Módní dámské čepice v roce 2019: fotografie a stylové snímky

Čepice v roce 2019 již nejsou považovány za součást sportovního stylu, protože se staly integrálním módním prvkem dámského šatníku, který stručně kombinuje s různými věcmi, včetně klasického trendu, což potvrzují fotografie s ukázkami takových luky. Vzhledem k jejich všestrannosti, v létě poskytují ochranu před slunečními paprsky, a v zimě - před chladem a větrem, se dostalo vysoké poptávky mezi fair sex.

V článku jsme v této sezoně přinesli vrchol nejvýznamnějších modelů čepic, které doplní váš obraz a učiní jej dynamickým a atraktivním bez ohledu na povětrnostní podmínky.


Nejmodernější styly v roce 2019

Díky použitým materiálům, různým formám a originálnímu designu čepice správně vykonávají nejen ochranné funkce, ale také esteticky doplňují obraz. Tyto možnosti zahrnují následující styly:

 • Gavrosh. Vyznačuje se objemovou deskou připomínající baret a malým hledím. V podstatě jsou tyto výrobky považovány za zimní čelenku, ale můžete také najít lehké verze lnu nebo tenké bavlny.

Cap-gavrosh

 • Žokej. Je představitelem šlechtické pokrývky hlavy. Takový výrobek je charakterizován přítomností malé clony a tuhé formy ve formě nádoby. Žokejka může být nošena s čímkoliv, ať už se jedná o dres, kašmírový kabát nebo bundu.

Žokej

 • S ušima. Už nejsou ani jednou sezónoutrendem módy. Kočičí uši jsou považovány za nejrelevantnější, protože dodávají obraz lehké koketní a hravosti.

Víčko s ušima

Důležité! Stylisté nedoporučují ženy nad 30 nošení modelů s ušima. Takové výrobky vypadají lakonicky na mladé dívky, ale u starších žen vypadá taková čelenka směšně a absurdně.

Zajímavé: Grunge styl v oblečení pro dívky a ženy

 • Záslepky s rovným zorníkem. Pro mnohé jsou tyto produkty spojeny s rapovou kulturou. Nicméně, v 2019, baseballové čepice se staly módním doplňkem široce používaným ženami vytvořit příležitostný nebo sportovní vzhled. Konstrukce těchto uzávěrů je velmi různorodá. Nejčastěji jsou zdobeny logy známých značek, velkými korálky, kresbami nebo slogany.

Kšiltovka s rovným hledím

Důležité! Nejvýznamnější dnes jsou baseballové čepice s kamínky. Tyto produkty stručně zapadají do okouzlujících a příležitostných luky. V tomto případě mohou být kameny rozloženy chaotickým způsobem nebo v různých ozdobách.
 • Hooligan. Současně kombinuje dva modely - "kachnu" a osmiletou. Dříve byl chuligán považován za výlučnou možnost pro mladé muže, ale dnes se stala stylovou ženskou čelenkou, která harmonicky doplňuje i obrazy v klasickém stylu.

Cap-hooligan

Důležité! Stylisté doporučují dívkám hooligan v offseason nosit lehce na boku, takžezpůsob, jak vytvořit hravý a odvážný luk. Ale v zimě je lepší nosit v centru, aby byla vaše tvář chráněna před chladem.

Zajímavé: Kód šatníku pro úřední a zvláštní příležitosti

 • Ve formě baretu. Kombinuje měkké obrysy baretu a tuhost čepice současně, čímž vytváří originální ženský model, který je všudypřítomný na výstavách slavných návrhářů. Nejčastěji jsou tyto výrobky vyrobeny z kašmíru nebo pletené. Jako dekorace, bambule, brože nebo květiny se používá ze stejného materiálu jako samotný kepi.

Cap-beret

 • Němčina. V závislosti na materiálech použitých pro jeho výrobu může být tento uzávěr jak letní, tak zimní. V podstatě má válcový tvar, přímý hřídel a pravoúhlý zorník. Dekorace v tomto případě může sloužit jako saténové stuhy, aby odpovídaly výrobku, korálky nebo kamínky.

Německá čepice

 • Víčko. Ona je považována za módní novinu aktuální sezóny, která se dokonale hodí do ležérního stylu. Jeho výrazné rysy jsou zaoblené tule a kulaté asi 5 cm vysoké.

Klasická čepice

 • Víčko. Základem tohoto výrobku je čelenka z vojenské uniformy, která dnes plynule přecházela do ženského příslušenství. Jeho charakteristickým rysem je hluboká koruna a zorník, který je ve srovnání s předchozími modely poměrně široký.

Víčko

 • Konfederace. Je stálejedna možnost, která přišla k ženskému šatníku s vojenskými uniformami. Takový výrobek se skládá z kožešinového pásku a husté korunky.

Konfederace. Vojenský styl

 • Retro styl. Tyto výrobky jsou dnes velmi relevantní a vhodné pro každodenní nošení, zejména v teplém období a mimo sezónu. Jejich charakteristickým rysem je široký zorník z jednoho chrámu do druhého a robustní korunka.

Retro víčko s měkkým hledím

Věnujte pozornost podrobnostem

Kromě stylu je při výběru dámské čepice velmi důležité věnovat pozornost materiálu, z něhož je vyrobena, protože musí splňovat i módní trendy z roku 2019. Patří mezi ně následující:

 • Plst. Tento materiál přírodního původu, který je široce používán pro výrobu klobouků a v hotovém výrobku, si dobře drží svůj tvar.
 • Kůže. Čepice z pravé nebo umělé kůže jsou dnes „pískáním“ sezóny, která je všudypřítomná na fotografii v lesklých časopisech a sociálních sítích.

Varianty materiálu a dekoru

Důležité! Kombinované kožené čepice s semišovou nebo kožešinovou ozdobou jsou dnes považovány za nejmódnější.

Zajímavé: Módní sluneční brýle 2019: fotografie, trendy

 • Kožešina. Je to ideální volba pro chladné období, protože kromě své přímé „odpovědnosti“ vytváří elegantní a luxusní vzhled.
Důležité! Dnes v módní klobouky z mouton, norek a astrakhan. Nedávají jejichpozice a možnosti umělé kožešiny, malované v různých barvách.

Jasné barvy v módě

 • Suede. Čepice z tohoto materiálu vypadají elegantní a módní a díky své struktuře jsou také příjemné na dotek.
 • Vlna. Takové výrobky dobře udržují teplo a vypadají skvěle v hotovém oblečení.
Důležité! Aby vaše čepice sloužila co nejdéle, proměňte svou pozornost na modely, které nejsou z čisté vlny, ale s příměsí akrylu nebo polyesteru.

Sezony pro ženy v létě 2019

 • Džíny. Dnes jsou čepice a kšiltovky z džínoviny již považovány za klasiku. Tento materiál je praktický na nošení, dobře drží tvar a vypadá krásně v hotovém výrobku.
 • Velur. Čepice z této tkaniny vypadají stylově a draho. Kromě toho velur udržuje teplo dobře, zatímco prochází vzduchem.

Pokud jde o paletu barev, v tomto případě neexistují hranice. Mohou to být buď monochromatické neutrální pastely, nebo křičí kyselé tóny, nebo zdobené potisky ve formě standardní klece nebo romantických květinových motivů.

Čepice a baseballové čepice jsou dnes v roce 2019 mezi ženskými klobouky hlavním favoritem a fotografie s obrazy módních novinek zdobí okna drahých butiků. Proto v této sezoně, ne jeden stylový outfit nemůže dělat bez takové velkolepé komponenty jako čepice, která bude transformovat i ty nudné image.