Módní šaty jaro-léto 2019 (foto)

Nelze zpochybnit skutečnost, že oděv je nejvíce ženský prvek oděvu. Každá žena, která se obléká do šatů, dává její obraz velkou přitažlivost a sexualitu bez ohledu na prostředí - kancelář, restaurace, procházka, párty nebo romantické rande. S nástupem dlouho očekávaného jara každá žena nevyhnutelně přemýšlí o potřebě „osvěžit“ šatní skříň s jarními poznámkami. Vyvstává otázka: " Jaké šaty jsou relevantní v módní jarní a letní sezóně 2019 ?"

Bílé šaty ...

V letošním roce, bílé šaty budou módní oblečení, a to jak pro denní a pro "noční" život. Světlé, vzdušné bílé šaty z bavlny, zdobené krajkou Provence, je jedním z hlavních módních trendů. Krátké šaty připomínající roční prádlo nebo spodničky budou vypadat méně stylově a extravagantně. Dalším módním jarním trendem v roce 2019 budekošile-šaty(zejména bílá) - stručná ženská verze v minimalistickém stylu. Šaty košile může vypadat jako zabalit kimonos nebo mají tlačítko uzávěry.

Šifónové šaty

Šifónové šatyjsou jednou z nejpraktičtějších možností pro letní oblečení pro ženy. Stejně jako v dusné metropoli, vyčerpaný z tepla, a na exotické pláži šifónové šaty budou vypadat velmi módní a stylové. Světlé a hravé barvy - vždy žluté, oranžové, modré, jasně zelené, šarlatové nebo fuchsieBude prospěšné přidělit vám "z davu". Kromě toho, spolu s jasnými barvami, šifónové šaty neutrálních odstínů (levandule, práškové barvy, měkké růžové, béžové, bílé, šedé a měkké tyrkysové) bude relevantní.

Hedvábív období jaro-léto není horší než podstavec šifónové popularity, navíc vzhledem k módnímu trendu pro světlé a bohaté barvy budou hedvábné šaty super populární. Lesklé hedvábí nebo satén, světlé výtisky - výhodná volba pro stylové ženské šaty.

Pletené šaty- módní trend 70. let, návrat do stylového každodenního života modernosti.

Pletené šaty háčkované, letní pletené pletené pleteniny příznivě zdůrazňují ženské kouzlo na jaře av létě.

Mini šaty

Miniatury zůstaly v módě mnoho let, zejména v horkém období. Mini šaty zdobené různými ozdobami, vlnami nebo potiskem imitující barvu exotických zvířat (plazů) budou vypadat sexy a romanticky. Módní verze mini šaty pro letní procházky je tunika šaty, které lze nosit přes úzké kalhoty, stejně jako krátké sundresses v jasných a křiklavých letních barvách.

Chcete být módní v roce 2018 - nosit stylové šaty!