Hřebíky se zlatou bundou: nové umění nail

Hřebíky se zlatou bundou - populární nový produkt ve světě nehtového umění, který dodává nehtům zvláštní styl a luxus. Tento design je určen především pro tvorbu slavnostních obrazů, kdy potřebujete luxusní manikúru pro luxusní oblečení. Specialisté ve světě nehtových služeb nabízejí módním ženám stylové nápady na design nehtů ve formě servisního saka se zlatem, který lze použít i doma.

Technika tvorby francouzské manikúry se zlatými prvky se neliší od provedení francouzštiny v klasické verzi.

Jak udělat svůj vlastní design nehtů se zlatou bundou

Je-li to žádoucí, provedení hřebíků se zlatým sakem může být provedeno nezávisle, bez použití služeb profesionálů.

To bude vyžadovat následující soubor materiálů a nástrojů:

 • sada na manikúru;
 • zlatý lak;
 • základní nátěr;
 • světle růžový lak;
 • upevňovací prvek.

Pro uspořádání měsíčku v takovém provedení stačí dodržet tyto pokyny:

 1. Předběžně připravte nehtové destičky, abyste vytvořili manikúru. V této fázi navrhování nehtů dostanou správný tvar, odstraní otřepy, odříznou kutikulu, brousí nehtovou desku a dokonale hladký povrch.
 2. Poté se na připravenou nehtovou desku nanese základní vrstva, která se nechá uschnout.
 3. Jako základní pozadí se na nehtové desky nanese světle růžový lak a tato vrstva povlaku se dobře vysuší.
 4. Dále vezměte pásy pro francouzštinu a nalepte je na okraj nehtu. Zlatý lak malovat povrch špičky hřebu na místo lepící šablony. Když je zlatý lak zcela suchý, odstraňte šablon a zakryjte všechny hřebíky fixátorem.

Toto je slavnostní verze bundy se zlatem na nehtech na fotografii níže:

Bude to dobré dokončení slavnostního obrazu ženy, dokonale doplní její přirozenou krásu, učiní ji elegantnější.

Zlato se zlatým vzorem na nehty lze snadno provádět pomocí fólie, kterou často používají odborníci ve světě nehtů. Pro nehtový design tímto způsobem budou potřeba všechny stejné materiály, které byly uvedeny výše, stejně jako manikúrová fólie, šablony, lepidlo na fólii.

Po přípravě všech potřebných materiálů můžete přistoupit k návrhu nehtů podle následujícího schématu:

 1. Fólie se nařeže na tenké plechy pomocí ostrých nůžek na nehty.
 2. Nehtové desky se připravují obvyklým způsobem,pokrývají je světle růžovým lakem, který bude pozadím manikúry. Když tato potahová vrstva dobře zaschne, nanese se na nehtovou desku lepidlo na fólii.
 3. Fólie nakrájená na proužky se aplikuje na povrch nehtu matnou stranou dolů. Pak bavlněný tampón jemně vyhladí materiál na povrchu nehtové desky, poté se fólie při ostrém pohybu odlepí.
 4. Obrázek T fólie zůstává na hřebících, na kterých je nanesen konečný povlak. Chrání manikúru před poškozením a dodá jí atraktivní lesk.

Tento design francouzského nehtu se zlatem na této fotografii je prezentován v několika verzích. Každý nehet vytváří jedinečný vzor:

Bílá francouzština se zlatem: Stylový nehtový design

Bílá bunda na nehtech se zlatem je jedním z nejjasnějších a nejtypičtějších trendů sezóny. Ženy si tuto verzi nechtového designu vybírají pro slavnostní akce a slavnostní večery.

Bílé nehty se zlatou bundou jsou také dobrou volbou pro svatbu, vypadají harmonicky se stejně luxusními svatební šaty. Tento design lze provést nezávisle, pomocí materiálů, jako je podklad, lak tří barev - bílá, zlatá a růžová, vzorník pro francouzsky, upevňovač.

