Módní oblečení na podzim-zima 2018-2019

Na podzim a v zimě roku 2019 je hlavním způsobem, jak prokázat schopnost porozumět módním trendům, nakupovat svrchní oděvy.Co bude důležité v nadcházejícím chladném období a které modely kabátů, kožichů a sak, kterým byste měli věnovat pozornost, aby vypadaly zajímavě a stylově?Zdůrazněte šest nejdůležitějších trendů.

Módní kožichy z umělé kožešiny

Plášť stanu

Jedná se o poměrně nový podzimní trend.Bude ideální pro chladné a deštivé období.Předpokladem pro módní pláštěnku je volná silueta.Je ideální jako tenké holčičky, zdůrazňující jejich harmonii a plné.Ten může skrýt všechny nedostatky na obrázku.

Jasné barvy jsou v módě

Z dekoračních prvků a povrchových úprav stanu musí být umístěny náplastové kapsy.Nejméně dva, a lépe - více.Harmonicky na módní dámské svrchní oděvy z podzimu-zima 2019-2019 sezóny, tam jsou popruhy a nýty, na fotografii můžete vidět, že jsou uspořádány podél polic místo standardních zipů.

Parky jsou vhodnou alternativou pláštěnky

S pomocí popruhů lze připevnit pláštěnku, pokud jste neměli čas zvyknout si na objemové věci.

Stylový a praktický podzimní pohled

Věnujte pozornost kapotě.Místo toho lze použítklobouky, zejména ve větrném a deštivém počasí.Pokud kukly nepodporujete, zvolte modely s odnímatelnými prvky.

Objemné pláště

Pokud jde o délku.V ideálním případě by měl plášť do pláště dosahovat téměř k prstům na nohou, ale to není vždy praktické.Proto doporučujeme koupání pláštěnky nebo poněkud nižší.

Zajímavé: Dámská obuv s kožešinou: módní trendy 2019-2019

Pláště do deště

]
Pokud pláštěnka není vůbec vaší volbou, bundy vám pomohou držet krok s módou a vypadají stylově.Již se staly klasikou podzimního oblečení a přítomnost náplastí a barev je na dálku podobá pláštěnkám.

Stylová pláštěnka

Barevné schéma tohoto pádu není značkové, tlumené barvy.To může být khaki, tmavě modrá, hnědá, stejně jako odstíny, které vám umožní sloučit s blednutí podzimní listí a šedé-opar.


Kapitoly

Před několika lety se designéři jmenovali čepice a stylové svrchní oblečení.Přivedli je na pódium a připomněli celému světu, jak se mohou a měli nosit.V této sezoně budou kapitány projít zásadními změnami.Pokud dříve vypadaly jako klasické kabáty a byly šity výlučně z vlny nebo sametu, nyní je návrháři prezentují jako pláštěnky, které ženy z minulých století nosily přes šaty, jezdily na koni.

Dlouhé čepice

Tyto čepice jsou luxusní a elegantní.Mají významnou nevýhodu.Jsouabsolutně nepraktické a nechrání před chladem díky dostatečně tenké tkanině, stejně jako naprosté absenci rukávů.

\ t

Krátké čepice

Kukla je povinným prvkem moderní módní čepice. Je to zároveň praktický a dekorativní prvek. Volba délky pláště bude záviset na vašem stylu a způsobu života: od středu stehna až k patě. Je důležité, aby byl plášť v barvě a stylu kombinován se zbytkem oblečení.

Zajímavé: Kabát pro ženy s různými typy postav

Při výběru barvy se vyplatí upřednostnit praktické tóny, pokud chcete vyniknout, věnujte pozornost modelům nasycené červené a modré barvy. V tomto případě posuňte pod dno klidný a omezený základ obrazu.

Módní oblečení na podzim

Co se týče výběru materiálu pro čepice, návrháři nabízejí širokou škálu: od pláště do deště, kůže, vlny a vinylu.

