Punčocháče pro podzim a zima: módní trendy

Trendy jsou nepředvídatelné. Jediné, co designéři s jistotou říkají, je ženskost v módě, což znamená stylové obrazy se sukněmi a šaty, které si nelze představit bez punčoch. Jsou důležitým a významným detailem promyšleného stylu, a aby to bylo relevantní, stojí za zvážení, jaké punčocháče jsou v módě.

V žádném případě by neměly být považovány za nezbytné drobnosti nebo za praktický doplněk k kombinaci. Různorodost stylistiky, barev a textur, které nabízejí nové kolekce, znovu zvažuje i ty nejkonzervativnější názory.

Módní punčochové kalhoty na přehlídkách

Je na čase vytvořit nový sezónní obraz a podívat se na módní punčocháče pro podzim-zima 2019.

Hlavní pocit vKolekce letošního ročníku, mírně šokované konzervativními kritiky, se objevily v modelech a modelech s Lurexem. Tyto punčochy jsou navíc prezentovány nejen jako večerní nebo určené pro speciální příležitosti, ale jako každodenní. Zdálo by se to - to je návrhář vtip, recepce určená pouze pro přehlídky molo. Ale všechno není tak jednoduché.

Módní punčochové kalhoty pro podzim-zima jsou důležitým detailem šatů v nejaktuálnějším stylu stritstaylu, ve kterém se jedná o oděvy jednoduchého a ušlechtilého střihu, nasycené (nejčastěji tmavé) odstíny a minimální viditelnou sexuální přitažlivost. V takových obrazech jsou prostě nutné jasné a přitažlivé detaily - a prolamovaná díla, stejně jako Lurex, se s touto rolí dokonale vyrovnávají.

Ve verzích pro přehlídkové mříže a stojí za to zvážit, sbírat své vlastní obrazy, designéři je používají s nejmódnějšími oděvy se střední délkou a botami s plochými prsty v pánském stylu. Kombinace vypadá šťavnatě a stylově. Samozřejmě, že takové modely nejsou určeny pro oblečení s délkou "mini" a boty na závratné výšce paty - to je to, co se nazývá "na hodně" a elementárnínení módní.

Jaká je barva punčochových kalhot v módě na podzim a v zimě 2017?

Prolamované modely jsou prezentovány v poměrně konzervativním barevném provedení - černá, grafitově šedá a tmavě modrá.

Samotná krajka napodobuje klasickou krajku s květinovým potiskem nebo je kombinována se svislými pruhy obvyklého hustého plátna. Druhá možnost je výhodnější pro tychce nohy vypadat štíhleji.

Mimochodem, Lurex je také kombinován s poměrně konzervativními barvami, přidává se k modelu pevné, stříbrné nebo zlaté barvy - což zvyšuje blikání plátna.

Věnujte pozornost tomu, jak extravagantní, ale stylové punčocháče vypadají na těchto fotografiích:

Na pozadí těchto novinek se zdá, že módní barevné punčochové kalhoty jsou opravdovou vítěznou a bezchybnou klasikou, nicméně v této sezóně jsou pro ně nové trendy.

Jedná se především o šťavnaté, nasycené tóny současného sezónního období -

kaštanový, safír,

fialová a šedá ve všech odstínech.

Mimochodem - šedé modely jsou jedním z nejlepších doplňků odstínů (hnědá, béžová a červená) z přírodní kůže, které se aktivně vracejí do módy. Tyto modely dokonale doplní soupravu o vysoké boty a koženou bundu.

Barevné modely pro období podzim-zima mají hustou matnou, absolutně bez lesku a vysoké hustoty (od 70 den). Na rozdíl od prolamovaných a lurexových modelů jsou módní s oblečením s délkou "mini" a patami jakékoli výšky, aby se nebáli, zatímco vypadají vulgárně.

Módní černé punčochové kalhoty v šatníku na podzim-zima

Úplně nepostradatelná věc pro šatní skříň podzim - zima - módní černé punčochové kalhoty.

Jsou prezentovány v této sezoně v prolamované verzi, i když se vám nelíbí prolamované předmětyPokud tento trend neignorujete. Kombinace složitého vzoru a konzervativní barvy umožňuje použít tyto modely k vytvoření různých obrazů, ve kterých musíte přidat nějaké intriky, při zachování elegance.

