dobře na dlouhých a krátkých nehtech.

Příjemný ombre s kamínky

Při výběru jemné manikúry to často děláme intuitivně, někdy i bez pochopení, proč dáváme přednost. A není to jen jeho univerzálnost, jen něha, čistota, klid - to jsou pocity, které mají prvotně ženský princip.