Módní klobouky: podzim-zima 2018-2019

Čepice v nadcházející sezóně podzim-zima 2019-2019 jsou neotřesitelným módním trendem, takže designéři na svých módních přehlídkách prezentovali mnoho originálních stylů těchto doplňků. Mezi nimi jak klasické varianty, tak spíše kreativní produkty, které fanoušci ne obyčejných rozhodnutí přesně odhadnou. Proto, pokud jste se ještě nerozhodli na modelu podzimní čepice, doporučujeme, abyste se seznámili s nejnovějšími trendy v segmentu pokrývek hlavy.

Stylové klobouky

Zajímavé : Módní spodní polstrované kabáty podzim-zima 2019-2019

Nosíte klobouk?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

„Nové“ trendy nadcházející sezóny

Módní trendy nadcházejícího pádu dobývají svou ženskost, jas a neobvyklost, která se dotkla čepic. V tomto ohledu dnes nabízel mnoho originálních modelů, mezi nimiž budou nejzajímavější tyto produkty:

 • S dekorem. Boty z korálků, výšivky, korálky a brože jsou hitem roku 2019. Tato čelenka vypadá velmi chytlavě a drahé, takže ji můžete kombinovat i s věcmi vyrobenými v minimalistickém stylu.

Čepice s dekorem

Na internetu je mnoho fotografických příkladů, jak si můžete ozdobit svůj vlastní klobouk výšivkou nebo jinou výzdobou, čímž ušetříte penízeo získání nového.


 • Se závojem . Čepice s tímto příslušenstvím jsou již trendy samy o sobě, bez ohledu na barvu, tvar nebo styl. Proto v této sezoně zdobí závoj nejen pokrývky hlavy vyrobené v klasickém stylu, ale i sportovní výrobky. Závoj v tomto případě může být šitý ze standardní černé síťoviny nebo z barevných transparentních tkanin a má dekor ve formě korálků nebo drahokamu.

Víčko se závojem

Zajímavé : Mouton kabáty: nejmódnější styly 2019-2019

 • S pompou . Dalším trendem nadcházející sezóny je obrovská zbarvená pompomátka. Návrháři doporučují nosit takové klobouky nejen pro mladé dívky, ale i pro starší ženy. Fanoušci klasiky by měli věnovat pozornost monochromatickým modelům, ale milovníci barev s kontrastními pom-poms osloví milovníky kreativity.

Čepice s pomponou

 • Hromadná vazba . Pletené klobouky jsou dnes relevantní jako nikdy předtím. Ale obzvláště módní tento podzim bude modely vyrobené z tlusté příze as velkým vzorem, například ve formě copánků.

Velká vazba

 • Kožešina . Plně vyrobené z kožešiny umělého nebo přírodního původu, nebo částečně zdobené klobouky jsou známkou elegance a dobrého vkusu. Proto by každá žena módy měla v nadcházející sezóně získat takové pokrývky hlavy. Pokud jde o rozsah barev,Kromě standardních základních barev budou také vítány zelené, modré a vínové tóny.

Kožešinové čepice

 • S ušima.Čepice s roztomilými kočičími ušima jsou na vrcholu popularity více než jednu sezónu. Nosí je nejen teenageři, ale i starší ženy. V podstatě jsou tyto klobouky prezentovány ve formě plstěných klobouků, čepic nebo sportovní čepice.

Víčko s ušima

Zajímavé : Módní kalhoty na podzim-zima 2019-2019

Vlastnosti stylů

Co se týče forem a stylů v segmentu pokrývek hlavy, dnes v módě převažují jak klasické interpretace, tak i vysoce nestandardní konstrukční řešení. Nejoblíbenější z těchto podzimů budou následující modely:

 • Pletené klobouky . Jak již bylo zmíněno, jsou jedním z hlavních módních trendů podzimně-zimní sezóny 2019-2019. Relevantní jsou barevné výrobky z vlny, a to jak s pom-poms. Zvláštní pozornost by měla být věnována pleteným čepicím z mohair příze. Můžete je nosit s vysokým ocasem, nebo natažené až do linie obočí.

Stylová čepice

 • Klobouky . To je hlavní nutnost nadcházejícího podzimu, který lze nyní nalézt v široké škále stylů, od malých tabletů až po výrobky s širokým okrajem s velkým množstvím dekorů. Pokud jde o materiály, v tomto trendu zůstává i plst, vlna a pevná plsť.

Klobouky

 • Barety . Hlavapokrývky hlavy s důrazem na ženskost a eleganci ženského obrazu, takže na podzim by byl vítán mírný francouzský přízvuk na přídi. V této sezóně je třeba věnovat pozornost výrobkům z kožešiny nebo jemné vlny s jasnými odstíny. Je však třeba se vyhnout tupým barvám se špinavým podtónem.

Módní barety

 • Kepi a čepice . Tyto klobouky jsou novinkou nadcházejícího pádu, který se již stal trendem. V módě budou barevné výrobky různých forem, vyrobené z tkanin různých textur. Proto jsou čepice považovány za nejuniverzálnější variantu mezi klobouky, které lze kombinovat s klasickým kabátem nebo kožešinovým kabátem a sportovními bundami.

Kepi

Zajímavé : Kožešinová móda: dámské kožichy 2019-2019 (foto)

 • Turban . Vrátil se z minulého století a stal se jedním z nejmódnějších představitelů dámských klobouků sezóny podzim-zima 2019-2019. Při pohledu přes různé fotografie na internetu, můžete vidět, že produkty v podobě turban světlé barvy a dekor z různých vložek, výšivek nebo brožů jsou velmi populární.

Cap-turban

 • Bini . Tyto čepice jsou na vrcholu popularity pro více než jednu sezónu. Navzdory tomu, že byli původně představiteli sportovního stylu, bini-klobouky skvěle zapadají do klasického vzhledu. Tento podzim bude v živém módním světle burgundské, modré, růžové a šedé odstíny s výšivkou,pruhy nebo závoj s kamínky.

Čepice Bini

 • Přilba . Vzhled této čepice může být porovnán s výbuchem v módním průmyslu. Kromě toho, že spolehlivě chrání před chladným větrem a špatným počasím, je také původním prvkem obrazu. Můžete ho nosit s klasickým kabátem nebo kožichem.

Klobouková helma

Je nutné zvolit hlavičku helmy se zvláštním úzkostí, protože tato hlavička není určena pro každého a v případě nesprávně zvoleného modelu může obraz výrazně poškodit.


Doufáme, že jsme vám mohli pomoci zjistit, které čepice budou v módě v roce 2019, a mezi nimi najdete přesně svůj model, který doplní váš obraz a rozjasní nudné podzimní dny.

Už jste si na podzim koupili nový klobouk?