Podzim-zima 2018-2019 móda: hlavní trendy

I když je venku ještě venku a v létě, je čas zamyslet se nad hlavními módními trendy nadcházejícího podzimu a zimy 2018-2019, protože i v některých obchodech se začínají objevovat podzimní obrázky. Takže, pokud jdete do obchodu nyní, to může výrazně pomoci při nákupu některých položek se slevou a připravit se předem na podzim. A s touto radou vám můžeme pomoci.

Někdy se při pohledu na módní přehlídky může zdát, že stejné trendy „putují“ z roku na rok a může se objevit pocit deja vu. Je však třeba mít na paměti, že móda se neustále opakuje a sezóna podzim-zima 2018 2019 není výjimkou! Některé trendy zůstaly nezměněny oproti předchozí sezóně, takže můžeme bezpečně dostat skryté věci ze skříně, které byly donedávna noseny. Nejprve poskytneme podrobný přehled módních trendů pro ženy a poté poskytneme stejně inspirativní příklady obrazů pro muže.


Móda pro ženy: podzimní trendy

Takové trendy letos podzim-zima 2018-2019, které uplynuly od loňského roku, budou:

 • buňka, zejména Skotská, která se již stala klasickým tiskem, je fotografie uvedena níže;
 • leopard tisk, a obecně různé variace zvíře tisků, jak můžete vidět na fotografii;
 • květinovým potiskem, ale vzhledem k tomu, že již mluvíme o podzimu, květinový potisk je prezentován v tmavších barvách nebo na tmavém pozadí;
 • není první sezónou v módním oblečení nad-velikost;
 • multilayering je zpět v módě, jak vidíme ze sbírek fotografiínávrháři;
 • zůstal v trendu stylu lnu, například když kombinace krajky nebo bundy nebo svetr na sobě hedvábnou košili s krajkovým lemováním sotva vyhlížela zpod svetr;

Stylistika spodního prádla

\ t
Kombinované šaty kombinované s objemnými teplými svetry vyrobenými z hrubé pletené vlny pro boty vypadají velmi jemně a pohodlně, tato kombinace přispívá k obrazu ženskosti a sofistikovanosti.
 • zůstaly módní doplňky klobouky ve formě čepice, barety a klobouky. Pokud jde o materiály, ze kterých by měla být čelenka vyrobena, v této věci je volba pro ženu módy a v tomto trendu jsou na fotografii stále ještě materiály jako vlna, plsť, kůže.

Kožešiny z ovčí kůže, bílá barva a leopard

\ t

Co se týče módních trendů v obuvi v období podzim-zima 2018–2019, stále je tendence vysoká. Teprve nyní návrháři umožňují použití vysokých podešví nejen v teniskách nebo botách, ale také v botách s vysokými vrcholy.

Zajímavé: Módní obuv z roku 2018: foto

Ano, samozřejmě, boty s vysokými podešvemi jsou jednoznačně trendem pro amatérské, ale je možné, že bude mnoho milován a bude populární, ale teď můžeme sledovat tento trend na fotkách, a možná později na ulicích nebude neobvyklé setkat se s botami na platformě.

Dlahy budou ovládat míč

Také v seznamu trendů:

 • vinylové předměty, jako jsou nadměrné bundy a legíny;
 • oděvy odumělé kožešiny. Designéři masivně vyrábějí všechny druhy kožichů různých barev z umělého materiálu, který je vizuálně téměř neliší od přírodního.

Ano, samozřejmě, že evropská zima se liší od naší zimy při mínus 20 a se srážkami, ale pokud si vyberete výrobek z kožešin, který jej bude nosit na podzim nebo v zimě na mínus 10 stupňů, může nám to dobře sloužit.

Svrchní oděvy

Je třeba chápat, že výrobek vyrobený z umělé kožešiny bude méně odolný proti opotřebení a bude trvat méně času (obvykle do dvou nebo tří sezón).

Zajímavé: Módní trendy podzimu 2018: foto

Jasné barvy

Nyní začneme přezkoumávat nové trendy na podzim-zima v letech 2018-2019, které k nám právě přicházejí, takové věci budou:

 • módní ponchy v nejrůznějších variantách;
 • módní styl 90. let je nahrazen stylem 80. let, zejména světlé, honosné barvy. Také k tomuto trendu módy jsou velká, objemná ramena a ultra-krátké mini sukně a šaty;
 • malé kabelky kolem krku budou v nadcházející sezóně podzim-zima módní. Ano, možná tento trend způsobuje určité pochybnosti, ale je možné, že mnoho módních bloggerů ho bude milovat, například takový kontroverzní trend na první pohled, jako jsou tašky Gucci za poslední sezónu.

Neformální módní obrázky

Pánská móda podzim-zima 2018-2019

Nyní se zaměřme na hlavní trendy pro muže na podzim a v zimě 2018-2019. Stále věrnýnadčasová klasika - na oblek, zejména na míru. Bunda s dvojitým poprsím je také v módě. To může být vyrobeno z takových ultra-módní materiály jako samet, který zůstal módní detail z minulé sezóny.

Najednou, samet byl na vrcholu popularity zpět v 80. letech, a nyní jen obrazy 80. let inspirují designéry, aby se vrátili k tomuto materiálu znovu a znovu. Koneckonců, jen jedna bunda ze sametu může být jasným přízvukem a přidat obraz slavnosti a bohémů.

Stylový ležérní

Nezapomeňte také na oblek v kleci, protože tento tisk již neztratil svůj význam pro druhou sezónu, takový tisk je vhodnější v pastelových a ušlechtilých odstínech. Oblek může dokonce dovolit kožené čalounění, protože kůže také zůstala relevantní z minulé sezóny.

Zajímavé: Srážky pro muže: výběr našich vlastních

V hlavních módních trendech obuvi, masivní boty se šněrováním nahrazují tenisky, boty na platformě budou také důležité, což návrháři nabídnou, že budou nosit i pod oblekem nebo kalhotami na šaty, aby zředili obraz a dodali mu relaxaci.

Extravagantní snímky

Pláště různých barev, dokonce i přes klasický oblek, nikoho nepřekvapí, protože je to trend.

Móda je také vícevrstvá, takže si můžete a dokonce musíte nosit světlý svetr pod bundu, můžete také přidat obrázek s kravatou, jak vidíme na fotografii. Takový detail jako svetr pod bundu bude velmi užitečný.v našem chladném podzimu a zimě. Kdo nemá rád svetry, může je nahradit rolák s vysokým krkem a bude to docela přijatelné.

Módní modrá

Srst, a zejména dvojitá, se nevzdává svého postavení, jako mnoho jiných věcí, které se staly věčnou klasikou.

Jsme si jisti, že tento podzim a zima budete nejtypičtější, pokud budete následovat naše rady ohledně výběru obrázku.