Pánské účesy pro muže 2019

Dlouho pryč jsou dny, kdy mužské účesy byly omezeny na dva nebo tři tahy hřebene. Dnes, účesy pro mocné jsou reprezentovány paletou možností, komplexních přechodů, promocí a pramenů různých délek, které určují mužnost a brutalitu obrazu. Zvažte módní účesy mužů z let 2019 - 2020 a trendy mládeže v nové sezóně prezentované na fotografii na sociálních sítích a časopisech.

Stylový mužský obraz

Co jsou účesy mužů

Módní účesy pro muže pomáhají udržovat dokonalý obraz, takže znalost módních tendencí umožňuje vytvářet určité preference týkající se stavu, životního stylu a aktivity.

Módní účesy 2019

Při každé sezóně jsou srážky doplněny o nové prvky, přechody, jasné okraje,zajímavější a atraktivnější. Moderní účesy jsou naplněny různými úklony od klasického, extravagantního až po vyslovené pobuřující rozhodnutí, mezi nimiž si každý člověk vybere módní variantu v závislosti na osobních preferencích.

Trendy krásy

Kadeřníci nabízejí několik oblastí souvisejících s krásou, mezi něž patří:

 • Český styl. Dokonale doplňují délku vlasů na ramena, zatímco vlasy by měly být čisté a dobře upravené;
 • A la Elvis. Vlasy, ve kterých se časová a okcipitální zóna výrazně liší délkou, zatímco parietální zóna je tvořena jako druh chomáčů, připomínající pobuřující účes Elvise Presleyho, který dobyl fanoušky po celém světě;

a - la Elvis

 • Vzory. Charakteristické zdobené vzory, navržené v geometrických, fantasy a zvířecích motivech - stálý trend nadcházející sezóny. Strukturální linie nebo paralelní pruhy mohou transformovat velmi jednoduchý jednoduchý střih, přinese charakter a osobnost.

Vyholené vzory

 • Promoce. Moderní technologie, umožňující korigovat délku vlasů v různých zónách a tvořit vrstvené prameny;
 • Vojenské. Ultrashort účesy nezanechávají popularitu popularity, což je sezóna v řadě. Jsou ideální pro muže s pravidelnými funkcemi, vytvářejí stručné obrázky.

Vojenský účes

Při volbě možností pro účelové srážky zvažteNěkteré funkce: styl a životní styl.Existuje obecný trend, ve kterém lidé zabývající se kreativitou, volbou delšího zastřihování a obchodní muži preferují krátké vlasy, které nevyžadují styling a časté návštěvy stylistky.


Nejoblíbenější účesy pro dospívající

Módní pánské účesy pro rok 2019 nejsou vhodné pro teenagery.To je způsobeno módními trendy a touhou vyčnívat z jejich vrstevníků, zatímco změna obrazu, včetně účesů, je jedním ze způsobů, jak přilákat pozornost ostatních.

Módní účesy nové sezóny

Výběr moderních účesů umožňuje experimentovat se styly, délkou vlasů, odstupňováním, přechody a stylovými nástroji.Různé typy zastřihování jsou předkládány pozornosti moderních mužů, ve kterých každý z nich bude schopen najít model, který se jim líbí, který bude klást důraz na individualitu a pomoc, aby se stal neodolatelným:

Box a Halfbox

Miluje mnoho lidíMuži v boxu a Poluboks zůstávají v nové sezóně relevantní díky praktičnosti a originalitě. Střih vám umožní experimentovat se stylingem, vytvářet různé styly, navíc tento typ bude vyhovovat mužům, kteří k tomu nejlepšímu zaměstnání nemohou věnovat dostatek času.

Box a halfbox

Pryč jsou dny, kdy box a halfboxing byly považovány za výhradně armádní účesy a její fotografie byly vidět v albech, s důrazem na odvahu a sílu.Nyní je to populární mládežstyl, který zdědí slavné osobnosti, herce, jako znamení elegance a stylu.

A které mužské účesy se vám líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

Ježek

Ideální pro zaneprázdněné muže, vojáky a sportovce, kteří nemají dost času na dlouhé stohování. Optimální účes pro horkou sezónu, který nevyžaduje zvláštní péči, a sledování videa je lekce, téměř každý člověk může udělat takový účes doma.

Ježek

Mnozí muži preferují módní účesy, s nimiž můžete zdůraznit individualitu a mužnost. Při výběru účes by měl pečlivě studovat vlastnosti styling. Pro obzvláště zaneprázdněné muže je vhodné zvolit ultrashortové účesy, které si můžete udělat sami doma.