Umělé kožešiny

Originální kožichy

Na otázku, co je v zimě v módě, odpoví každá žena - kožich. To je tak. To, co to bude, dlouhé nebo krátké, s rukávy nebo ve formě vesty, nezáleží. Největší důraz na tuto sezónu návrháři kladou na původ srsti. Míč je ovládán umělým materiálem!

Módní světlé kožichy

\ t

Při nákupu je důležité pečlivě zkontrolovatkožešiny Neměl by se dostat ven a umlčet. Někteří výrobci kožichů dosáhli takového řemeslného zpracování, že konečný výrobek nelze odlišit od svrchních oděvů z přírodních kožešin podle kvality zdřímnutí a odstínu.

Kožichy s krátkými vlasy

Velkou výhodou umělého materiálu je schopnost hrát si s délkou hromady a malovat ji v různých barvách.

Módní vícebarevné kožichy

  • Pokud dáváte přednost klasice a nechcete přitahovat pozornost k sobě, kupte si model černé, hnědé nebo šedé, khaki, stejně jako béžové nebo dokonce práškové odstíny.
  • Chcete-li jas, podívejte se na kožichy bohaté červené, jasně oranžové nebo limetkové barvy.

Klasické kožichy

Kabáty z ovčí kůže

Pokud módní pláštěnky nejsou vůbec praktické a jsou spíše ozdobou obrazu, pak jsou teplé módní kožichy na kvalitní kožešině vyrobeny pro módní ženy, které mají rádi, aby byly nejen krásné, ale ani studené. Jaké druhy kabátů budou v módě?

Módní ovčí kabáty

Designéři nabízejí zapomenutou klasiku: kožichy z ovčí kůže s otočnými límci. Jedná se o kompletní svrchní oděv, který nepotřebuje další předměty a dekorace.

Zajímavé: Módní kožené bundy spadají 2019

Venku má krásnou strukturu přírodního materiálu, ať je to semiš nebo kůže. Na vnitřní straně teplá srst doplňuje oděv, který na úkor límce zdobí horní část bundy. ZipSrst z ovčí kůže se zipem, popruhy a kravaty.

Stylový teplý ovčí kabát

Kožešiny z ovčí kůže umožňují vytvořit přísný obchodní obraz.V této části brány mohou být vyrobeny z umělých kožešinových kontrastních odstínů.Vypadá to jako originální a neobvyklé oblečení.

Také dlouhé kožené kabáty na kolena a níže jsou v módě.Jedná se o ženské a štíhlé modely s objemným, teplým límcem, který lze zabalit jako šátek.Kožichy z ovčí kůže doplňují groteskní náplastné kapsy, zdobené kožešinou podél potrubí.

Vrstvení

Dalším módním trendem v odívání svrchních oděvů z předchozích let je vrstvení.Bude to relevantní jak pro podzimní snímky, tak pro zimu.Máte-li rádi teplejší a více, neváhejte a pokračujte v tvorbě obrazů, nošení bund, olympijských košil a kabátů přes roláky.Hlavní věc ve všech těchto orgiích je, že prvky textury a barevného schématu obrazu jsou kombinovány.

Příklady vícevrstvých obrazů

Vinyl

Jedná se o zcela nový trend pro nadcházející sezónu.V vinylových trencích a pláštěnkách návrháři nabízejí vše.Mohou to být dlouhé černé modely v „Matrixu“, s nimiž budou módní úzké brýle vypadat skvěle.Také dávejte pozor na věci jasných barev.

Jaký módní trend se vám jeví jako nejzajímavější?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Vezměte prosím na vědomí, že křiklavé prvky svrchních oděvů mohou ve dvou účtech velmi vulgární. Zvláště pokud je doplníte takovými módními komponenty, jako jsou jack boty a mini. Aby vinylová deska nevypadala vulgárně a vulgárně, vyzvedněte klidnou a ženskou základnu: šaty a obleky neutrálního odstínu.

Světlé vinylové pláště a pláště

\ t

Jaké svrchní oděvy, módní na podzim a v zimě 2019-2019, budou ve vašem šatníku - otázka vkusu, stylu a životního stylu. Při nakupování si to vždy pamatujte.