Módní dámské a pánské náramky-2019

V kolonce každé módy musí být luxusní šperky pro každou příležitost. Módní náramky z roku 2019, stejně jako náušnice, prsteny, přívěsky a řetízky, jsou zastoupeny ve sbírkách mnoha metrů módy a jsou velmi rozmanité.

Které náramky jsou v módě v roce 2019 a fotografie stylových šperků


Je nemožné si představit ženský obraz bez náramků, tyto šperky dlouho získaly lásku mnoha módy. Proto je skutečnou otázkou, které náramky jsou v módě 2017 pro mnoho dívek a žen.

Podle stylistů jsou náramky obdařeny silnou silou, protože dokáží přitáhnout pozornost k ženské ruce, učinit ji delikátní a elegantní, dát obrazu úplnost a eleganci.

Módní šperky v podobě náramků v roce 2019 jsou vyrobeny z různých materiálů a různých technik. Díky tak velkému sortimentuKaždá žena módy si může vybrat pro sebe ozdobu, vhodně absolutně pod jakýmkoliv stylem. Nicméně, aby zůstali v trendu, měli byste si vybrat velké šperky.

V módě letošního roku budou náramky stylizované jako staré šperky - indické, egyptské, turecké, řecké.

Takové módní dámské náramky 2019 jsou uvedeny na fotografii níže:

Tato bižuterie je vyrobena z různých materiálů. Šperky návrháři používají dřevo, kov, stříbro, zlato, kůži, plast, hedvábí, satén a další materiály, aby vytvořili své sbírky módní šperky.

Ukázalo se, že trendem letošního roku jsou poměrně široké kovové výrobky, které nehledají na holé ruce, ale přes rukávy košile, svetry, kabáty, bundy a bundy. Takové ozdoby na ruce by měly být buď přizpůsobeny tónu oblečení, nebo by měly být tak jasné, že by se mohly stát ústředním prvkem ženského obrazu.

High-tech kožené náramky a šperky

V roce 2019 jsou kožené náramky stále relevantní, několik let po sobě s jistotou zaujímají vedoucí postavení mezi módními šperky pro ženy a muže.

Dalším módním trendem mezi náramky je kombinace kontrastních kamenů v jednom výrobku. Barvy odpovídají trendovým barvám sezóny. Aby přitáhli pozornost k ženskému obrazu, používají designéři velké kameny nejneobvyklejších forem.

Velké krystalyjsou jedním z nejmodernějších dekorativních prvků pro módní dámské náramky. Barevné schéma se skládá převážně z monochromatických barev, jako je černá, šedá a bílá.

V roce 2019 vypadají high-tech stylové náramky docela zajímavé a originální. Hlavní důraz v nich je kladen na neobvyklé linie, ale hlavní věcí není přehánět dekorace, takže by jich nemělo být mnoho. Chcete-li dát obraz úplnosti a harmonie, není nutné zdobit celou ruku, bude stačit mít několik elegantních ozdob nebo jeden velký.

Módní trendy 2017: fotografie náramků ve stylu boho a ethno

Jeden nebo několik doplňků, které jsou spojeny s východními zeměmi, učiní ženský obraz živým a nezapomenutelným. Při tvorbě takových výrobků je šperkáři hojně zdobí kameny, honit a smaltovat. Módní orientální šperky pro rok 2019 je několik tenkých zkroucených doplňků ze stříbra nebo jiného kovu, které zdobí elegantní ženské zápěstí.


V roce 2019, boho-styl doplňky také ztratí jejich význam. Mohou být tenké nebo tlusté, mohou být nošeny samostatně nebo v komplexu.

Tyto stylové náramky 2019 jsou zpravidla vyrobeny z kůže, dřeva a kamenů. Zvláště elegantní a elegantní vzhled dekorů na známých cetkách, ale modernějších, zdobených různými dekorativními prvky a etnickou výšivkou.

Výrobky pro dekoraciDámské rukojeti, vyrobené ve stylu vintage, ideální pro jemné, romantické a rafinované povahy.

Tento módní trend náramků z roku 2019 na níže uvedené fotografii je prezentován ve formě zlatých šperků:

Je to tento materiál, který je převážně používán designéry šperků při tvorbě historických náramků pro své kolekce módních šperků. Zpravidla mají floristické motivy, dekorativní stárnutí, často zdobené stuhami, muránským sklem a brady.

Dámské módní náramky s perlami a kožešinami (s fotografiemi)

\ t

Pearl náramky budou neuvěřitelně populární v podzim-zima 2019. Šperky mohou být produktem, který kombinuje perly různých velikostí, ale nejoblíbenější v této módní sezóně budou mít velké perly.

Náramky zdobené kožešinami byly vidět v jaro-letních sbírkách módních dámských šperků během módních přehlídek. Neuvěřitelně stylové a krásné produkty, zdobené bambulemi různých barev.

Módní náramky se mohou skládat výhradně z kožešin, jejichž základem jsou plastové nebo kovové ráfky na rameni. Tyto stylové dekorace s výhodou doplní stručné obrazy, ve kterých se používají přísné obleky, šaty a kabáty.

Stylové ruční náramky

Ručně vyráběné náramky jsou vždy relevantní, což lze v případě potřeby provádět nezávisle. Takové produkty dávajípříležitost pro fair sex ukázat svou individualitu a originalitu, vytvořit svůj vlastní styl.

Fashionistas mohou doplnit své šperkovnice o víceřádkové náramky. V roce 2019, náramky ve dvou nebo třech řadách - to není limit, podle stylistů, může být mnohem více. Často se v módních sbírkách známých návrhářů nacházejí šperky, které se skládají z několika řad a jsou propojeny korálky. Asymetrické modely těchto dekorací vypadají krásně, stejně jako produkty v etnickém stylu ze dřeva nebo barevného plexiskla.

Módní šperky-2017: Červené kožené náramky

Kožené náramky jsou dalším trendem roku 2019 pro stylové ženy. Tyto šperky mohou být vyrobeny z pravé nebo umělé kůže, monofonní nebo vícebarevné. V módních sbírkách slavných designérů můžete vidět, jak elegantní kožené šperky, a záměrně hrubé a brutální, spíše jako produkt pro muže. Kožené červené náramky v roce 2019 zaujímají zvláštní místo mezi módními dámskými šperky. Vypadají elegantní, elegantní a luxusní.


Mohou být zdobeny různými prvky - korálky, korálky, kamínky, nebo být výstižnou výzdobou, která imituje hodinky.

Věnujte pozornost fotografii, jejíž náramky jsou v módě 2019 v trendu sezóny:


Náramky z drahých kovů

Šperky z drahých kovůkovy vždy přitahovaly pozornost téměř všech žen a dívek různého věku. V této módní sezóně mají na výběr obrovské množství stříbra, zlata a platiny.

Mezi módní trendy náramků v roce 2019 patří stříbro. Patří do klasiky, a proto se stanou důstojnou ozdobou ženského obrazu, udržovanou v obchodním stylu.

V tomto trendu budou jako elegantní šperky a poměrně velké výrobky, zdobené různými prvky. Náramky s vložkami v podobě perel, kamínků a různých log vypadají luxusní a velmi ženské.

Jaké jsou módní náramky v roce 2019, vyrobené ze zlata?Módní zlaté náramky 2019 jsou rámové výrobky s různými zářezy, zdobené smaltem a drahokamy nebo polodrahokamy.

Na této fotografii, módní zlaté náramky z roku 2019 dávají ženskému obrazu eleganci a luxus:

2017 Módní Pánské Náramky

Jaké šperky pro módu 2019 připravilo pro muže, zástupci silnějšího pohlaví, kteří následují nejnovější módní trendy, jsou ve spěchu, aby zjistili. Pokud se před několika sezonami daly do rukou masivní zlaté šperky, nyní se rozplynuly do pozadí a vydaly se na cestu do jednodušších náramků.

Pro rok 2019 jsou relevantní tyto módní trendy pro pánské náramky:

Příslušenství ve styluhippieVýrobky vyrobené v tomto módním trendu mohou být nošeny muži i s obleky, jsou však vhodnější pro běžné oblečení. Pánské hippie náramky jsou poměrně rozmanité svým tvarem, barvou a designem. Mohou se skládat z tenkých kožených pásků, propletených v copech, zdobených různými kovovými prvky.

Výrobky s kuličkami.Dokonce i pánské šperky na ruce mohou zahrnovat takové dekorativní prvky jako korálky, obvykle kovové. Jádrem jsou růžencové náramky, které do jisté míry nesou určitý posvátný význam. Obvykle je řada korálků doplněna dalšími dekorativními prvky, mezi nimiž nejčastěji návrháři používají malé stříbrné lebky.


Kovové šperky.Jedná se o velmi tenké náramky, ale mohou být vyrobeny nejen ze zlata a stříbra. Kovové náramky musí nutně mít jasné hrany a hladký zrcadlový povrch, často se nacházejí takové modely, které jsou často zdobeny drahokamy nebo polodrahokamy.

Móda pro šperky v roce 2019 nezohledňovala ani muže, ani ženy. Pokud chcete vypadat módně, stylově a krásně, vyberte si ten správný náramek, vzhledem ke stylu jeho oblečení.