Dlouhé sukně - Nový 2019

Před několika sezónami se délka maxi rozpadla na trendy a udržovala pozice na dlouhou dobu. Zdálo se, že loni v létě popularita zanikla, ale v roce 2019 se dlouhé módní sukně vrátily k módním trendům, módním časopisům oslněným fotografickými luky.

Skutečné vlastnosti řezu

Pro mnoho žen se sukně maxi zdají nudné a dokonce asexuální. Aby silueta nezískala podobné znaky se zvonem, návrháři přišli s mnoha vylepšeními. Z kombinace těchto závisí na tom, jak moderní věc bude vypadat.

Sekce

Pikantnost přidává do stehna střední štěrbinu. Model by se měl mírně vyvíjet, nejlépe A-silueta. Při chůzi přitáhne tato část řezu pozornost k nohou a vizuálně je štíhlá.

Plicing

Malý záhyb na sukni je trendem nadcházející sezóny. Vytváří svislé čáry, které nakreslí obrázek. Skládaný, jako retro prvek obrazu drží zvláštní místo v moderní luk. Stala se měkkým a velmi ženským odkazem na módu minulosti, je v ní anepolapitelný pařížský fleur a romantismus. Proto je často otázkou, co v létě nosit dlouhou skládanou sukni, na kterou je odpovězena fotografie z knihek s vestou a červenou rtěnkou. Výsledkem bude plnohodnotný francouzský vzhled, vhodný pro dívky s jakoukoliv postavou. Sukně by v tomto případě měla být monochromatická, lepší než černá, modrá, červená nebo bílá. A se základní košili a bundou, bude to vypadat skvěle v kanceláři.

Vysoké přistání

Letní styl roku 2019 si hodně zapůjčil od 90. let, včetně způsobu uzavření zóny pod pasem. A za tímto trendem děkujeme návrhářům. Takové dlouhé sukně jsou optimální pro obézní ženy s břichem. Kromě toho se snadno nosí během těhotenství.

Vysoká přilnavost sukní je často spojena s vytvořením záhybů, které jdou od pasu, jako je tomu na míčích. Popsané možnosti, zejména pokud jsou vyrobeny z drahých tkanin, vypadají slavnostně, ale mohou být zapsány do obyčejného luku.

Asymetrický lem

Dalším charakteristickým trendem sezony, který umožňuje jakýkoliv obraz učinit zajímavější. Je lepší, když je kombinován s jednobarevným modelem, protože asymetrický lem vytvoří s barevným potiskem příliš divadelní obraz, připomínající množství romských ženských postav.

Jinak by takové sukně z poslední sezóny nevypadaly přesně jako hello, jsou dokonale smíšené s košile, tričkami a dokonce i kancelářskými halenkami. A pokud materiál věci je hustý a hladké linie převažují v řezu, pakJe vhodný pro ponožky při práci, což je obzvlášť příjemné v horkých letních dnech.

Jaké sukně se vám líbí?

Zobrazit výsledky

Načítá se ...

O vůni

Toto řešení se často kombinuje v řezu s asymetrickým lemem a vysokou štěrbinou. Jedná se o velmi sexy variantu, uzavřenou na první pohled. Neexistují žádné zvláštní obtíže při rozhodování o tom, co nosit tak dlouhou sukni v létě. Vypadá velmi moderně a snadno se kombinuje s téměř jakýmkoliv letním „top“ - topem, halenkou, košili, tričkem a dokonce i tunikou.

Široký pás

Jedná se o šitý pás, nejčastěji je kombinován s modelem se záhyby. Tento detail řezu zdůrazňuje pas, pomáhá dát postavě siluetu přesýpacích hodin.

Pro sukně s pásem je lepší zvolit vrcholy plodin nebo oříznutá volná trička, aby se ukázaly vlastnosti řezu. To platí zejména pro modely, ve kterých je horní část ozdobena knoflíky, výšivkou a aplikacemi.

Silueta čáry

Jemně se rozšířila na dno sukně k podlaze - je to provedení skromné ​​ženskosti. To může dokonale doplnit volánky, baskičtina nebo široký tkaný pás. Ss takovými detaily se bude překrývat s módou pro prvky viktoriánské éry, která se neočekávaně stala jedním z nových trendů roku 2019 pro všechny. Ale proč nosit takovou podivnou dlouhou sukni na podlahu? Můžete doplnit obraz halenky a letní deštník. Tento luk je vhodný pro procházky v letovisku podél nábřeží.

