Jak si vybrat boty na oblečení

Jak si vybrat boty na oblečení? Je to bez nadsázky neustálá bolest hlavy pro ženu.

Stylové moderní boty na vaší noze vypadají krásně, jen když se harmonicky a vkusně mísí s oblečením. Jaká jsou pravidla pro kombinování oblečení s krásou těla a nohou? Je možné nosit sportovní obuv s elegantními kalhotami nebo klasickou sukni? Všichni si velmi dobře pamatujeme a víme, že se setkáváme s každým z nás v oblečení, ale s eskortou ... podle závěrů čeho a proč jsme si na sebe kladli. Zároveň věnují pozornost tomu, jak jsou spodní a horní část oblečení kombinovány, a samozřejmě na čistotě oděvů a obuvi. Všechno je víceméně jasné s čistotou, ale ne zcela s harmonií v oblečení.

Rád bych vám nabídl poznámku o tom, jak tipy na výběr krásné, stylové a módní obuvi:

• pokud máte baculatou a širokou nohu, pak zcela otevřené sandály nebude vyhovovat vám - to nebude zdobit nohu, ale bude zdůrazňovat jeho nedostatky. Je lepší a správnější dělat boty, ve kterých bude otevřena pouze pozadí a ponožka;

• pro všechny dívky a mladé ženy vhodné pro model nebo klasické pumpy;

• pokud máte velkou velikost nohy, doporučuje se věnovat pozornost sandálům nebo botám s tenkým popruhem na vzestupu. Tím se skryje velikost nohou;

• zápěstí popruh na boty kolem kotníku bude vyhovovat ženám s dlouhou a krásnou holení;

• nízká pata na módní obuv se hodídívky a mladé ženy - majitelé dlouhých nohou nebo nohou.

Pokud je vše více či méně jasné s výběrem stylové a módní obuvi (to už není tak složitý proces), pak je mnohem obtížnější vybrat si svrchní oděvy v obecném harmonickém stylu. Pokusme se tento problém vyřešit společně.

Skinny džíny a stylové krásné boty.

Pokud jste si zakoupili kalhoty nebo džíny, které jsou zúžené na dno, pak by bylo velmi správné, kdybyste na nich nosili boty na vysokém podpatku, dokonce i na masivní platformě. Není ani nutné snižovat džíny na botách. Kalhoty nebo džíny mohou pokrývat pouze patu vašich bot. Pokud nechcete nosit paty, tak proč ne experimentovat s různými styly bot nebo sandálů na nízkém klínu, nebo mokasíny? Moderní generace mladých žen projevuje skutečný zájem o takové kombinace obuvi a oblečení.

Obecně je třeba mít vždy na paměti, že každá bota by měla být v souladu s barvou a stylem kalhot, aby byl obraz úplný, ale nevystoupil jako mohawk na plešaté hlavě.

Sukně a obuv pro mládež.

20. století změnilo svět staré módy. Sukně v životě moderní dívky nejsou prioritním oblečením - upřednostňují se zde džíny.

Pokud se rozhodnete nosit na kotníky dlouhou sukni, pak můžete bezpečně nosit lodičky s nízkým podpatkem nebo sandály s elegantním stehem stehů. Pokud je vaše volba na suknikoleno nebo o něco nižší, doporučuje se nosit s vysokými botami na vysokých podpatcích. Boty na klínu k tomuto oblečení nejsou vhodné, zejména pokud je váš kostým vyroben v klasickém stylu.

Jste fanouškem krátkých sexy sukní, které otevírají vaše krásné nohy? Najdete zde zajímavou kombinaci letní krajkové boty s krajkovými zářezy na špičkách s kamínky nebo korálky.

Široké kalhoty a módní obuv.

Mezi širokými dámskými kalhotami patří tyto styly: plachty, kalhoty, bermudy, banány, kalhoty a kalhoty. Mladé ženy si musí vybrat správné boty pro každý z těchto stylů. Abyste nebyli hlupáci, musíte použít následující kombinace vrchního a spodního oblečení:

kalhotyjsou nošeny s botami s podpatky, které jsou téměř kalhoty skryté. Mělo by se podívat jen na ponožku;

kalhotykombinované se světelnými sandály bez podpatků: pantofle, žabky, sandály se spoustou šperků a pásky;

banányvypadají módně a stylově v kombinaci s botami s nízkým podpatkem;

Bermudyvypadají skvěle s teniskami a jinými sportovními botami, ale vždy ve stejném barevném schématu s kalhotami;

kalhotyjsou nošeny s nízkými botami s podpatky, mokasíny nebo lehkými botami;

kalhoty z harému- trochu běžné pro ponožky, kalhotový styl.Tyto kalhoty se dobře hodí k botám: boty, boty, sandály.

Styl, který jste si vybrali, musí být nutně v souladu s Vaším stavem mysli. Nebojte se experimentů v oblečení a obuvi! Drahé ženy, hlavní věc je potěšit sebe!