Módní manikúra podzim-zima 2018-2019

Vynikající tah v obraze moderní stylové ženy jemanikúra .Módapro manikúru je vyměnitelná i pro obuv, oblečení, doplňky atd. Podívejme se, cohlavní trendyv oblasti manikúry na nás čekají v sezóněpodzim-zima 2019-2019 .

V sezoně podzim-zima 2019–2019 existuje výrazná tendence malovat nehty na rukou lakem různých barev. Nejdůležitější je, že vybrané odstíny se prolínají.

Jako vždyfrancouzská manikúranevychází z módy. Ale v této sezóně návrháři doporučují kombinovat nejživější barvy, jako je oranžová a červená, tyrkysová a fialová - vše, co je v lásce s vaší duší.

V sezóně podzim-zima 2019–2019je v manikúrové oblasti zastoupena lunární manikúra . Taková manikúra byla populární ve 20. letech. Měsíční manikúra je francouzská manikúra, ale naopak. Zdůrazňuje světelnou část na základně každého nehtu jinou barvou.

V nové sezóně se do pozadí dostaly čtvercové a špičaté nehty. Nyní módní nehty klasický kulatý tvar. Pokud jde o délku, stylisté doporučují krátké nebo střední nehty. No, pokud máte dlouhé nehty, ale chcete se přizpůsobit módě, doporučujeme vám, abyste si udělali měsíční manikúru. A moderně a vizuálně dělá nehty kratší.

Jaké barvy jsou v této sezoně módní. V této sezóně jsou oblíbené zlaté, hnědé růžové, lilky, modré, fialové, tmavě šedé a metalické barvy. V této sezóně jsou také relevantní červené nehty. Jsoumůže být dlouhý ovál. Nebo krátký, ale zjizvený lak šarlatový. Velmi oblíbené jsou laky, které blikají nebo se třpytí. Například: zelená, modrá, růžová nebo tmavě modrá.