Módní dámské oblečení v námořním stylu.

Vypadá stylově, zdrženlivě a docela atraktivní. To je jeden z nejmódnějších a nejdynamičtějších trendů, který našel mezi mnoha ženami oblíbené.

Barevné schéma oděvů v námořním stylu

Léto je bezpochyby nejvhodnějším časem pro dámské oděvy v námořnickém stylu, ale v každém ročním období můžete nosit takové oděvy, hlavní je správně se oblékat. Sestavy vyrobené v tomto módním směru vypadají jednoduše, svěží a beztíže.

Námořní styl se ukázal jako typ resort oblečení. Zpočátku to bylo jen populární mezi aristokraty, ale brzy obdivovatelé těchto pohodlných lehkých oděvů se staly mnohem více.

Pro ideální obraz, navržený v námořním stylu, je jeho vlastní barevná škála zvláštní. Může to být paleta barev vlimit barev jako:

  • bílá;
  • modrá;
  • červená;
  • černá;
  • zlato.

To neznamená, že v námořnickém stylu se striktně použijí pouze tyto barvy, je však možné je použít v různých odstínech.

Takže modrá může být prezentována modrá, červená - růžová a oranžová, namísto bílých stylistů často používají béžové místo zlata - stříbra.

Hlavním tiskem tohoto módního stylu je proužek. Může mít své nejrůznější varianty:být úzká nebo široká, svislá nebo vodorovná, často dokonce i šikmo.

Trendem roku 2019 a několika předešlými obdobími je červený vodorovný pruh na bílém pozadí.Téma oblečení musí být nutně zdůrazněno vhodným příslušenstvím. Řetězy různých velikostí, přívěsků a doplňků námořních témat přispějí k doplnění obrazu „námořníků“.

Hlavní úloha při vytváření obrazu je samozřejmě přiřazena oděvům, ale v námořnickém stylu nejsou boty o nic méně významné. Nejlepší možností pro mořské soubory jsou tenisky a tenisky, vyrobené v jedné z hlavních barev šatů. Pro módy v tomto stylu, který je relevantní již několik let, návrháři vytvořili nejluxusnější možnosti obuvi - pohodlné klasické baletní byty, sandály s podpatky nebo elegantní klínové podpatky, sandály, mokasíny.

Neocenitelné prvky námořního stylu, jako jsou kotvy aruční kola, na oděvu mohou být přítomna ve formě vzoru, výšivek a dekorativních prvků. Dobrým doplňkem těchto šatů dámské skříně budou dekorativní řetězy a lana.


Stylisté doporučují použít uzávěry, uzávěry a bandány jako příslušenství pro vytvoření obrazu „námořníka“. Podle nich existují dva hlavní typy pokrývek hlavy pro námořníky - beskorzyr a špičkou čepici.

Pokyny pro námořní styl oděvů pro ženy

Oblečení pro námořní styl pro ženy může mít dva směry - námořník a kapitán.

Tyto dva módní styly mají mnoho společného, ​​ale zároveň se výrazně liší.

Sailorův styl oděvu se vyznačuje jednoduchostí a volností. Jeho zastáncem byl Coco Chanel. Díky své neobvyklosti si tento módní trend na počátku svého vývoje získal širokou popularitu mezi zástupci aristokracie. Britové byli pyšní na svou flotilu, takže šlechtici téměř každý víkend oblékali jako námořníci a chodili po náměstí.

Druhá orientace mořského stylu v oděvu je kapitánem, výrazně se liší od námořníka. To je neobvyklé pro jednoduchost a uvolněnost, tady, naopak, všechny prvky oblečení ukazují vysoké postavení ve společnosti svého majitele. Charakteristickým rysem šatníku, vyrobeného ve stylu námořního kapitána, jsou knoflíky, malované zlatou nebo stříbrnou barvou.

Pokud je to žádoucí, stylisté doporučují módy, aby dodali přísnost svému vzhledu s vrchním ošacením ve vojenském stylu, například aby nosili kabát nebo bundu.

Vizuálně lze tyto dva styly odlišit metodou analýzy barevné palety. Ve světě módy se věří, že jasnější odstíny, tím jednodušší obraz.

Takové dva stylové typy oděvů v námořním stylu jsou uvedeny na fotografii níže:

Oděvy v námořním stylu

Výběr oblečení pro námořní styl pro ženy je poměrně široký.

Pokud si přejete, aby se pravidelně objevoval „námořník“, doplňte svůj šatník takovými oděvy:

Vesta.Taková šatní skříňka "Sailors" je typem moderního pruhovaného longslive. Tento kus módního oblečení si vypůjčil z uniformy ruského námořnictva. Tato vesta by měla být vyrobena v bílé a modré barvě. Na bílém pozadí jsou vodorovné pruhy modré.

Námořník.Tento typ oděvu je rovné střihané tričko s krátkým rukávem. Jeho hlavním rysem je přítomnost širokého čtvercového límce. Druhé jméno tohoto prvku námořníků je tee-shot. Na rozdíl od tradiční vesty nemusí být oblek námořníka pruhovaný, může mít také jednu barvu - modrou, bílou nebo modrou.