Například v sadě s malým černým oblečením jakéhokoliv stylu a luxusní boty z lakované kůže. Dokonce i takové referenční módní soupravy dnes vypadají nové.

Další verze černých punčochových kalhotek, bez které není možné vytvořit ultramoderní obraz - husté, absolutně neprůhledné av mnoha ohledech klasické modely. Jejich význam, musíme se vrátit k módě šaty, sukně a dokonce i šortky guipure - vypadat módní, měly by být kombinovány s takovými černými hustými a neprůhlednými modely. Mimochodem, lépe než mnozí vizuálně dělají nohy krásnější.

Nejmodernější punčochové kalhoty z roku 2019

Klasika nemůže být nudná, přinejmenším se designéři rozhodli a navrhli vintage varianty těchto modelů, navržené pro elegantní každodenní vzhled.

Nejmódnější punčochové kalhoty v roce 2019 jsou modely napodobující punčochy. Tenké (až 20 den) modely se vzorem, který pro ně reprodukuje punčochy a opasek a jsou zdobeny složitým prolamováním, doslova vypadají jako modely před sto lety. Na rozdíl od dnešního dne se pak ve společnosti bez punčoch objevila výška neslušnosti. Dnešní tenké průsvitné modely doslova reprodukují styl tohoto povinného dámského příslušenství.

Které kalhotymódní v roce 2019?

S elegantním prolamovaným miniaturním a nenápadným vzorem nebo „šipkou“, napodobujícím šev na zadní straně a mírně vyztuženou patu vyčnívající z okraje boty. Tento design je dokonale kombinován s designovým výběrem barev. To je především černé - ale ve velmi průhledných a beztížných texturách a šedé, dokonale v souladu s oblečením světlých barev. Stále není v módě - tělo barva, je považován za věk a irelevantní pro stylový obraz.

Je však dokonale nahrazen četnými odstíny hnědé - každý výrobce nabízí nejméně pět až šest odstínů - od jemného opálení až po cappuccino. Tyto modely jsou nepostradatelné, pokud vytvoříte sofistikovaný a elegantní vzhled.

Podívejte se na fotografii, móda punčochových kalhot v roce 2019 je ženská a provokativní.

Na stejné vlně sexuality a ženskosti se modely v síti vrátily k trendům.

Tato sezóna představuje barevné modely - všechny odstíny modré, fuchsie nebo tyrkysové, s „buňkami“ střední a miniaturní velikosti. Jsou však povzbuzováni k tomu, aby je nosili s konzervativním oblečením střední délky, stejně jako modely krajek nebo lurexů, které používají jako šokující detail. Samozřejmě, že jsou v poptávce v jakékoli neformální obrázky, v tomto případě jsou kombinovány s délkou "mini". V žádném případě však nemusí být modely v „síti“ vhodné tam, kde potřebujete vypadat slušně, ale skromně.

Na rozdíl od všechk pravidlům přísné elegance, tan odstínové modely důvěrně se vrátily k velmi malému, stěží viditelný “síť”. To je pocta módě ve stylu 80-90 let, a pokud vytvoříte oblečení v duchu této éry, takový model se stane naprosto organickým doplňkem k obrazu.

I když lehké šokování nezapadá do rámce vašeho osobního obrazu, barevnými modely, v žádném případě to nestojí za to. Navíc návrháři této sezóny se neshodli na přesné barvě punčochových kalhot v módě a nabídli téměř celou barevnou paletu, což je volba pro každý vkus.

Aby nedošlo k omylu s volbou, měli byste použít pravidlo kombinace, které návrháři sami aktivně používají k vytváření obrázků. Ať už si vyberete jakoukoli módní punčochu, barva modelů je přizpůsobena barvě bot, to mohou být buď přesně odpovídající odstíny nebo harmonické kombinace, jako je modrá a fialová. Také módní barva může být přizpůsobena barvě oblečení, což vytváří klasickou kombinaci. A můžete si vybrat světlý a neobyčejný odstín, díky čemuž se punčochy aktivně zvýrazní - vypadá to obzvláště stylově v kombinaci s oblečením s „mini“ délkou a botami s krátkou nohou nebo bez ní.

Dámské módní punčochové kalhoty: stylové obrazy

Existuje několik trendů, které jsou určeny těm, kteří jsou připraveni předběhnout masovou módu a doslovně přeložit obrázky z molu do skutečného každodenního oblečení.

Jedná se především o módní dámské punčochové kalhotyvzor. Modely s řadou tiskovin se nevzdávají svých pozic po několik sezón, ale pro aktuální sezónu mají své vlastní charakteristiky.

Barevné punčochové kalhoty pro módní podzim 2017 - absolutní favority a nezbytný doplněk pro vytvoření stylového vzhledu. Kromě klasických tmavých odstínů, které dokonale zapadají do pečlivě navrženého šatníku, si modely světlých a velmi neočekávaných barevných punčoch si zaslouží pozornost a demi sezóny, které si zaslouží pozornost. Oranžové, modré, růžové, světle zelené modely s lesklou texturou jsou reakcí na jeden z nejaktuálnějších stylů v duchu -70 nebo „disco“.

Takové modely úspěšně plní úlohu legín v kombinaci s šaty, sukněmi nebo mikrotočkami a dokonale podporují komplety z umělých denimů. Sbírání obrazů pódií, návrháři je doplňují oblečení s psychedelickými tisky nebo abstraktní kresbou, což činí obraz těžším a bohatším. Trend je nahoru, velmi statečný a je určen těm, kteří dodržují neformální bohémský obraz.

Úplně odlišný styl představují prolamované pletené modely, jejichž textura imituje pletenou ručně tkanou látku - prolamované nebo zdobené „lemem“ a „anglickou“ gumou.

Módní barvy punčochových kalhot pro podzim-zima 2019 jsou navrženy v klasickém sortimentu: všechny odstíny šedé, modré a vínové. Modely pastelových odstínů šedé aEcru, ale, samozřejmě, stojí za to zvážit, že kombinace pletených prolamovaných a takových tónů zkrášlí jen velmi štíhlou postavu.

Pochybování o komfortu těchto modelů není na první pohled nezbytné. Ale stojí za to dokončit to samé, jako to dělají samotní návrháři, kteří na podzim a v zimě nenabírají lehké letní šaty a sarafany s délkou „mini“ nebo délky kolen do šatníku. Téměř dětský obraz doplňují teplé vesty a pohodlné boty na ploché podrážce.

Ale nejpokročilejší ženy módy by se měly na takovýchto punčochách vyzkoušet na sandálech - to v žádném případě nevypadá jako nikdy předtím.

Módní punčocháče pro dospívající dívky: aktuální tisky

Téma „Děti“ je podporováno také výběrem tisků této sezóny.

Nejvýznamnější z nich je buňka - "Skotský" a "Windsor", modely se vzory "pepe" a "glenchek" vypadají velmi stylově. Barvy současných modelů jsou klasické a přísné grafiky, v trendu, tradiční barvy pro „anglickou“ buňku: kombinace vínové, modré a zelené, stejně jako černobílé kombinace, které vypadají zvláště působivě v miniaturních výtiscích.

Tyto módní punčochové kalhoty jsou určeny dospívajícím dívkám i dospělým módy. Vzhledem k trendům v této sezoně, kombinaci několika typů buněk v různých barvách a velikostech - perfektním doplňkem k těmto punčochám bude kostkované šaty nebo sukně. To je jeden z nejvícesofistikovaná řešení módní design, který návrháři nabízejí. A aby nedošlo k omylu v jeho tvorbě, stojí za to sledovat jejich příklad a kombinovat stejné barvy různých saturací a tisků různých velikostí v oblečení a punčochách.

Všimněte si, jak jsou na těchto fotografiích sestaveny obrazy s módními dámskými punčochami 2017:

Jaká je barva punčochových kalhot?

Móda pro punčochové kalhoty je v souladu s globálními trendy, většina významných designérských domů a značek je považuje za významný a koncepční doplněk k hlavním myšlenkám svých sbírek. Na módních přehlídkách, punčocháče jsou přesně detaily bez kterého to je nemožné představovat kompletní obraz.

Jedním z nejdůležitějších a nejmodernějších stylů je dnes stritstayl a modely, které jsou v obrazech v tomto stylu žádané, jsou aktivní a jasné detaily šatů. Barevné modely přitahují pozornost: husté punčochy tmavých, hlubokých odstínů skutečných barev pro sezónu. Tento trend je nejlepší odpovědí na otázku, „jaké punčochy jsou nyní v módě?“.

Bezpodmínečné oblíbené sbírky minulých ročníků - černá barva - dnes tlačí modely šedé, modré a hnědé, v trendové hořčici, tyrkysové, fialové.

Volba barvy je dána pouze tím, jak zvolíte barevné schéma oděvu. Pokud jsou tyto modely přizpůsobeny botám nebo oděvu, nemusíte k souboru přidávat podobný odstín. A pokud punčochy působí jako samostatná barvapřízvuk je něco, co byste měli určitě „podporovat“ se stejnou barvou doplňků nebo vzorem na oblečení. Toto pravidlo v roce 2019, ať už si vyberete jakékoli módní punčochové kalhoty, se stalo hlavním a předpovědi předních designérských domů ukazují, že to bude relevantní pro několik sezón.

Módní nylonové punčochy: elegantní obrázky

On se nevzdává svého postavení jako klasika, ale objevuje se také ve zcela nové verzi.

Módní kapronové punčochové kalhoty, které jsou dnes určeny pro ženský a elegantní obraz, jsou elegantní a poněkud provokativní. Tělesné odstíny stále nejsou v módě. Tenké, průsvitné modely jsou prezentovány ve sbírkách této i příští sezóny v odstínech šedé a hnědé - je jich mnoho a můžete si vybrat.

Černé transparentní modely s imitací punčoch, doplněné lehkým prolamovaným vzorem, přitahují pozornost a jsou důležité modely se zadním švem nebo elegantní aplikací na kotníku.

Velmi stylové a originální modely s miniaturním potiskem "hrách" nebo "létat" v tónu do hlavní barvy. Tyto modely jsou na jedné straně univerzální a stávají se ideálním doplňkem jakéhokoliv oblečení a na druhé straně se stávají pikantními a pútavými detaily.

Jaké luxusní punčochy jsou v módě?

Podzim je vždy začátkem nové módní sezóny a hledáním zajímavých obrazových řešení. Pro přidání nových barev do obrázku stačí, abyste viděli, které punčocháče jsoumóda na podzim.

Samozřejmě, že barva - ne za nic, že ​​návrháři sami klasifikují takové modely jako klasiku. Novinkou sbírek, které byste měli určitě věnovat pozornost, jsou prolamované punčochové kalhoty se vzorem pro nádherné krajky, ale vyrobené z teplého a vizuálně hustého úpletu.

Pro ně designéři vybrali upřímně a elegantní pastelovou řadu barev - měkkou růžovou, bělenou mátou a perlově šedou. Tyto modely nelze označit za doplněk ke straně, ale spíše se stanou základem nového a zajímavého sezónního obrazu. Kombinace je mimochodem nejlepší s vizuálně hrubými věcmi - oblečení z džínoviny, kůže a obuvi v pánském stylu.

V této sezoně se punčochové kalhoty staly módními a není důvod pochybovat, že budou příští rok relevantní. Tento designový nápad vám umožní diverzifikovat a vytvořit elegantní obraz v neformálním stylu.

Transparentní modely klasických odstínů béžových nebo hnědých designérů zdobených geometrickými a květinovými ornamenty, zejména stylově vytištěných potisků napodobujících nápisy nebo celé poetické texty. V žádném případě by tyto modely neměly být ukryty pod oblečením midi nebo maxi length - jsou doslova navrženy tak, aby upozorňovaly na krásné nohy. Nejlepší je nosit je s mini-délka oblečení a velmi elegantní boty.

Dámské punčochové kalhoty a módní trendy pro podzim-zima 2019-2019

Trendy, které se objevily v předchozích obdobíchzískat nový vývoj.Dokonce i klasické modely, které se zdají být předmětem módních trendů, vypadají jinak.Návrháři se snaží uniknout z demonstrativní jednoduchosti a užitečnosti a módní punčochové kalhoty sezóny 2019-2019 jsou udržovány v elegantní a ženské tonalitě.Stejně jako dříve - tón ​​těla zůstává v psí boudě, používá se pouze jako zázemí pro původní dekor.Nezastupitelné v jakémkoliv klasickém a každodenním modelu skříně jsou tenké transparentní modely prezentovány v odstínech hnědé a šedé.