Pro usnadnění propracovaných viktoriánských motivů můžete nosit prostou bílou košili a slaměný klobouk bez dekoru. V této formě je již možné jít do obchodu a vyzvednout dítě ze školky. Hlavní věc je cítit se pohodlně ve věcech podobného řezu.

Populární hmota

V zásadě je vhodná pohodlná letní tkanina vhodná pro vytvoření maxi sukně. Nicméně, módní návrháři mají několik sezónních "oblíbených", které stojí za to vědět.

Denim

Džíny zachytily světové lávky, vše jsem od něj šil kromě kožešinových kabátů, což znamená, že dlouhé sukně nejsou výjimkou. Obvykle se používá A-silueta, může být „otrhaný“ lem, pás s velkým odznakem. Celkově jsou kovbojské motivy a džíny vždy přiměřeně a stylově vedle sebe.

Ti, kterým záleží na tom, co mají v létě nosit džínové sukně, je třeba vidět fotografie z jarních představení. Lze ji kombinovat s téměř něčím:

 • sandály pro gladiátory;
 • klínové sandály;
 • tkané pytle;
 • slaměný klobouk;
 • bandany a turban;
 • trička, trička a košile;
 • lehká bunda;
 • vesta;
 • džíny (pro vytvoření celkového luku).
Plné ženy džínové sukně pomůže dát postavě více přímky, hlavní věc je, že v přítomnosti břicha, to nevejde, a které se vztahuje.

Atlas

Pokud potřebujete v obraze zveličovat ženskost, pak je atlas dokonalým řešením. Plisované saténové sukně vypadají nádherně, zvláště když jsou mírně vyvinuté ve větru. Tento styl je vhodný pro párty a pro procházky parkem. Důležitou roli hraje dekor ve věcech z brilantního atlasu. Musí být elegantní a nenápadný, může to být:

 • aplikace;
 • zlatá nebo stříbrná linie;
 • výšivky (včetně kovových nití).

Ale čím více takových „těžkých“ částí, tím slavnější sukně vypadá. To je třeba vzít v úvahu při skládání luky.

Šifon

Letecká hmota vytváří na snímku frivolní a romantickou náladu. Šifon, obzvláště jemné marshmallow odstíny je na vrcholu popularity. Nicméně, míchání v luk s hrubými tenisky již není módní. Je lepší zvolit elegantní pumpy, boty s patou malého skla, sandály nebo sandály na klíně.

Výtisky a barvy

Monochromatické modely jsou nejoblíbenější, protože se snadněji vejdou do obrazů a ozdobí doplňky.

Pro odvážné kombinace stojí za to použít různé výtisky. V nejvyšším trendu nyní patří:

 1. Cela, v letních variacích, je vyrobena ve světle pastelových barvách. Taková volbausnadňuje míchání textur vzduchu a dalších lehkých věcí během horkého počasí. Ne každý chápe, co nosí dlouhé košile v kleci. Je optimálně kombinován s jinou buňkou (ale menší), proužkem, monofonními věcmi, květinovým potiskem, pokud je vyroben v podobných odstínech;
 2. Indické vzory a jiné motivy, které lze nazvat etnicky, dokonale zapadají do obrazů boho;
 3. Květinový tisk je klasikou pro sukně, ale je třeba mít na paměti, že malá květina dělá věc univerzálnější a velký květ vytváří přízvuk;
 4. Vertikální pruh, který se etabloval jako nejúspěšnější vzor pro kreslení kilogramů;
 5. Tropický tisk je novinkou nadcházející sezóny, zahrnuje ovoce, velké listy palem, jasné ptáky;
 6. Umění, včetně obrazů slavných umělců, je dokonale umístěno na dlouhé sukni a prezentováno majiteli jako mimořádná osobnost.

Dlouhé sukně zahrnovaly módní trendy roku 2019, fotografie z výstav ukazují někdy šílené variace tohoto prvku skříně. Může být použit jako základ pro komplexní obraz, nebo jako klíčová věc v šatech. Záleží na vlastnostech potisku a na výzdobě sukně, řez má menší roli v kombinacích, takže téměř každý řez lze kombinovat s jakýmkoliv letním oblečením.