Výhodné nákupní dny pro září 2019 - kalendář pro každý den

Astrologové říkají, že Měsíc ovlivňuje peněžní transakce, takže byste se měli seznámit s měsíčním kalendářem nákupů a akvizic za září 2019, zjistit příznivé dny před návštěvou obchodu.

Jak provádět akvizice ve správných dnech

V závislosti na lunárních rytmech, průchodu planety skrze různé zodiakální konstelace, je možné naplánovat úspěšné nakupování. Některé dny jsou vhodné pro všechny nákupy, jiné - pouze pro velké nebo malé náklady, a ve třetí - není nutné jít do obchodu. Je také třeba mít na paměti, že každý den v týdnu má svou vlastní planetu patrona a ovlivňuje rozsah nákupů a jak dlouho budou sloužit hostiteli:

  • Pondělí je věnováno Měsíci.Při volbě si udělejte čas, pečlivě si prostudujte výrobek nebo si přečtěte doprovodnou dokumentaci. Pro velké nákupy (bydlení nebo jiné nemovitosti) můžete rozvětvit. Kupte si vše, co vám pomůže vytvořit pohodlí a pohodlí ve vaší domácnosti: od dokončovacích stavebních materiálů až po kuchyňské potřeby, ručníky, nádobí, ložní prádlo, zrcadla a domácí oblečení. Můžete se podívat na dětské oblečení a zboží pro těhotné ženy. Nezapomeňte si koupit jídlo, nápoje. Dnes je velmi dobré kupovat stříbro a perly.
  • Úterý je věnován Marsu.S takovým patronem budou všechny nákupy spontánní, impulzivní a vyrážka. Je dobré koupit všechno kovové - od vidlic s noži až po auta. Můžete jít do sportovního obchodu pro cvičení oblečení nebo vybavení. Koupit prostředkyochranu proti hmyzu.
  • Životní prostředí je spojeno s rtutí. Doporučuje se zakoupit si vše, co se týká komunikace a komunikace: telefonů, televizí, kancelářského vybavení a další elektroniky.Můžete si koupit knihy, papírnické zboží, výrobky pro mládež a domácí zvířata.
  • Čtvrtek je věnován Jupiteru. Vybíráme si drahé oblečení a vše, co budete potřebovat při cestách, až po vstupenky a poukázky.Den byl vytvořen ke koupi drahých potravin a nápojů, knih, starožitností, náboženských předmětů, talismanů a amuletů.
  • Pátek je spojen s Venuší. Kupujeme vše, co přináší radost krásné polovině lidstva: květiny, kosmetiku, parfémy, krásné oblečení a obuv, šperky, zázraky do domu, vše pro vyšívání.Věnujte pozornost nákupu vstupenek do divadel, výstav, prodejů, bonusových kupónů, čokolády a sladkostí.
  • Sobota je pod záštitou Saturn. Velmi praktický den pro nákup zboží dlouhodobé spotřeby, nic větrného a sezónního.Získejte starožitnosti, hodinky, drahé klasiky z kůže, oblečení a obuvi.Den je ideální pro nákup nemovitostí, situace v domě, auto.Koupit produkty pro seniory tak, aby byly co nejpohodlnější.
  • Neděle je dnem Slunce. Nakupujeme vše, co přináší teplo a světlo do našich životů: lampy, krby a lustry, teplé oblečení, šperky, zejména červené, oranžové a žluté odstíny, zlato a oblečení s flitry nebo zlatou výšivkou.Můžete se odvážit koupitloterie.

Viz také: Kalendář depilace a depilace za září 2019

Úspěšné a neúspěšné nákupní dny v září 2019

Dokonce i neúspěšný nákup drobností v domácnosti může zkazit náladu, co mluvit o velkých akvizicích. Abyste se vyhnuli zbytečným výdajům, nestali se oběťmi podvodníků a neupustili od realizace svých snů, měli byste z vašeho plánu vyloučit nepříznivé nákupní dny. Najdete je v měsíčním nákupním kalendáři na září 2019, který byl sestaven ve stole denně a profesionálními astrology.