Detaily jako „šípka“ napodobující šev na zádech nebo elegantní aplikace na kotníku, připomínající elegantní tetování - musí mít detail nejmodernějších punčochových kalhot v „klasickém“ stylu

) V trendech podzim-zima 2019-2019 na módních punčochách je sázka na aktivní barvu, originální texturu a výtisky.Neexistují žádné zřejmé a radikální změny v rozsahu barev - návrháři i nadále pracují s bohatou paletou barev, jako je šedá, modrá a hnědá.Proto jsou punčochové kalhoty, které jsou vybrány jako doplněk k oblečení nebo obuvi, navrženy také v pestrém, ale omezeném rozsahu.

Všechny odstíny modré a fialové, tyrkysové, kaštanové a samozřejmě šedé modely dokonale zapadnou do sezónního šatníku modelu.

Pro ty, kteří v minulé sezóně měli rádi modely z přichyceného podzimu a zimy, návrháři připravili překvapení podobné stylistickým modelům s „skandinávskými“ tisky.Vícebarevné, s miniaturním složitým vzorempunčochy dokonale podporují uptrend na etnickém ve své rafinované verzi a jakýkoliv outfit v každodenním stylu. Takové modely jsou perfektně kombinovány s délkou „mini“, ale obzvláště opatrní s horizontálním vzorem. To se nestane, pokud si vyberete modely s ozdobou umístěnou na bocích - tyto nové trendy nezkazí siluetu jedné postavy.

Nylonové punčocháče v módních přehlídkách

Vertikální kresby na tmavém pozadí se staly hlavním tématem předvídaných módních přehlídek: tmavé barevné punčochové kalhoty, zdobené jasným řetězcem barevných kosočtverců, slibují, že se stanou skutečnými hity. Komplikovaný vzor doplňuje objemovou výšivku, která těmto modelům dodává originalitu. Určitě nejsou považovány za pravidelný doplněk k oblečení, ale za jeden z jeho jasných akcentů.

Původní tisky si zachovaly svou přítomnost v módě pro punčochové kalhoty. Téměř dětské kresby - motýli, hrách, květiny - jsou ve sbírkách letošního ročníku s dospělými a sexy "dravými" tisky. Jistě, prolamované je skutečné, napodobující krajky a tisky v podobě barevných půvabných miniaturních tetování. Rozsah aktuálních výkresů je široký a volba je jednoduše neomezená. Kombinace průhledné textury neutrálního odstínu a barevného tisku bude skutečná a povinná.

Jaké punčochy jsou v módě a fotografie neobvyklých modelů

Neobvyklé punčochové kalhoty se staly módou ve velmi velkém „pletivu“ většinyrůzné odstíny módní řady. To je jistě volba pro neformální obrazy, ale ne jen pro ty večerní, takové modely jsou navrhovány být kombinován s ležérním oblečením v délce “midi” a vyrovnat “maxi”, doplněný dlouhými řezy. Návrháři navrhují použít takové modely, aby do obrazu přidali intriku, ale v žádném případě ne, aby to bylo příliš sexy nebo provokativní.

Pokud v loňském roce způsobil vzhled Lurexu mírný pocit, pak v této pozici pevně drží své postavení v trendech.

Lávky navíc získávají modely, téměř zcela pokryté miniaturními kamínky.

Béžové, modré nebo černé modely se zlatým nebo stříbrným leskem - ve výšce módy.

Takové punčochové kalhoty se kombinují nejen s šaty pro kluby a párty. Poskytují vynikající příležitost, jak přinést rozmanitost do praktických zimních a podzimních snímků, zejména ve stylu „glam“. Nosit je s “mini” nebo “maxi” délka oblečení závisí jen na vaší náladě a možnostech postavy, ale být módní byste měli určitě nosit je.

Podívejte se na fotografii, jaké neobvyklé punčochy se dostaly do módy: