Jak si vybrat punčocháče na šaty a boty

A proto stojí za to, aby se po vyhodnocení všech návrhů, které nám výrobci dali, naučili, jak si vybrat punčochy tak, jak to dělají profesionální stylisté.

Jak si vybrat barvu punčochových kalhot na šaty (s fotografií)

Aby bylo možné vybrat punčochy tak správně a úspěšně, jak je to jen možné, stojí za to rozhodnout, kde a jaké oblečení budete nosit. Velmi záleží na celkovém stylu obrázku. Základní, ale v mnoha ohledech nejtěžší případ, s vlastními nuancemi a „nástrahami“ - je šatní skříň pro práci. V některých případech je vše předepsáno ve smlouvě, včetně barvy, hustoty punčochových kalhot a povinnosti nosit je iv létě. A někde se můžete oblékat podle vlastního vkusu a je vítán kreativní neformální přístup. Ale je tu zlatý průměr - obraz dívky, která si vytváří vlastní kariéru. Je důležité, aby přemýšlela o tom, jak si vybrat punčochy na oblečení, a zároveň vypadat stylově a elegantně.

V každém případě je třeba se vyhnout dvěma extrémům - přílišnému věku a příliš světlé volbě. Například, modely s barevnými barvami, podle standardů evropské módy, jsou pouze ve věku v Itálii a ženy jiných věkových kategorií a zemí se jim opatrně vyhýbají. Existují však situace, kdyNeutrální, ideálně vhodné modely jsou stále potřeba, například v polooficiálních a v mnoha ohledech každodenní ženské obrazy v městském stylu.

Jak si vybrat takové punčocháče na šaty?

Věnujte pozornost modelům s hustotou ne vyšší než 20 DEN tmavší než přirozený pevný tón, barvy.

Je jich spousta: od jemné kávy, smetany a šedé až po bronzové odstíny. A barva modelu v žádném případě by neměla kontrastovat s odstínem vaší pleti. Je nejspolehlivější zajistit, aby byl odstín vybrán správně, a to tak, že se přizpůsobí tónům na povrchu dlaně a barvě modelu.

To je obzvláště důležité, pokud máte šaty s krátkým rukávem nebo s výstřihem. Ve špatném vkusu, z hlediska dobrého vkusu, se v odpoledních hodinách považuje za černé průhledné punčochové kalhoty - to je večerní verze a je možné je nahradit, pokud to šaty vyžadují, průhlednými modely šedé, modré nebo hnědé. Toto nevyslovené módní pravidlo nepřidá vašemu obrazu jas, ale elegance a elegance jsou nezbytné.

Je mnohem snazší vyřešit otázku, jak si vybrat punčochy na šaty, pokud si vyberete matné modely s vysokou hustotou. Univerzální barva v tomto případě černá - hluboká, bez nadměrného lesku. Tyto modely, kromě toho, že jsou univerzální, vypadají v jakékoliv sadě neutrálních a vhodných, vizuálně dávají štíhlost nohou.

Ale v žádném případě by se nemělo zastavit pouze na černé barvě - zcela si vyberte odstín punčochových kalhotodpovídající odstínu barvy oděvu nebo hlavní barvy použité ve vzoru.

Podívejte se na fotografii, řeknou vám, jak si vybrat punčocháče na šaty lépe než jakákoli slova:

Ale právě barevné modely způsobují nejvíce otázek o tom, jak si vybrat správnou barvu pro punčochové kalhoty. Zvláště pokud nechcete být jako student nižších ročníků.

To se nestane, pokud zvolíte nejsaturovanější barvy ze skutečného rozsahu barev, například: blackberry, třešeň, safír, grafit, vínová, fialová. Mimochodem, všechny patří k elegantní temné gamutě, stejně jako černá, nohou dávají štíhlost. A kromě toho dokonale podporují a vytvářejí harmonické kombinace barev a vzorů šatů v módních barvách.

V tomto případě nebude řešení celého oblečení v jedné barvě nikdy vypadat elegantně. Když se rozhodnete, jak si vybrat punčochové kalhoty, aby se oblékly do barev, začněte s průhlednými a tenkými modely, získáte dokonalý klasický vzhled.

Barevné, tmavé punčochové kalhoty dávají obraz složitosti a intrik, ale stále si vybírají ty nejlepší tmavé barvy, pokud chcete dát obrázek milosti.

A na modely byste nikdy neměli zapomenout - vyberte si tisk, ve kterém je odstín vašich šatů nejvíce živě prezentován a odvážně experimentujte s obrazem.

