Manikúrový gelový lak v námořním stylu

Jdete do letoviska a chcete, aby vaše ruce vypadaly stylově? Nebo se naopak právě vrátili z plavby a snili, že vám některé detaily připomínají nádhernou cestu? Pak "moře" manikúra gel lak - jen pro vás! Tenké pruhy, hladké vlny, povinná kotva na jednom z nehtů - takový design vám na dlouhou dobu připomene nádherný odpočinek.

Provedení "moře" provedení nehtů

Chcete-li provést „mořský“ design gelu, budete potřebovat:

  • laky;
  • základní nátěr;
  • vrchní nátěr;
  • prostředky pro odstranění adhezivní vrstvy;
  • olej na kůžičku;
  • UV nebo LED lampa;
  • tečky;
  • fólie;
  • ubrousky.

Podívejte se na manikúru s „mořským“ designovým gelem na fotografii níže:

Provozní postup:

1. Naneste tenkou vrstvu báze gelového laku, aby nevstoupila do oblasti kutikuly a postranních podložek.

2. Vysušte základní vrstvu - 2 minuty v UV lampě nebo 10 sekund v LED lampě.

Spuštění „mořského“ gelu na nehty s levou rukou.

3. Malý prst. Základ pokrýváme červeným gelovým lakem krok za krokem ve 2 vrstvách (možné ve 3 vrstvách, vše záleží na konzistenci gelového laku). Suší se 2-3 minuty v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

4. Prstenec je v několika vrstvách v několika vrstvách potažen bílým gelovým lakem a každá vrstva se suší po dobu 2-3 minut v UV lampě nebo 30 v LED lampě.

5. Vezmeme kartáč nebo tečky a ponoříme je do černého (předem připraveného na fólii) a vtáhnemelibovolný počet černých pruhů. 2–3 minuty vytvrzujeme UV lampou nebo 30 sekund v LED lampě.

6. Střední prst je také potažen bílou v několika vrstvách a polymerován po dobu 2-3 minut v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

7. Vezměte kartáč nebo tečky, ponořte je do černé (připravené předem na fólii) a zakreslete kotvu. Polymerizujte nehty s „mořským“ designem s gelovým nehtem po dobu 2-3 minut v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

8. Zakryjte ukazováček černou v několika vrstvách a polymerujte po dobu 2-3 minut v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

9. Vezměte tečky, ponořte je do bílé (připravené předem na fólii) a nakreslete pruh na černém pozadí.

10. Palec je v několika vrstvách opatřen černou barvou a polymerován po dobu 2-3 minut v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

Pokud má vrchní vrstva lepivou vrstvu, odstraňte ji hadříkem navlhčeným v tekutině, abyste odstranili lepivou vrstvu.

11. Zakryjte všechny prsty na levé straně horní částí a polymerujte po dobu 3 minut v UV lampě nebo 30–60 sekund v LED lampě.

Pokračujeme v provádění manikúrového gelu na nehty v námořnickém stylu na pravé straně.

12. Pinky. Naneste na podklad červeného gelového laku ve dvou vrstvách (možné ve 3 vrstvách).

13. Sušte 2-3 minuty v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

14. Prstenec je v několika vrstvách v několika vrstvách zakrytý bílou barvou, která je 2-3krát sušena v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.


15. Vezmeme kartáč nebo tečky, ponoříme je do černé (předem připravené na fólii) a zakreslíme kotvu. „Mořský“ gelový lak vytvrzujeme 2–3 minuty v UV lampě nebo 30 sLED svítilna.

16. Zakryjte střední prst bílou v několika vrstvách a polymerujte 2-3 J v UV lampě nebo 30 s v LED lampě.

17. Vezměte kartáč nebo tečky, ponořte je do černé (předem připravené na fólii) a nakreslete pruhy. 2–3 minuty vytvrzujeme UV lampou nebo 30 sekund v LED lampě.

18. Ukazováček je potažen černou barvou v několika vrstvách a polymerován po dobu 2-3 minut v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

19. Vezměte tečky, ponořte je do bílé (předvařené na fólii) a nakreslete proužek na černém pozadí.

20. Palec je v několika vrstvách opatřen červenou barvou a polymerován po dobu 2-3 minut v UV lampě nebo 30 sekund v LED lampě.

21. Zakryjeme všechny prsty na pravé straně horní stranou a polymerizujeme po dobu 3 minut v UV lampě nebo 30–60 sekund v LED lampě.

22. Kůžičku ošetřujeme oběma rukama pohybem oleje.

Na fotografii manikúrového gelového laku s mořským designem ukazuje, jak budou vaše nehty vypadat: