Indesit pračky - znamení spolehlivosti a kvality

Známá italská značka domácích spotřebičů Indesit získala v post-sovětských zemích popularitu díky velké poptávce po pračkách, chladničkách, digestořích a dalších domácích spotřebičích. Zvláště poptávka je po pračkách Indesit, které šetří až 60% elektřiny a vody.

Indesit - spolehlivé pračky

Jak je známo, značka Indesit se objevila v roce 2005 po přejmenování italského koncernu Merloni Elettrodomestici. Nově vytvořená italská značka rychle získala celosvětovou popularitu. Dnes má společnost 14 továren a 24 obchodních kanceláří. Takové obchodní měřítko ukazuje zaměření společnosti na zákazníka a vysokou kvalitu domácích spotřebičů.

Popularita praček Indesit spočívá v univerzální kombinaci hospodárnosti, jednoduchosti obsluhy a ceny. Patentovaná technologie Prime Technology šetří až 60% spotřeby energie a vody. V tomto případě se doba praní sníží o polovinu. Specialisté společnosti vyvinuli inovativní expresní program Eco Time, který umožňuje praní malého množství prádla za čtvrt hodiny, což šetří až 20% elektřiny a vody.

Sortiment výrobce Indesit má více než 20 modelů praček s různým zatížením a funkčními úkoly. Spotřebitelům jsou nabízeny nejen klasické modely, ale také malé velikosti, které lze instalovat pod dřez.

MajorVlastnosti mycího zařízení Indesit jsou:

  • třída s vysokou energetickou úsporností - od A a výše;
  • zvýšená nosnost - 4-8 kg;
  • typ předního a svislého zatížení;
  • Program Eco Time express, který šetří čas praní, spotřebu vody a elektřinu;
  • Základní technologie, která nezávisle reguluje náklady na elektřinu a vodu na základě počtu položek naložených k praní;
  • široký rozsah rozměrů modelu;
  • Speciální režimy pro sportovní a speciální obuv, které dokonale umývají sportovní obuv a oblečení bez sušení během 45 minut.

Jaký je váš názor na pračky Indesit?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Automatická pračka je vhodná pro každou místnost, protože si můžete vybrat jakoukoli její velikost - od velkých až po úzké nebo malé modely.

Jak správně používat pračku

S obrovskou rozmanitostí modelů praček zůstává společnost Indesit beze změny i nadále pravidly pro jejich používání. Každá série má specifickou sadu programů a provozních pravidel. Pokud se budete řídit pravidly "domácí pomoci", pak to bude trvat mnohem déle než záruční doba.

Při praní prádla se obvykle používají 2 až 4 programy, ale mycí zařízení má také režimy čištění velmi znečištěného prádla, smíšeného avlněné oděvy, syntetické tkaniny, záclony.

V závislosti na modelu lze zařízení ručně konfigurovat pomocí přepínače nebo tlačítek. Pokud potřebujete umýt malé množství věcí, je k dispozici polovina nebo snížená zátěž, což výrazně šetří náklady na energii a vodu.

Pokud potřebujete prát prádlo, můžete snížit rychlost odstřeďování. Pokud potřebujete prádlo navíc opláchnout, je k dispozici funkce Extra Spulen.