Beaver

Jednoduchý účes pro muže jakékoli věkové kategorie, který je klasifikován jako sportovní účes pro krátké vlasy. Vypadá to, že je elegantní a elegantní, navrhuje minimální délku v spáncích, zadní část hlavy a podložku až 2,5 cm na korunku. "Bobrik" je vhodný pro kudrnaté i rovnoměrné vlasy, nevyžaduje speciální péči a styling. V případě potřebydát tvar na místě, bude muset použít lak nebo gel. Obecně je to možnost pro muže, kteří v zrcadle tráví ne více než 5 sekund.

Beaver

Vojenský

Vojenské srážky jsou nedílnou součástí moderních mužů, kteří nemají jasná pravidla pro výkon. Vyznačuje se přísnými lakonickými liniemi bez přechodů, úhlednosti, pohodlí a nedostatku stylu. Jeden z populárních typů účesů, který mnoho mužů vykonává nezávisle je ostříhat pod “0”, který trvá minimum času.

Vojenství

Britský účes

Briton - originální účes, který kombinuje hladký přechod z krátkých vlasů v časové zóně do dlouhé koruny. Kombinuje současné trendy, ukazuje individualitu, eleganci a jedinečné kouzlo. Při pokládce jsou rány tvořeny různými způsoby: jsou posílány do středu čela, česány vzhůru nebo formovány do koky. Základem stylingu je pečlivá nedbalost, takže účes je vhodný pro lidi tvůrčích profesí.

Britové

Kanadský

Canadian - klasický praktický účes, který vám umožní experimentovat se stylingem. Kvůli jeho popularitě, kanadští atleti, kteří přijdou ke soutěžím v SSSR mají protože stát se oblíbeným účesem mnoho mladých a středního věku muži. "Canadian" je ideální pro majitele kulatého obličeje a vlnitých vlasů. Liší se v dlouhých zámcích na čele na pozadí.zkrácení délky ve zbývajících zónách. Zkušený kadeřník stráví na účesu více než 8–10 minut, takže podnikatelé dávají přednost účesům tohoto druhu.

Kanadský

Pompadour

Střih s takovým šokujícím jménem je způsoben velkým jménem krále popu Elvisa Presleyho. Jeho vystoupení na scéně bylo nezapomenutelnou událostí, a to nejen díky kreativnímu talentu, ale i mimořádnému ostříhání vlasů, ve kterém byl mop vlasy na korunce umístěn načechraným chomáčem směrem k zadní části hlavy.

Haircut "Pompadour" je v horní části módních účesů, kde jsou vlasy na spáncích oříznuty strojem a rány zůstávají co nejdéle. Chcete-li si vlasy zabalit, měli byste si trochu vyzkoušet: umyjte si vlasy, vysušte je vysoušečem vlasů, nakloňte hlavu dozadu a upevněte rány pěnou nebo gelem asymetricky nebo směrem k zadní části hlavy.

Pompadour

Ultra krátký účes vyžaduje informované rozhodnutí, jinak budete muset procházet sociální sítě při hledání rublech: "Jak člověk vyrůstá vlasy po krátkém stříhání vlasů."

Podřezání

Podříznutí ostří bylo mezi mladými lidmi hitem sezóny. Když se tvoří, vlasy na spáncích jsou krátké a na parietální zóně je dlouhá. To vám umožní experimentovat se stylingem: vytvářet texturové prameny, hřeben na stranu a záda, fixovat směr gelu nebo pěny. Jedná se o univerzální účes, který bude dokonalým doplňkem klasického a sportovního stylu.

Sportovní chic

Sportovní směr představuje módní účes „sport - chic“, který netrvá dlouho. Pro majitele rychle rostoucích vlasů, takový model nemusí přijít, protože to vyžaduje časté návštěvy kadeřníka, ale to neznamená, že problémy pro ty šťastné, kteří mohou dostat ostříhat s pomocí psacího stroje. Aby bylo možné zvládnout ostříhat ve stylu "sport - chic", je nutné změnit několik trysek: s pomocí minimálního zpracování chrámů a hřbetu hlavy a nechat vlasy o něco déle na korunce.

Sport - Chic

MrCool

Pro majitele dlouhých vlasů je vhodný účes „MrCool“ vyrobený v „kaskádové“ technice s dlouhými vlasy na zadní straně hlavy. Majitelé hustých vlasů mohou dělat bez fixačních činidel, protože struktura vlasů poskytuje potřebný objem a udržuje požadovaný tvar.

Tenis

Jedna z možností populárních účesů pro střední délku vlasů. Je vhodný pro každý věk, dá majiteli účesu mužnost a důvěru. Pánský vlasový tenis, kde fotografie ukazuje různé typy stylingu, dokonale zdůrazňuje výrazné rysy obličeje. Nevyžaduje silnou fixaci a gel-položený bude mít ohromující vzhled.

Tenis

Pod fritou

Mnoho mužů dává přednost účesům, kde vlasy u chrámů zanechávají vlasy co nejkratší a vrchol je dlouhý, ale jen málo lidí ví, že to je Hitler Youth účes (pod Fritzem) populární v 80. letech. ÚčesTo jde dobře s různými styly oblečení, dává mužnost a sex-appeal. Hodí se různými způsoby:

 • na rovném, šikmém nebo asymetrickém dělení;
 • s rány česanými vpředu nebo vzadu;
 • vlasy u korunky se zvednou.

Hitler

S pomocí zvýraznění světla můžete svému účesu dát zvláštní kouzlo a přitažlivost a oholené chrámy dávají nesrovnatelný efekt.

Princeton

Tento účes není jedním z těch, kteří demonstrují mužskost, ale zamilovala se do hollywoodských hvězd za to, že si neměla čas zabalit. Jeden z rysů “Princeton” je tvořivá porucha, dávat zvláštní přitažlivost a kouzlo. To jde dobře s vousy a strniště, o čemž svědčí četné fotografie v módních časopisech.

Princeton

Caesar

Jeden z nejznámějších účesů, o němž je mnoho legend. Je spojena s Guy Juliusem Caesarem, který se pomocí účesu snažil skrýt plešatý šíje. Předpokládá se, že takový účes dává nositeli zvláštní vlastnosti: inteligenci, obezřetnost a dobrou paměť. Toto je jeden z populárních účesů moderního mládí, ale tam je jen jedna nevýhoda - trvalý styl, ale přitahovat různé možnosti pro délku a tvar, který pomáhat často měnit obraz.

Caesar

Bob

Na pozadí jiných účesů se tento model vyznačuje dlouhými vlasy. Bob účeszahrnuje různé typy stylingu v závislosti na typu činnosti a preferencích mladého člověka.Účes může být tvořen různými způsoby: na šikmém nebo asymetrickém zařízení bude obraz odlišný a ostříhaný styl bude mít lehký vzpurný styl.Tam je nemnoho obdivovatelů takový účes, zatímco to bude vyčnívat z davu, se lišit v romance a originalitě.

Bob

Grunge

Kadeřnictví může říci o vnitřním stavu a životním stylu člověka.Jeden z účesů, které ukazují romantiku, vyjadřuje postoj k životu - „grunge“ a účes „lukostřelec“ podobný tomu.Jedná se o mírně nedbalé účesy, které doplňují obraz vzpurných tónů.Vhodné pro kreativní lidi, zpravidla se nosí pod třídenním strništěm, vousem, doplněným piercingem, i když základem účesu je snadná nedbalost - vyžaduje denní styl.

Grunge

Plavba

Střih "plavba" (čepice) je základním atributem moderního obrazu pro různý věkkategorie mužů s jemným nebo brutálním vzhledem.Liší se v objemu srsti na korunce, která se pomocí procesu zastínění změní na krátké na spáncích a na zadní straně hlavy.Vhodné pro majitele silných i rovnoměrných vlasů.Účes "plavba" je snadné se starat, skrývá nedostatky ve vzhledu a pomáhá vytvořit romantický vzhled.

Plavba

Anderkat

Zvláštností mužského stříhání vlasů je ostrý přechod mezi krátkými a dlouhými vlasy.To dělá účes nápadný apůvodní. Vhodné pro muže jakéhokoliv věku a barvy vlasů, ale na tmavších vlasech vypadá efektivněji. Kreativní varianty výkonu zahrnují:

 • asymetrické provedení stříhání vlasů;
 • filetování a přidávání objemových třesků;
 • výkresy a líčení.

Anderkat

Závěrem

Srážky a fotografie mladých mužů ukazují módní trendy nové sezóny 2019 - 2020 roku. Na vrcholu popularity účesů, které nevyžadují styling, které zdůrazňují eleganci a mužnost. To neznamená, že byste měli oholit spánky, zkrátit vlasy pod „0“ a vytvořit „ježka“ v horní části hlavy. Moderní účesy jsou rozmanité, pobuřující, atraktivní a každý člověk si bude moci vybrat účes podle vlastního obrazu.