Při provádění návrhu postupujte podle následujících pokynů:

 1. Připravte hřebíky na manikúru, odmastěte povrch nehtové desky.
 2. Naneste základ v jednotné vrstvě a po zaschnutíZakryjte nehty tenkou vrstvou růžového laku. Nechte ho dobře vyschnout.
 3. Lepidlo přilepte na okraj hřebu, natřete bílým lakem, počkejte, až bude zcela suché a odtrhněte šablon s ostrým pohybem.
 4. Pomocí zlatého laku s tenkým střapcem naneste tenkou čáru na hranici bílého a růžového laku. Přikryjte nehty fixačním polštářem. Pokud si to budete přát, nechty nechte ozdobit kamínky nebo malými perlami.

Trendem této sezóny je také bílá bunda se vzorem ze zlatých stuh.

Takový design nehtů se zlatou bundou na této fotografii:

Pro vytvoření manikúry s designem nehtů s bílým pláštěm a zlatem v této technice připravte materiály z níže uvedeného seznamu:

 • speciální tenké zlaté manikúrové pásky;
 • základna laku;
 • bílý a světle růžový lak;
 • zlatý lak;
 • upevňovací prvek.

K uspořádání nehtů, jako na obrázku nahoře, byste se měli řídit následujícím schématem manikúry:

 • Na připravené nehty naneste lakový základ.
 • Když je základní vrstva zcela suchá, nanese se na ni tenká vrstva světle růžového laku.
 • Při použití pásků pro francouzský jazyk by měl být bílý lak natřen přes okraj každého hřebu.

 • Ujistěte se, že vrchní vrstva dobře vyschla, měli byste na povrch nehtu aplikovat zlatou pásku, jak je uvedeno na obrázku výše.Zbývástužky s nůžkami na nehty.
 • Dva diamanty pásky by měly být natřeny zlatým lakem ve středu každého hřebu, a když uschne, opatrně natřete nehtové desky fixátorem.

Luxusní „černý francouzský se zlatým“ designem nehtů

Černá francouzština se zlatým nehtovým designem je luxusní a účinná, je ideální volbou pro večerní pohled.Nejlepší ze všeho je, že manikúra s takovým designem vypadá s elegantním černým oblečením na podlaze nebo neméně luxusním oblečením z drahé zlacené tkaniny.Klasická černá barva zdůrazňuje slavnost zlatých odstínů.

Černou a zlatou manikúru lze provádět v různých verzích.Špičky nehtů mohou být pokryty černým lakem a orámovány zlatem.Neméně zajímavý a atraktivní vzhled, ve kterém jsou všechny nehty pokryty černým lakem a jeden nebo více natřených zlatými laky nebo zdobené tenkými zlatými stuhami.

Způsob navrhování černého nehtu se zlatým pláštěm

Konstrukce černého nehtu se zlatým pláštěm je následující:

 1. Měsíčky jsou připraveny na manikúru, aplikují se na ně základní nátěr.
 2. Každá nehtová deska je potažena černým lakem.Když je lakový nátěr zcela suchý, měli byste na jeho špičky nalepit speciální hranolky a zlatým lakem přes okraj hřebíku natřít.
 3. Poslední etapou ve vytvoření černé a zlaté francouzské srsti bude kryt měsíčkulakovací fixátor.

Jasně červené nehty se zlatou bundou

Nail art nehty červená francouzština se zlatem - výběr odvážných, jasných a sebevědomých dívek. Zlato vypadá skvěle se všemi odstíny červené, světlé i tmavé. Současně lze nejen zlato použít jako zlato, ale také jiskry, prach nebo prach.

Červené nehty se zlatou bundou mají několik variant designu, jejichž volba závisí na konkrétní situaci. Světlé nápady jsou vhodné pro večerní pohled, například když je celá nehtová deska potažena červeným lakem a špička nehtu je zdobena zlatem ve formě prášku, laku nebo fólie. Při změně barvy, kdy zlatý lak působí jako podklad, se tento efekt neztrácí, naopak tyto nehty vypadají ještě luxusněji a elegantněji.

Varianty pro návrh nehtů "červená francouzština se zlatem"

Červená kancelář se zlatými prvky je také vhodná pro kancelářskou práci. V tomto případě se upřednostňuje skromný design nehtů, který zároveň vypadá stylově a relevantně. Lehký krémový lak se používá jako základ, špičky jsou natřeny červeně a tenký zlatý proužek je aplikován podél linie „úsměv“. V případě potřeby lze na několik prstů aplikovat malé kamínky.

Několik stylových variant nehtů s červenou francouzskou a zlatou barvou na fotografii níže: