Stylové boty a podpatky

Platforma a pata boty jsou pohodlné, protože vizuálně pata zůstává stejně nádherně dlouhé, ale téměř část paty je zesvětlena platformou v prstu sekce. Vizuálně se dosahuje efektu, boty jsou stabilnější a nohy nejsou unavené.

Stylová obuv a podpatky

Zajímavé : podzim-zima 2019-2019 móda: hlavní trendy

Módní obuv na platformě a patách - top 20 modelů!

Nejste si jisti, který z nich si vybrat? Představujeme to nejlepší z nejlepších:

 • Labutenes - jako bez nich, drahoušku. V klasické červené barvě s červenou podrážkou. Název těchto elegantních bot obdrželi od jména designéra Christiana Loubutena, který vynalezl modelářské boty s vysokými podpatky a skrytou platformou. Veřejnost se jim líbila natolik, že ostatní návrháři začali tuto myšlenku používat všemi možnými způsoby. Nyní existuje několik možností pro boty, laputenov - s otevřeným nosem, například. Nejprodávanějšími a nejoblíbenějšími dívkami z laputin jsou černé boty s vysokými podpatky a platforma s červenou podrážkou.

Klasika žánru - Labutenes

Tyto boty jsou skutečnou záchranou pro krásné dámy s tenkými a tenkými nohami, které jsou naprosto kontraindikovány pro „masivní“ modely. Mimochodem, čep laputenu může být neuvěřitelně dlouhý - 16 cm.
 • Boty se základnou traktoru - na jedné straně vypadají poněkud neobvyklé a dokonce agresivní, i když jsou nohy neuvěřitelně štíhlé. A taková žádost o extravaganci neprojdeokolí Boty s traktorem mohou být různých barev, ale bílá vypadá šíleně. Pod světlem letní lehké šaty.

Podešev traktoru a elegantní pásek

 • S popruhem na vzestupu nohy a zaoblenou špičkou, tzv. Mary Jane. V jakékoliv barvě jsou vyrobeny, ale je to romantické a elegantní. Lze je nosit bez obav do kanceláře. Takové boty na platformě a patách by měly být zakoupeny.

 • S páskem na kotníku .Boty černé nebo bílé barvy hravě a atraktivně, když je pásek béžový nebo jiný, nebo může být kompletně posetý kamínky nebo ozdobeny přívěsky. Oko ne trhat.
Ale s páskem, botami na platformě a patami zkrátit nohy, takže je lepší, aby si nízké dámy nevybraly takové modely.
 • Na boty s nízkým, do 7 cm, podpatky je snazší chodit a vaše nohy se neunavují. Možnost Win-win pro práci nebo školu.

Nízký podpatek - ideální pro každodenní nošení

 • Se silnou nebo čtvercovou patou .Taková pata je záměrně viditelná a masivní. Samozřejmě, boty jsou stále stabilnější, ale náročné na štíhlost nohou.
Mimochodem, pokud je pata zdobena nebo vyrobena z ne zcela obyčejných materiálů - kovu, dřeva, plastu, posetých krystaly, pak je masivnost paty snížena na nic.

Viz fotografie módních bot na platformě a patách, takževyberte si obrázek.

Modré boty s původní patou

Zajímavé : Módní džínové sukně 2019: jak udělat obraz stylovým?

 • Lodě - vizuálně elegantní, elegantní boty na patě každého obrazu dívky obohatí klasickou šlechtu.
 • Boty s otevřenou špičkou jsou stejně jako letní verze, mohou být s různými tvary paty a výškami nástupišť. Ale nezapomeňte na čisté nehty na nohou. Pokud jsou boty samotné mistrovským dílem barvy a tvaru, nechte pedikúru uvolněnější.
 • Se špičatým nosem .Takové boty jsou samozřejmě kombinovány s tenkým, téměř beztížným čepem.
 • Semišové boty jsou nádherné v jakékoliv barvě, avšak v kombinaci s koženými vložkami jiných odstínů budou hrát zvláštním způsobem.
 • Klíny se považují za tvar paty. Pohodlné boty pro holky, které je obtížné chodit na vysokých podpatcích, ale nikdo neodnesl touhu být vyšší.

Co si vybrat: boty na platformě a paty nebo klíny?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Stylový klín

Klíny nyní dělají vše, s výšivkou a vykládanými kameny, "pod kovem", s tvarovanými otvory a celýmikompozice.
 • Samostatně vyberte originální boty na transparentní klínové patě - vypadají neuvěřitelně ze strany.
 • Uzavřené boty - protože nevypadají tak žensky, mají velmi přísné požadavky na výběr oblečení. Ale pokud se to povede - jste virtuos!
 • Leopard nebo jakékoli jiné „zvířecí“ potisky - boty se prohlašují za „nošení“ pouze na nohou.

Leopardský tisk

 • Obuvi na zakázku s obvazem pro plazy. V nové sezóně však designéři přidali „plazy“ jasné šťavnaté barvy. Náš plaz se stal bohatým na jakýkoliv odstín od modré po červenou.
 • Chanel nabízí botyskovovými vložkami nahoře, platformu a patu, které skutečně svítí na slunci a v klubu.
 • Kůže nebo textil krásně luky, květiny a motýli v tónu nebo v různých barvách, na různých místech jsou boty již poněkud nudné, s ohledem na rozmanitost jiných modelů. Ale pokud potřebujete pár elegantních bot s lehkým zákrutem - to jsou oni.

Pantofle na květiny

 • Klenoty se nestalo moc: řetězy, hvězdičky, flitry, krajky, kožešinové bambule a všechno ostatní, které jsou designéři mnohem víc než.
Dámská obuv může být samostatnou uměleckou formou pod přísnějším a klidnějším oblečením a může se také stát součástí celkové kompozice. Rozhodněte se, že probíháúzkostlivý inventář šatníku.

Zajímavé : Batoh 2019: elegantní, stylový a pohodlný!

 • Všechno bude" v kovu " . Nyní se více než kdy jindy staly módními kovovými květinami, imitací kovu, metalizovanou tkaninou nebo plastem s kovovým leskem.
 • Thorn shoes. A tyto hroty mohou být velmi odlišné, několik velkých nebo mnoho krátkých na různých částech bot: přitahujeme pozornost po celém povrchu; na patě nebo špičce - více zdrženlivý, ale „nevíte, co jsou tu ďáblové!“; podpatky - kombinace obyčejných bot s „bombou“; na platformě nebo na klínu deklarujeme svou originalitu.

Kde as čím nosit boty a podpatky platformy

 1. Monotónní boty bez zbytečné úpravy se dostanou do kanceláře s přísným oblečením. Labuteni, lodě a jedna dekorace v podobě luku nebo motýla. Pod oblek, přísné sukně nebo kalhoty.
 2. V masivních, traktorových nebo exkluzivních botách můžeme jít na procházku nebo studovat nové předměty v nákupním centru. Pod nimi můžete nosit šaty, sukni s tričkem nebo dokonce džínové kraťasy.
 3. Pro párty, zábavnou oslavu a klub budou oblečeni extravagantně. Lesklé nebo černé šaty s jiskřivými kamínky, nebo ukázat svou neklidnou osobnost kovovou patou nebo zlatými hroty po celém povrchu bot.

Tak rozdílné a atraktivní

Zajímavé : Župany z roku 2019: fotografie obrazů a módnínové položky

V každém případě, s šíleným množstvím modelů obuvi na platformě a patách, si každá módní žena může vybrat pro sebe několik párů různých tvarů a barev, aby dobyla silnice a srdce lidí kolem.

Máte v šatníku boty a boty na podpatku?Co to je?