Bojová fitness - Tie-Bo

Tai-bo je fitness systém, který kombinuje západní a východní metody léčení těla, kombinaci aerobiku a bojových umění. Vytvořil tai-bo mistra světa v bojových uměních Billy Blenks - slavný boxer a herec, vítěz titulu "Golden Glove". Chtěl přilákat muže s touto bojovou kondicí, ale později se ukázalo, že ženy o tento typ fitness mají velký zájem.

Tai-bo je aerobik v kombinaci s prvky taekwondo a boxu. Tai-bo třídy osloví jak dámy války, tak měkké, plaché ženy. Rozhodující ženy mají rádi tyto aktivity, samozřejmě kvůli své povaze a povaze. Nesmělé a plaché ženy, tai-bo, pomáhají získat důvěru, nezávislost a energii. Ale je tu jeden velmi důležitý bod: třídy by neměly nést agresi. Důležité je bojový duch, ne zloba. Když udeříš ránu, v žádném případě do ní nepotřebuješ nenávidět - to je význam boje!

Co učí starověká bojová umění? Bojovník musí v každé situaci ovládat sebe a svůj stav mysli. Ve vzteku přestanete myslet střízlivě a v důsledku toho okamžitě ztratíte. Hněv je negativní energie a tai-bo boj vám umožňuje emocionálně propustit.

Chcete se zbavit liber navíc? Samozřejmě ano. Tai-bo je pro to velmi produktivním nástrojem. Trénink probíhá rychlým, „pálivým“ tempem, ve kterém jsou kalorie krásně spáleny. Pokud jste docela kompletní člověk (a to všeje lepší pro vás a vaše tělo během prvních měsíců trénovat ne úplně. Postupně zesilovat a trénovat svaly, můžete přejít na plné školení. Během tréninku pracují tai-bo téměř všechny svalové skupiny, tvořící harmonickou, krásnou postavu. Ale k dosažení tohoto cíle prostě nepotřebujete nic, prostě nebuďte líní. Při každém sezení musejí být svaly hýždí a tisku neustále v napětí.

Školení Tai-bo zvyšuje reakci. A není to nic za to, že mnozí říkají, že po intenzivním tréninku tai-bo, fanoušci tohoto typu bojových umění lépe reagují na obtížné situace na silnicích, řídí auto, snášejí životní stres snadněji a klidněji.

Zvažte následující: netrénovaná osoba musí postupně vstoupit do třídy tai-bo. Začněte od začátku jednoduše s fitness, jinak riskujete zranění kloubů, protože zatížení kloubů během tréninku je dostatečně závažné. A proto, ti, kteří mají nemoci kloubů, je lepší, aby se do Tai-Bo vůbec nezapojili. Během tréninku je nutné sledovat správnost výkonu každého pohybu. Musíte pochopit podstatu pohybů, které učiníte.

A samozřejmě obecná doporučení, a sice: nedoporučuje se jíst dříve než 2–3 hodiny před cvičením, jinak budete dýchat nesprávně a dělat cvičení bez potřebné síly. Po tréninku by stravování nemělo následovat dříve než dvě hodiny. Pokud děláte tai-bo zhubnout, pak dencvičení by mělo jíst pouze ovoce, zeleninu a pít minerální vodu. A ještě jeden tip: na samém začátku tréninkového procesu zranily svaly celého těla. Není třeba čekat na bolest. Pokud si uděláte přestávku ve třídě, alespoň pět dní, pak zvažte výsledek předchozích tříd, pryč. Svaly se vracejí do svého dřívějšího stavu nečinnosti. Uvolnění nepohodlí pomůže běžné masáži. To urychlí kyselinu mléčnou ve svalech, což vede k bolesti. Nejlepší je udělat tai-bo dvakrát týdně po dobu jedné hodiny. Hodně štěstí s tréninkem.