Zajímavé téma: Kalendář lunárního manikúru na září 2019

\ t
Datum Fáze Měsíce a

souhvězdí zvěrokruhu

Příznivé dny Nepříznivé dny
1,09. 2019 Měsíc roste v Libra.

2 lunární den

Pouze to, co je skutečně potřeba, zejména pro práci. Počítače, notebooky, tablety, kancelářské vybavení. Vše pro opravy a péči o vlasy a pokožku. Spontánní nákupy skončí neúspěchem, a to i v malých věcech. Zvláště nežádoucí nákup ležérního oblečení a ložního prádla.
2,09. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Váhy.

3 lunární den

Drahé oblečení, šperky, dárky, kosmetika, parfémy, starožitnosti a domácí výzdoba, šperky. Všechno, co se týká obchodu.
3.09. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Štír.

4lunární den.

Jako poslední možnost se vyvarujte utrácení pouze kovových pokut nebo repelentů proti hmyzu. Odložil všechny nákupy.
4.09. 2019 Měsíc roste ve Štíru.

5 lunární den

Není to dobrý den na nákupy, raději zahodit zbytečné. Materiály dokončovací, interiérové, instalatérské a součásti. Oblečení a obuv
5,09. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Střelce.

6 lunární den

Dárky, peněženky, kabelky a příjemné věci. Skot a domácí zvířata. Oblečení a obuv, ložní prádlo.
6,09. 2019 Měsíc roste ve Střelci.

7 lunární den.

Neúspěšné pro nákupy, pouze dary, pokud je to velmi nutné. Prakticky na všechno, zejména na oblečení.
7.09. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Střelce.

8 lunární den.

Vše, co je užitečné pro vaši rodinu a bude přínosem pro váš domov. Zvláště úspěšné nakupování na cestách. Neformální, elegantní a zimní oblečení.
8,09. 2019 Měsíc roste v Kozoroha.

9 lunární den.

Špatný den pro nákupy, dokonce i nákup výrobků, za to nestojí. Snažte se zbavit veškerého přebytku. Prakticky pro všechno.
9.09. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Kozoroha.

10 lunární den.

Vhodné pro velké akvizice, které byly naplánovány na dlouhou dobu, možná více než jeden měsíc. Nemovitosti, pozemky, rezidenčníprostory. Cokoliv se vám líbí a potřebujete pro všechny členy rodiny. Dárky, loterie, peněženky, interiérové ​​dekorace.
10,09. 2019 Měsíc roste v Aquarius.

11 lunární den.

Můžete zakoupit nestandardní položky, například nové položky v technických oblastech. Vhodné pro nákup bytů, loterie. Ostatní velké výdaje, dekorativní kosmetika, výrobky pro péči o obličej a tělo.
11.09. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Vodnáře.

12 lunární den.

Stejně jako předchozí den, ale lépe ne pro sebe, ale jako dárek pro přátele a rodinu. Můžete dělat charitu. Vše lze zakoupit.
12.09. 2019 Měsíc roste ve Vodnáři.

13 lunární den.

Lepší ne jít nakupovat sám. Můžete si koupit jídlo pro gurmány, cestovní balíčky a vše, co potřebujete při cestování, elektronice. Neexistují žádné kategorické zákazy.
13,09. 2019 Měsíc roste v souhvězdí Ryby.

14 lunární den.

Potraviny, lékařské přípravky, domácí chemikálie, kosmetika a parfumerie. Obuv, zimní a podzimní věci, spotřebiče a domácí výzdoba.
14.09. 2019 Úplněk v rybách.

15 lunární den.

Všechny nákupy jsou nežádoucí. Pro všechno.
15,09. 2019 Měsíc klesá v souhvězdí Berana.

16 lunární den

Blízkost úplňku špatně ovlivňuje kvalitu nakupovaných předmětů. V nouzijehly, vidličky, hračky, brýle. Téměř pro všechno, zejména - oblečení, obuv, parfémy, ložní prádlo.
16.09. 2019 Měsíc klesá v souhvězdí Berana.

17 lunární den

Jděte nakupovat s dobrou náladou, pak všechny zakoupené položky vydrží dlouho. Poukazy, vstupenky, vše pro dovolenou, dárky. Velké akvizice, domy, auta, spotřebiče, šperky, oděvy.
17,09. 2019 Měsíc ubývá v Beranu.

18 lunární den

Nákupy budou bezmyšlenkovité a nebudou trvat dlouho. Prakticky pro všechno.
18,09. 2019 Měsíc klesá v Taurus.

19 lunární den

Neztrácejte peníze, nebude to kvalitní a příjemný nákup. Prakticky pro všechno.
19,09. 2019 Měsíc se snižuje v souhvězdí Býka.

20 lunární den.

Kosmetika, oděvy, šperky, dekorační kosmetika a kosmetické výrobky. Zdržet se velkých nákupů, nákupů domácích spotřebičů
20,09. 2019 Měsíc ubývá v souhvězdí Gemini 21 lunárních dnů. Pouze to, co je teď nezbytné, a pak jen v maličkostech. Velké výdaje se nedoporučují a také průměr.
21,09. 2019 Měsíc ubývá v Blížencích

22 lunární den.

Dobrý den na nákup potravin, dobrých alkoholických nápojů, prázdninového zboží a výrobků s mystickým sklonem. Nežádoucí.
22.08. 2019 Měsíc se zmenšujesouhvězdí Rakovina.

23 lunární den.

Stříbro, věci pro domácí pohodlí, jídlo a pití, můžete alkohol. Vybavení domácností a kanceláří.
23,09. 2019 Měsíc se snižuje v souhvězdí rakoviny.

24 lunární den.

Samotné období není příliš dobré, ale tento den umožňuje výjimku pro mnoho nákupů, prostě nespěchejte, abyste se rozhodli. Vyhněte se velkým výdajům.
24,09. 2019 Měsíc v Rakově ubývá.

25 lunární den.

Zdržujte se dne - nedůležité pro výdaje. Pro všechno.
25,09. 2019 Měsíc ubývá v souhvězdí Lva.

25-26 lunárního dne.

Pouze ty nejpotřebnější výdaje a ty, které budete používat velmi zřídka. Drahé oblečení, chladné domácí spotřebiče, dárky, teplé svetry. Zvláště nestojí za nákup oblečení a obuvi.
26,09. 2019 Měsíc v Leo ubývá.

26 dnů.

Je lepší nekupovat, ale opravovat všechno, co bylo roztrhané nebo zlomené. Prakticky na všechno.
27,09. 2019 Měsíc ubývá v souhvězdí Panny.

27 lunární den.

Hnojiva, chemikálie pro domácnost, drobnosti v domácnosti, obchodní oděvy, papírnické zboží. Dekorativní kosmetika, ložní prádlo, dárky a další významné akvizice.
28,09. 2019 Nový měsíc v souhvězdí Panny

28-29 lunárního dne.

Neuskutečňujte nákupy, ale pokud opravdu chcete, kupte si to, co se vám líbí nejvíce. Vážné výdaje a zejménazboží na úvěr.
29,09. 2019 Pěstování Měsíce v souhvězdí Váhy

1 měsíční den.

Všechno, co přináší radost a zahřívá duši. Teplé oblečení, šperky, materiály pro dekoraci a opravy, lampy a lustry, ohřívače. Neformální oblečení a ložní prádlo.
30,09. 2019 Měsíc roste ve Vahách

2 lunární den.

Starožitnosti a umělecké předměty, parfémy a kosmetika, šperky a drahé slavnostní oděvy, zimní oblečení, vše na opravu. Nemovitosti a běžné nošení.

Bez ohledu na to, jak silná je touha po každodenním nakupování, neměli bychom přehlížet rady měsíčního nákupního kalendáře na září 2019, protože jeho příznivé dny vám umožní nejen utrácet peníze moudře a dobře, ale také být v dobré náladě na dlouhou dobu.

Číst také: Kalendář krásy a zdraví pro září 2019