Správná péče o mastnou pleť

Anyní hovoříme o správnépéči o mastnou pleť . Stejně jako všechny ostatní typy pleti je třeba mastnou pleť čistit, tonizovat, hydratovat a vyživovat. Nyní v obchodech je široká škála produktů pro péči o mastnou pleť. Doporučujeme koupit vše v komplexu a jednu společnost.

Je nutné umýt mastnou pleť ráno a večer. V žádném případě s mastnou kůží by neměla být umyta teplou vodou. Povoleno - jednou týdně. Teplota vody by měla být při pokojové teplotě. Můžete také udělat kontrast mytí, to přináší kůži na tón. Pro mastnou pleť můžete umýt mýdlem nebo speciálním zvláčňujícím čistícím prostředkem. Velmi užitečná pro olejovou masáž s jemnými štětinami. Pokud tento gel otřete štětcem na mytí, můžete dostatečně hluboko vyčistit pokožku. Je také velmi užitečné ráno otřít mastnou pleť speciálními kostkami ledu s různými bylinami.

Pokud se po umytí na kůži objeví zánět nebo zarudnutí, otřete kůži toaletní vodou s obsahem alkoholu. Pokud není zarudnutí, lze pokožku očistit speciálními toniky nebo pleťovými vodami s různými složkami a výtažky z bylin, které jsou vhodné pro mastnou pleť. Mastná pleť má alkalické prostředí, takže všechny lotiony a tonika by měly mít kyselé reakce. Lotiony s kyselinou salicylovou nebo oxidem zinečnatým jsou velmi dobré pro mastnou pleť. Kyselina salicylová jako antibakteriální činidlo činí pokožku jemnou a podporuje hojení akné. A oxidZinek odstraňuje přebytečný tuk z kůže a napíná póry. Také mohou být vyrobeny speciálnílotiony nebo tonika domas přírodními složkami.

Člověk by neměl zapomínat naodlupování . Ale nepřehánějte to. Mnoho žen udělá chybu, že denně aplikuje slupky, dokonce i s velmi malými částicemi, protože jejich časté používání může vést k většímu uvolnění podkožního tuku. Doporučuje se očistit pokožku křovinami, slupky nebo hamaja 2-3 krát týdně. Takové čištění může zabránit ucpání pórů a vzniku akné nebo komedonů. Tyto produkty jsou velmi dobré s přidáním extraktu z kopřiv, který zabraňuje vzniku černých teček a jejich rychlému hojení.

Pro mastnou pleť je třeba zlikvidovat mastné krémy. Nejlepší je použít speciální emulzi nebo krém (hydrogel). Tento krém obsahuje málo nebo žádný tuk a obsahuje velké množství vlhkosti, kterou naše pleť potřebuje. Může být aplikován jak ráno, před použitím make-upu, tak i večer před spaním.

K odstranění olejovitého lesku z obličeje jsou výborné speciální tonikum, které obsahuje jemně mletý minerální prášek. Velmi dobrý tuk odstraňuje sypký prášek. Před použitím prášku byste měli otřít obličej kosmetickou tkání.

Při výběru make-upové nadace byste také měli věnovat pozornost jejímu složení. Nesmí obsahovat tuk a být dlouhodobě působící.

Musí být 2-3 krát atýdenní přírodní masky pro mastnou pleť. Póry, očistí a zmírní zánět.

.