Módní punčochy podzim-zima 2018-2019

S nástupem podzimu si všechny ženy myslí o nákupu punčochových kalhot. Vpodzim-zimní sezóně , designéři věnovali zvláštní pozornost punčocháče, punčochy, golf a legíny, protože v této sezoně jsou docela stylové příslušenství, mohou živě zdůraznit ženský obraz, dokonale "kombinovat" detaily oblečení, což je expresivní.

Každá žena v šatníku může samozřejmě najítčerné punčochové kalhotyjeklasická . Jsou prakticky vhodné pro jakýkoliv styl oblečení, vždy elegantní a elegantní. Mnoho žen dává přednost hnědým nebo šedým punčochám. V kombinaci s některými odstíny oblečení zdůrazňují méně kontury nohou.

A tak se podívejme, jaké punčochy jsou v nadcházející sezóněna podzim zima 2019-2019 .

Barevné punčocháče

HNavzdory skutečnosti, že je podzim a zima, se blíží zima ve výšce módy, husté barevné punčochové kalhoty nejživějších barev: růžová, modrá, zelená, fialová, červená. Takové punčochové kalhoty se hodí docela odvážné módy a vypadají docela extravagantně. Mohou být nošeny s monofonním oblečením, s botami nebo baletními byty. Punčochové kalhotymůžete také doplnit módním doplňkem(náhrdelník nebo náramek). V této sezóně návrháři doporučují vybrat punčochové kalhoty, aby odpovídaly botám.

Bílé punčochy

XV této sezoně jsou prezentovány bílé punčochové kalhoty. Móda je poměrně těsná, neprůhledná, matná, teplá, a také bílé krajkové punčochy. Mohou to být různé druhy bílého krémunebo jen bílá, káva nebo mléčná. Tyto punčochové kalhoty jsou perfektní v tónu s bílými šaty, s oděvy z pastelových odstínů, stejně jako s černými šaty nebo botami, což vytváří klasický vzhled.

Geometrie

Deometrie v oděvu jako vždy zůstává v módě. Punčocháče s geometrickým vzorem mohou být ideální volbou pro každou ženu. Dokonale ozdobte vaše nohy budou moci punčocháče s pruhem různých šířek, v kleci, se vzorem v podobě tkaných stuh, se vzorem "goose foot." Nejdůležitější je nepřehánět vzor. Nezapomeňte, že vertikální vzor výrazně prodlužuje nohy, a je ideální pro ženy s krátkým vzrůstem, ale horizontální z nich dělá silnější a kratší.

Reprodukce

Vsezóně podzim-zima 2019–2019 zůstávají relevantní punčochové kalhoty s „zvířecími“ potisky. Samotný vzor leoparda nemusí být proveden v černé a červené barvě. V této sezóně návrháři nabídli docela zajímavé možnosti pro "zvířecí" tisky v zelené, růžové a modré barvě. Pokud nosíte punčocháče s potiskem, pak byste neměli přetížit zbytek šatníku jasným vzorem, aby nevypadaly vulgárně. Takový tisk může být navíc přítomen pouze na jednom z doplňků - obruč, šátek, taška nebo náramek.

Prolamované punčochové kalhoty

Prolamované punčochové kalhoty jsou také oblíbené v sezóně podzim-zima 2019-2019. A není nutné, aby byli pouze černí. Tato sezóna béžová, červená,šedé a hnědé síťované punčocháče. Ale vždycky vyvstává otázka, co je to nošení takových punčoch. V této sezóně budou punčochové kalhoty vypadat skvěle s retro oblečení, také s klasickým oblečením, módními pletenými šaty v rustikálním stylu a tuniky.

Punčochové kalhoty

Vzhledem k tomu, že sezóna je chladná, jak se říká, teplé punčochy jsou ve výšce módy populárnější než kdy jindy. Teplé vlněné punčochové kalhoty jsou v módě, punčocháče s hromadným pletením. Barvy teplých punčochových kalhot - černá, hnědá, šedá, bílá. Pletené punčochové kalhoty s pletenými šaty vypadají velmi stylově.