Mike-vest.Je analogická s klasickou verzí vesty, ale s krátkým rukávem nebobez nich. Tričko je ideální volbou pro letní sezónu, zejména nyní, když módní návrháři díky svému kreativnímu přístupu vytvářejí opravdová umělecká díla. Módní návrháři zdobí své výrobky různými výřezy, knoflíky, zipy, náplastnými kapsy, často jedna věc může být kombinací několika materiálů najednou. Podívejte se na skvělé modely z tenkého úpletu v kombinaci s krajkovými vložkami.

Pencil Sukně a Cargo.Tyto modely dámského oblečení jsou univerzální předměty základní šatní skříně. Absolutně jakýkoliv top lze kombinovat s nimi. Prostorný oblek námořníka jakékoli barvy bude vypadat krásně s tužkou „sukně“, zatímco „náklad“ bude dobrým doplňkem k vestě.

Džíny.Ripped přítel džíny zapadají pěkně s námořním tématem. Mohou být nošeny s vestou nebo oblekem námořníka na sobě svetr.

Nožní kalhoty.Rovné bavlněné kalhoty jsou výhrou pro letní sezónu. Lehké bavlněné kalhoty jsou dobrou alternativou k džínám při vytváření letního vzhledu v námořnickém stylu. Kalhoty mohou mít jakoukoliv barvu - červenou, modrou, bílou nebo béžovou.

Šaty.Snad to jsou šaty v námořním stylu, které jsou nejatraktivnějším kusem oblečení ze všech druhů tohoto oblečení pro ženy. Zvláště krásný a stylový vzhled.modely s různými výtisky, které odpovídají zvolenému směru módy.

Ve své rozmanitosti je oděv v námořnickém stylu prezentován ženám na fotografii níže:

Styly stylových šatů v námořním stylu (s fotografiemi)

Stylové šaty v námořním stylu jsou poměrně rozmanité a nejsou zcela omezeny na žádný konkrétní styl.

Dívky, které mají krásnou štíhlou postavu, mohou doplnit svůj šatní skříň takovými modely, jako jsou klasické rovné šaty , šaty s nízkým pasem, všechny vypadají stejně krásné a harmonické.

Stejné ženy, které jsou si vědomy nedostatků své postavy, jsou doporučeny stylisty, aby věnovaly pozornost modelu A-line, takové šaty na mořském stylu na fotografii níže:

Šaty patřící k tomuto trendu mají svou charakteristickou délku - těsně nad kolenem, i když jsou nalezeny i kratší modely. Rukávy v nich mohou být naprosto libovolné, nebo nemusí být vůbec. Obojek je standardně široký, se čtvercovým tvarem.

Podle stylistů se však námořní styl neomezuje pouze na klasické verze šatů, ale každý rok módní metry doplňují své sbírky o všechny nové originální modely - na podlaze, s otevřenými rameny, na zádech, s výstřižkem na zádech, se zářezem na zádech, s otevřeným ramenem, s výstřižkem na zádech, s vyřezávanými zády, jeden nebo dva řezy.

Námořní styl pruhované šaty s rozšířenou sukní

MarineTento styl je ideální pro romantické a jemné povahy, kteří chtějí zdůraznit svou ženskost pomocí oblečení.

Ideální volbou v tomto případě jsou šaty v námořnickém stylu s pruhovanou sukní.

Při výrobě takových modelů lze jako dekorativní prvky použít bílé límce, manžety a lemované lemy. V poslední době přichází do módy také pouzdro na baterku, které dokonale zapadá do pruhovaných šatů s rozšířenou sukní. S pomocí těchto šatů bude mít žena skromný retro vzhled.

Modely mořských šatů ve vojenském stylu

Mnoho žen v módě přitahovalo pozornost ženských modelů námořních šatů vyrobených z tkaniny ve vojenském stylu.

Takové modely lze snadno rozlišit, mají tyto vlastnosti:

  • spona s dvojitým hrudníkem;
  • nárameníky;
  • kapsy na velké náplasti;
  • Anglický řezaný límec.

Tato verze šatů je ideální pro ženy, jejichž šatník je navržen striktně v obchodním stylu. Pro zachování závažnosti obrazu je třeba věnovat zvláštní pozornost výběru vhodné obuvi pro takové oblečení. V tomto případě budou modely s vysokými podpatky a otevřeným nosem zcela nevhodné. Dobrá volba by byla klasická čerpadla na středně stabilní patě.

Můžete také najít šaty více volného střihu, vyrobené z tkaniny ve vojenském stylu. V rámci takové volby modelubota je širší, mohou to být sandály na vysokém tenkém patu, s otevřeným nosem, s malým šněrováním na kotníku, na půvabném klínu.Při výběru bot, hlavní věc je nezapomenout na barevné schéma, které musí splňovat požadavky mořského stylu.

Letní modely šatů v námořnickém stylu (s fotografiemi)

Letní šaty námořního stylu jsou dobrou volbou pro vytvoření neformálního vzhledu v horkých dnech.

Jednou z módních variant tohoto oděvu je otevřený bílý oděv v modré nebo černé pruhované tvarované délce.

Je to takové letní oblečení v námořnickém stylu na fotografii níže:

V kombinaci se zavřenými sandály s vysokými podpatky, černými náušnicemi a náramek na ruce, vypadá velmi stylově a elegantně.V tomto oblečení můžete bezpečně jít na romantické rande nebo na mládežnickou párty.

Chcete-li vytvořit neformální letní vzhled, podívejte se na tento model.Dvoubarevné šaty s pevně přiléhající špičkou a rozšířenou sukní kolenní délky, vyrobené v černé a bílé barvě, budou tou správnou volbou pro štíhlé módy.Oblečení doplňuje černý pásek v pase, sandály odpovídající barvě příslušenství, proutěná taška s červenou stuhou, černé náušnice a náramek.

S tím, co nosit krátké a dlouhé pruhované šaty na vestu-

Pěkně vypadající šaty, které jsou vynikající volbou pro každodenní nošení.

Model s pruhovaným živůtkem,vyrobená v modré a bílé barvě a jednobarevná modrá sukně slinky řezu zdůrazní půvab postavy jejího majitele.

Pletené šaty na vestu mohou být naprosto jakékoliv délky - krátké, kolenní nebo na podlaze.Modely Mini vypadají spíše jako dlouhý dres nebo tunika, často je lze vidět na mladých módy. Pohodlnější a pohodlnější na nošení jsou modely střední délky, které vypadají jako ženské a elegantní.

Pro ty, kteří chtějí vypadat luxusní i ve vestě, byste se měli podívat na modely v podlaze.

Tyto modely dámských šatů mají své vlastní vlastnosti. Především se jedná o "pásek", který může být vodorovný, svislý nebo diagonálně, šířka může být také odlišná. Pokud hovoříme o materiálu dámských šatů, vest, metry módy při tvorbě jejich sbírek tradičně používaly hustý úplet.

Popularita tohoto materiálu při šití oděvů v námořnickém stylu je dána tím, že jemnost a pružnost úpletu činí šaty tak pohodlné a příjemné na nošení, jak je to jen možné, a také dokonale sedí na obrázku.

Široká škála stylů šatní vesty umožňuje ženám v módě nosit ji s naprosto libovolnou postavou. Abychom v něm vypadali krásně a harmonicky, je důležité zvolit nejvhodnější model správně.

Poradenství odborníků pomůže:

Pro ženy, které mají svěží tvary, doporučují stylistévyberte si pruhované šaty-vesta o šířce 3-5 cmTaké považován za dobrou variantu modely s vertikální nebo diagonální pruhy. Řez je lepší být rovný, a délka - na koleno nebo mírně pod ním.

Miniaturní dívky si mohou dovolit modely s tenkými pruhy.V zásadě mohou majitelé krásné elegantní postavy nosit naprosto jakoukoliv verzi tohoto oblečení.

Vysoce módní ženy budou harmoničtěji vypadat v mini šaty a dívky středního a krátkého vzrůstu - v modelech střihu na podlahu.

Stylisté sdílejí tajemství s tím, co nosit šaty na vestu, takže silueta vypadá štíhleji. Kombinace vesty s rozepnutou prodlouženou bundou vám pomůže štíhlejší postavu. Obraz můžete doplnit o prodlouženou bižuterii - korálky a dlouhé náušnice visící z hrudníku. Dlouhá vesta také dobře zvládá tento úkol. Nízké dívky mohou nosit s botami na klínu, tato technika také umožňuje vizuálně vytáhnout siluetu.

Všechny módní verze šatníku na této fotografii:

Večerní dlouhé šaty v námořním stylu a fotografie módních obrazů

Modely dámských šatů, vyrobené v námořním stylu, můžete dokonce nosit na svatbu nebo jinou speciální akci. Prakticky žádná módní kolekce večerních šatů není kompletní bez modelů v tomto stylistickém směru.

Večermodely mohou být krátké nebo dlouhé, těsně přiléhající nebo svěží, volba šatů závisí na vkusu samotné módní ženy. Takové oblečení, zpravidla designéři šít z drahých tkanin - satén, šifon, hedvábí.

Večerní dlouhé šaty v mořském stylu mořského panna vypadají docela zajímavě a elegantně. Vypadá to horší a model v podlaze s řadou tlačítek vpředu. Na mladé ženy módy krátké, nádherné modely ve stylu "stylu" vypadají skvěle. Mnohé ženy, preferující klasiku v oblečení, budou mít rádi ušlechtilé a elegantní šaty na mořském dně.

Všechny tyto večerní šaty v námořnickém stylu na těchto fotografiích:

Zde jsou nejlepší modely od předních módních měřičů, které jsou vhodné jak pro každý den, tak pro zvláštní příležitosti života.