Nejmodernější barvy gelu lak na nehty v roce 2019

Gel Polský je jedním z nejoblíbenějších laků na nehty používaných v moderním designu nehtů. Módní barvy gelových leštidel 2019 učiní manikúru stylovější a atraktivnější, zatímco ženský obraz bude odpovídat nejnovějším módním trendům.

Jaké jsou barvy glazury v módě v roce 2019?


Nejoblíbenějšími barvami v gelových leštidlech v roce 2019, bez ohledu na sezónu, byly jemné pastelové odstíny. Vzhledem k této tendenci bude trendem manikúra s gelovým lakem všech světlých odstínů - krémová, hnědá, karamelová, vanilková, světle růžová. Kromě toho, že ve světě nehtového umění se objevují i ​​jiné pastelové barvy - máta, šeřík, světle zelená, krémově žlutá, takové barvy krytin nehtů nedráždí, ale naopak dávají ženskému obrazu harmonii a něhu.

Všechny tyto pastelové módní barvy gelových leštidel v roce 2019 jsou ideální pro jakékoli oblečení, což je činí obzvláště populární mezi ženami.


Trendovými barvami gelového leštění v roce 2019 byly všechny tmavé odstíny, které skvěle vypadají na nehtech, ale především jsou vhodné pro krátké nehty. Tmavé odstíny jsou schopny vizuálně natáhnout nehtovou desku, učinit ji užší a ženské ruce - něžné a ženské. Pokud zakryjete tmavé laky na nehty dlouhými nehty, je tu šance, že budou vypadat příliš drsně a dokonce vzdorně.

Jaká je barva gelového polského lakumóda 2019 mezi tmavými barvami?

Odborníci v oblasti navrhování nehtů doporučují módním ženám v této sezóně věnovat pozornost všem odstínům

.

červená;

víno, kaštanové,

tmavě modrá,

zelená láheva

čokoláda.

Budou tou správnou volbou pro módy, aby vytvořili večerní pohled. Gelový lak černé barvy neztrácí svou relevanci, nicméně není tu tolik obdivovatelů takové gotické možnosti manikúry.

S příchodem nové módní sezóny v kosmetickém průmyslu se objevily nové položky pro umění nail. Jedná se o neonovou manikúru, která je zvláště žádána mezi milovníky nočního života.

Nejmodernější barvy gelových laků v roce 2019 budou v každém případě působivé. Na vrcholu popularity byly neonové barvy

.

růžová,

světle zelená,

šeřík,

žlutá,

oranžová,

modrémožnosti barev.

Varianty pro moderní barvy na lesklý gel pro jaro a léto 2019

Módní barvy gelových leštidel v jarním létě 2019 jsou reprezentovány velkým výběrem barevných variant. Červená barva a její různé odstíny se v této sezóně staly trendem.

V letním období používají mistři nehtů při navrhování nehtů bohatou oranžovou barvu.

Oranžový gel lakje ideální pro večerní aktivity, kdy při tvarování obrazu je zvláštní pozornost věnována designu manikúry. Při zakrytí nehtů gelovým materiálem je povoleno malé množství dekorativních prvků, mohou to být malé oblázky, kamínky, korálky a prášek. Je však třeba mít na paměti, že dekor pro takovou světlou manikúru by měl být minimální. Vypadá stylově na oranžové nehty, vyrobené v černé nebo bílé.

Coral - současný barevný gelový lesk na jaře 2019 mezi červenými odstíny.Je více omezená než oranžová, protože je to kombinace tohoto jasného odstínu s jemnější a omezenější růžovou. Coral gelové laky jsou zvláště vhodné pro zakrytí nehtů dívek s opálenou kůží, ale majitelé bledé pleti také nemají žádný důvod odmítat takové módní barevné řešení při navrhování nehtů.

Mistři nechtového designu připomínají ženám módu, že červená manikúra zaměřuje pozornost na ruce, proto vyhovuje majitelům jemných a tenkých prstů s mírně prodlouženým mandlovitým tvarem nehtové desky střední délky. Na příliš dlouhých nehtech vypadá jasný gelový lak červených odstínů vulgární a vzdorný.

Další módní barevný gel na nehty v teple v roce 2019 je šťavnatá fuchsie.Manikúra, vyrobená v takovém barevném schématu, je poměrně mnohostranná. V závislosti na výběru stylu, odstínu geluPovlak a design manikúry, fuchsie mohou dát obraz něhy, výraznosti, romantiky, extravagance, elegance a dokonce i vulgárnosti.

Světle zelené odstíny- vhodné pro kombinaci s fuchsií v designu manikúry. Zdůrazní jas intenzivního karmínového odstínu, učiní ho sytějším a šťavnatějším. Kromě toho, fuchsie gel polish je často kombinován s gelovými povlaky šedé, máta, hnědá, bílá, žlutá a béžová odstíny.

Všechny nejmodernější barvy gelu polštář 2019 jsou široce zastoupeny na fotografii níže:Moderní barvy gelových leštidel, aktuální na podzim a v zimě 2019

Moderní barvy gelových leštidel na podzim-zima 2019, navržené módními metry, umožní ženě vypadat atraktivně i v chladném období.

I s příchodem období podzim-zima nevypadá nápadná manikúra v bohatých barvách z módy, ale není tak významná jako na jaře av létě. Stylisté doporučují preferovat tlumené, pastelové a tmavé omezené tóny gelových leštidel.

Mezi nimi patří burgundské, třešňové, tmavě šedé, švestkové, oranžové, žluté a čokoládové odstíny.

Gelové povlaky pro nehty s kovovým efektem- další jasný trend tohoto podzimu. Zlato, stříbro, měď a cín jsou v módě.

Jedním z hlavních trendů sezóny podzim-zima v roce 2019 lze nazvat černou manikúru, vyrobenou z glazovaného gelu.

V móděgelové povlaky jakékoliv textury - matné, lesklé, třpytivé .

V chladném období můžete své nehty pokrýt jemnými odstíny růžové, fialové, béžové, broskvové. Tyto barevné možnosti pro vytváření jemných obrázků jsou vždy relevantní bez ohledu na sezónu.

Monotónní hustý gelový povlak nehtů v modré, smaragdové a tyrkysovéje módním trendem pro období podzim-zima. Takováto manikúra vždy vypadá elegantně, luxusně a mírně omezeně. Leštidlo smaragdového gelu používá mistři nehtových umění v kombinaci s ušlechtilým rubínově červeným odstínem.

Vypadá to dobře na manikúru, která je kombinací gelových leštidel v hlubokých zelených a černých nebo bílých barvách.Pro ty módy, kteří se nebojí experimentů, odborníci doporučují vyzkoušet kombinaci smaragdově zelené a bohaté písčitě žluté.

Chcete-li se seznámit s barevnou paletou gelových leštidel, která je relevantní pro rok 2019, a vybrat si nejvhodnější variantu nehtového designu pro sebe, pomůže vám fotografie z manikúry umístěné níže: