Kabát pro ženy s různými typy postav

Naučit se, jak si vybrat nátěr podle typu nátěru, aby se maximalizovaly jeho přitažlivé strany a pokud možno skrýt nedostatky.

Existují různé modely nátěrů. Mezi nimi se rozlišují následující varianty v řezu a délce:

 • Single-breasted- jsou univerzálnější, budou vypadat dobře na dívkách s různými typy vzhledu: tenké a ne příliš, krátké a vysoké. Dokonale si posaďte takový řez na postavy různých typů;
 • Dvouřadý- ne vše bude vyhovovat. Pro ženy s velkými formami a velkými prsy je lepší odmítnout takovou volbu, protože Dvojitá řada tlačítek vizuálně dělá prsa ještě větší. Tato skutečnost by měla být vzata v úvahu před volbou nátěru pro jakýkoliv typ postavy;
 • S vůní na pásu- bude vypadat dobře na krásách s úzkým pasem a dokonale výraznou linií ramen;
 • Dlouhý- bude vypadat skvěle na vysokých ženách;
 • Krátké- budou dokonale sedět na krátkých a vysokých krásách;
 • Střední délka (kolenní hloubka)- vhodné pro krátké dámy.
39
 1. Zvolte pouze přírodní vlnuoznačený reine schurwolle.
 2. Podívejte se na švy - měly by být dobře sešité, řádně zpracované, vč. na obložení.
 3. Srst by měla dokonale sedět: linie ramene a rukávů by neměla viset dolů a tkanina na zadní straně by měla být naježená. Vyzkoušejte si výrobek nejlépe na sobě svetr pod dnem.
 4. Při výběru dávejte pozor na to, co by mělo být skryté a co by mělo být zdůrazněno.

Níže jsou uvedena doporučení týkající se výběru oblečení pro různé typy figur.

Jak si vybrat plášť pro typ ženské přesýpací hodiny

Nestojí za to přemýšlet o tom, jak si vybrat kabát podle typu přesýpacích hodinek.

Tělo s krásnými proporcemi, hladkými liniemi a křivkami, poněkud připomínajícími přesýpací hodiny, je nej sexy a prakticky univerzální z hlediska jakéhokoliv oblečení. Je nutné se vzdát pytloviny, stejně jako příliš těsné siluety věcí, které buď skryjí nebo zdůrazní příliš vulgární chutné formy. Ideální pro tento typ vzhledu by byl klasický styl s přísným střihem, klidemv tónech.

Kabáty pro ženskou postavu přesýpacích hodin mohou být nabídnuty prakticky komukoli, vše na ní dokonale zapadne.

Při jeho nákupu se musíte snažit zaměřit se na krásný osikový pas, perfektní tvar. Dáma si může vybrat jednovrstvou klasickou vestavěnou, stejně jako polosousední kabát s pásem, který může zdůraznit ženskost jejího majitele. Neskrývejte své formy pod prostornými lichoběžníkovými nebo rovnými řezy. Optimální délka by v tomto případě měla být hluboká. Dobrý vzhled svrchních oděvů se všemi druhy vložek, kompletní s různými doplňky.

Krásné nátěry pro typ postavy "obdélník"

Studium, jak si žena může vybrat kabát podle typu „obdélníkového“ obrázku, zbaveného výrazného pasu, se stejnou šířkou ramen a boků, je vhodné zvážit vlastnosti vhodného oblečení pro ni.

Dívky s tímto typem vzhledu by si měly vybrat šatní skříň, která vizuálně vytváří objem v hrudi a bocích, aby „vytvořila“ pas. Věci s polo-sousední a rovnou siluetou, zdobené jarmem, ozdobami, pruhy, ozdobami, na nich vypadají velmi dobře. Klasický styl je dokonale schopen skrýt chybějící centimetry v pase, zejména pokud se zaměřujete na krásné doplňky v krku, hrudníku nebo pomocí módní obuvi.

Je obtížnější najít krásnou kabát pro ženskou postavu „obdélníku“,než obyčejné oblečení , protože je nutné nejen zdůrazňovat ženskost a měkkost, ale také vytvořit vizuální objem v oblasti hrudníku a stehen a vytvořit pás. Svrchní oděvy jsou ideální pro tento vzhled:

 1. Ve tvaru písmene As rozevřenou sukní, která vypadá skvěle s použitím jasného, ​​kontrastního, dobře utaženého pásu. Může vytvořit siluetu a vizuálně „vyrobit“ pas;
 2. S baskickým , který vizuálně rozšiřuje linii kyčlí a dává ženě křivku;
 3. S asymetrickým límcem a obrubou , která hladce táhne linii pasu;
 4. Tulipánový kabát , který přidá chybějící objemy v bocích;
 5. Přímý řez , který bude opakovat rovné rysy obrázku, zejména pokud je věc zdobena vzory nebo závěsy v krku;
 6. Dvouřadé volné nadměrné kabáty s V-výstřihem , které mohou jemně zdůrazňovat tvar.

Takové maličkosti jako flounces v oblasti hrudníku nebo velký límec učiní siluetu ženskou, vizuálně přidanou k objemu prsu. Je skvělé, když je svrchní oděv ozdoben doplňky, jako jsou kapsy, které vizuálně zvyšují objem v bocích. Bude to vypadat dobře na délku "obdélníku" na koleno ve stylu "Chanel". Neměli byste dávat přednost oválnému nebo osazenému kabátu, protože pas pouze rozšiřují vizuálně.

Pravidla pro výběr nátěru pro typ postavy "hruška"

Figurky ve tvaru hrušky jsou široké.Boky a malá prsa, takže hlavním úkolem při výběru jakéhokoliv oblečení je maximální „zvětšení“ hrudníku a vizuální snížení dna.

Před výběrem srsti pro ženskou postavu „hruška“ stojí za to použít následující pravidla:

 1. Nekupujte oděvy do nejširší linie kyčlí , které je dále zdůrazní a vizuálně rozšíří. Nechte srst delší nebo kratší, ideálně těsně pod kolenem, až po koleno nebo mírně nad ním. Je třeba se vyvarovat příliš dlouhého oblečení, které vytváří pytlovitý efekt.
 2. Vizuálně zmenšovat boky , kupovat rozšířený kabát z linie kyčle s širokým límcem a rameny, které opticky rozšiřují ramena.
 3. Zvýrazněte tenké pasyupevněním řezu nebo pomocí pásu.
 4. Zvyšte horní část obrázkuvizuálně vzhledem k dvojitému svrchnímu oděvu, otevřenému límci nebo pomocí různých doplňků: náprsní kapsy, kovové nýty, kapuce, ramenní popruhy, svěží šálu, kožešinový límec atd.
 5. Vyvarujte se uvolnění vnějšího oděvu , vyfouknutých a raglánových rukávů, zakrytí pásu vosy a vytvoření obrazu beztvarého.

Mohou být nabízeny následující typy kabátů pro dívky s číslem „trojúhelníku“:

 • Vysoký pas , rozptylující od boků a zvýrazňující prsa;
 • Odnímatelný límecupozorňuje nahorní část těla;
 • Široké dno ve tvaru písmene A nebo lichoběžníkového tvaru .

Dodržováním těchto tipů můžete dosáhnout vizuálního efektu, který uvede figurku typu hrušky na ideální.

Ideální nátěry pro postavu „obráceného trojúhelníku“ (s fotografií)

Pro dívky se sportovním širokým ramenem a úzkými boky je důležité zdůraznit oděv ve spodní části siluety, zvýraznit pas a vizuálně rozšířit boky.

Pro postavu „obráceného trojúhelníku“ můžete nabídnout kabát, vizuálně „zužující se“ široká ramena, odvrátit pozornost od nich a opticky rozšířit boky:

 • Zhoršený ;
 • S Basque ;
 • S „sluneční“ sukní, , jakož is přilehlým vrcholem (s límcem V, raglánovými rukávy), které zdůrazňují obvod hrudníku, rozšiřují boky, harmonizují tvary. Pás pomůže zvýraznit pas.

Podívejte se na krásné modely modelů srsti pro ženskou postavu „obráceného trojúhelníku“, zobrazenou na fotografii, kterou nabízí návrháři:

V takových pláštích vypadá žena nádherně, krásná, půvabná, jako by měla dokonalou postavu. Optimální délka kabátu pro dívky s takovým vzhledem je až do kolena, stejně jako krátké verze s náplastmi pod pasem.

Vlastnosti výběru kabátu pro postavu "jablko" (s fotografií)

Ženy s „jablkovými“ formami mají široký pas, nevelmi prominentní boky a hrudník, takže si vyberte kabát pro typ "jablko" by měly být tyto vlastnosti.

Skrýt břicho, odvrátit pozornost od nevyjadřeného pasu a pomoci vypadat štíhleji než kabát:

 • Přímý řez, přísný, monotónní;
 • Zkrácené volné nošení - swinger;
 • Cocococoon;
 • S vložkami hlubších barevných odstínů;
 • Polopasený pásem;
 • Asymetrická.

Podívejte se na výběr fotografií s ukázkou srsti pro jablko:

Sedí dokonale, perfektně pokrývají nedostatek postavy, která představuje příznivce jejich majitele.

Navrhované varianty v ideálním případě rozjasňují vyčnívající břicho, což činí vzhled vzhledu atraktivnějším, přitažlivějším, ženským. Pro dívky s tímto typem vzhledu je nejlepší dát přednost délce stehna. Zvýrazněte pas může být široký pás, ale nenechte se unést s dekorem nebo doplňky.

Vyberte si svrchní oděvy správně, dobijte muže svým neodolatelným!