Jak si vybrat punčocháče pro vytvoření módního obrazu

Ačkoli návrháři v jednom hlasu navrhují porušit všechna pravidla,za účelem vytvoření módního obrazu, v tak důvtipné otázce „jak si vybrat punčocháče na oblečení“, některé z nich stojí za to pozorovat. Pokud vám modely barev pleti mohou přidat věk, pak barevné nebo tištěné lze vytvořit jako teenager. Zvláště opatrný je být s prolamovanými modely a punčochami "v mřížce" všech odstínů. Jsou vhodné v dobře navržených neformálních obrazech a ostatní mohou vypadat vulgárně. Nesmí se nosit během dne nebo v práci.

Krásné prolamované, se vzorem "pod krajkou" modely vždy vypadat lákavé v reklamě. Ale v životě s nimi stojí za to být nesmírně opatrný, přinejmenším vám vizuálně přidají velikost nebo jinou.

Například, bílé prolamované modely, podle nevysloveného pravidla elegance, by měly být nošeny pouze se svatebními šaty a černými pro zvláštní příležitosti nebo s dlouhými večerními šaty.

Pravidla se zdají být na první pohled krutá a nudná. Výběr barvy punčochových kalhot pod šaty, bez ohledu na to, co vytvoříte, byste nikdy neměli zapomenout na hlavní pravidlo elegance. Tyto modely v dnešním šatníku jsou aktivním, zajímavým nebo velkolepým doplňkem obrazu a v žádném případě jeho hlavním přízvukem.

Otázka, jak zvolit správnou barvu punčochových kalhotek pro oděvy, tedy není volná. Hodně záleží na jeho délce.

Šaty, sukně a šortky dlouhé "mini" budou vypadat skvěle s barevnými modely. Pokud si je vyzvednete, aby odpovídaly oblečení, vizuálně prodloužíte nohy aodhalit všechny výhody mini-délka oblečení.

Na sobě punčochové kalhoty kontrastující s barvou oděvu získáte jasný „barevný bod“, který přitáhne veškerou pozornost k sobě a odvrátí pozornost od postavy a obličeje.

Modely s jasnými barvami vypadají skvěle s oděvy na kolena, zejména pokud pečlivě vyberete odstíny nejen oblečení, ale i obuvi.

Mimochodem, s ohledem na barvu a dokonce i styl obuvi, nejjednodušší způsob, jak se rozhodnout, jak si vybrat správné punčochové kalhoty pro svrchní oděvy - kabáty, bundy a dokonce i kožichy. Zvláště pokud dáváte přednost iv podzimním a zimním světle, pastelovým nebo jasným barvám.

Bílé punčochové kalhoty v kombinaci s bílou srstí - nejzřejmější, ale nejvíce "katastrofální" varianta. Takové oblečení by mělo být vybráno tak, aby odpovídalo barvám obuvi nebo tónům tmavším než ona - aby nohy měly extra štíhlost a celistvost obrazu. Světlé a neformální barvy, které se v demi sezóně a zimním vzhledu používají jen zřídka, jsou v této sadě také důležité, kromě toho je dokonale osvěžují.

Obuv s barevnými modely však musí mít stejný odstín.

Chcete-li zvolit barvu punčochových kalhot tak harmonicky, jak je to jen možné, podpořit obraz, můžete porazit stejnou barvu v doplňcích - barvy sáčku, šálu nebo rukavic.

Jak vybrat správné kapronové punčochové kalhoty v barvě

Vždycky chci představit své nohy v nejlepším světle. A jak na tovybrat punčocháče v barvě, to stojí za detailní pochopení schopností těchto modelů. Elegance elegance nohou - vždy byla prioritou krásy a zdůrazňovala je, a dokonce i vizuálně zlepšovala, můžete s dokonalým výběrem barev a hustoty.

Pro začátek stojí za to objasnit, že každá barva má jak světlo, odstíny, které vizuálně přidávají objem, tak tmavé barvy, které ji skryjí. V punčochách je důležitým faktorem pro dosažení takových efektů také hustota a složení pásu, ze kterého jsou vytvořeny. Vysoký obsah lycry - nad 20% - musí být uveden na obalu, dodává plátně nejen pružnost, ale také lesk. A zářit, zase vizuálně zvyšuje hlasitost. A model stejné barvy, ale s různým obsahem Lycry bude vypadat úplně jinak.

Mimochodem, elasticita modelů s nízkým obsahem lycry (až 10%) nestojí za obavu - budou v pořádku. Všechna syntetická vlákna používaná při výrobě mají vysokou elasticitu.

Když se tedy zamyslíte nad tím, jak si vybrat kapronové punčocháče pro sebe, měli byste se zaměřit pouze na textury, kvalitu a úspěšné kombinace odstínů.

Tyto modely mají poměrně jednoduchou rozměrovou mřížku, ale každý z výrobců dodržuje své vlastní standardy ve výrobě, proto je stejně jako u prádla nejlepší najít „vaši“ značku a od ní kupovat modely.klasické a nové linky.

Samozřejmě, nikdo vám nedovolí vyzkoušet si pár, který se vám líbí, ale v každém obchodě je ukázkový vzorek, který je dán zákazníkovi, aby viděl na první pohled všechny vlastnosti modelu. Lehce a jemně vytáhněte plátno na ruku a připojte se k věci, na kterou si model vyzvednete. Jako ta kombinace? Pak si koupit.

Jak vybrat správnou barvu punčochových kalhot pro boty

Je mnohem snazší zvolit barvu punčochových kalhot, a to jak na oblečení, tak na obuv. Móda určuje nestandardní, ale harmonické barevné kombinace. Rozmanitost obrazu pomůže modelu, zvolenému podle určitých pravidel. Přesná kombinace odstínu punčochových kalhot a sukně nebo šatů vytvoří štíhlejší nohy a postavu jako celek, ale pouze pokud si vyberete bohaté, hluboké odstíny.

Podívejte se na modely bohatých modrých a šedých oděvů těchto odstínů jsou vždy v módním šatníku. A kromě toho je to skvělá alternativa k černé barvě.

Je ještě jednodušší rozhodnout se, jak si vybrat punčochové kalhoty pro obuv, zejména pro demi sezónu a zimní obuv. K tomu oceníte nejen barevné schéma, ale také styly vašich bot - jsou stejně důležité pro úspěšný obraz. S vizuálně „těžkými“ botami s plochým, ale masivním podrážkem, matným a matným barevným modelem budou vypadat optimální.

Toto je univerzální volba, která bude vyhovovat jakémukoliv oblečení, pokud si vyzvednete boty a punčochy ve stejném barevném schématu a nasycení tónů, které kombinují tmavé odstíny s tmavými odstíny asvětlo - se světlem.A můžete vytvořit kontrastní sadu, porazit zdánlivou brutalitu stylu boty a nosit s ní prolamované punčochy kontrastní barvy.

Tato sada je ideální pro ty, kteří ani v chladném počasí nemění délku „mini“.

S botami bude vysoký tón topu ideálně kombinován s odpovídajícím tónem a pevnými matnými modely.Vyloučit z takových souborů modely jasných barev a masově zbarvené, zdobené prolamované nebo jiné tisk, tak, aby se nepokazit siluetu obrázku.

Ale jsou to právě barevné, vzorované modely, které jsou nezbytné pro kotníkové boty nebo elegantní boty.

V tomto případě je také nutné zvolit barvu punčochových kalhot pro boty, zvolit co nejpřesnější odstíny nebo kombinovat různé barvy stejné barvy.

Zvláště zajímavé kombinace jsou získány s barevnými, vzácnými odstíny bot, které se obvykle obtížně vejdou do souboru.

Nezapomeňte, že fialová je dobře modrá, olivová a šedá s hnědou.

Punčochové kalhoty všech tmavých odstínů červené barvy dokonale zapadají do červených a bordových kotníkových bot a kotníků - z nich je jich nejméně tucet.

Po nalezení správné kombinace barvy, složení plátna a jeho hustoty byste neměli ztratit ze zřetele kvalitu.Pro jeho vyhodnocení nestačí číst text na obalu.

Jak vybrat správné nylonové punčochové kalhoty,tak tě potěšili dlouho?

Při nákupu dávejte pozor na takové detaily, jako jsou švy - musí být „ploché“ a ne konvexní. Pohodlí při nošení a trvanlivosti jakéhokoliv modelu bude doplněno klínem - diamantem šitým do vycházkového stehu.

Pokud nosíte oblečení s nízkým pasem, pečlivě prostudujte „výšku“ pásu, konvenční modely jsou dodávány s pásem určeným pro obvyklé umístění pasu - to obvykle není uvedeno na obalu, ale je považováno za standard. Pro modely s jakoukoliv hustotou je důležitá vyztužená ponožka a pro tepláky také pata.