Jak odstranit strany. Cvičení

Velké břicho a tuk na stranách, to je často nazýváno "uši" na stranách - to je docela bolavé téma pro mnoho žen. Aby bylo možné odstranit žaludek a po stranách, musíte vynaložit úsilí, klid, důvěru, že vše bude fungovat. Odstraňte žaludek a strany mohou být různými způsoby. Věnujte pozornost břišním svalům, bočním svalům břicha a boků.

Nejjednodušší cvičení pro boky je obruč. Pomocí obruče můžete vytvořit pas a odstranit z něj přebytečný tuk. Ale musíte to zkrátit alespoň na 45 minut. A pokud je obruč s různými drážkovanými tryskami, výsledek bude jen super.

Strany demontujeme pomocí fitbalu

Níže jsou uvedena jen některá cvičení pro fitbal, ale jsou dostatečně účinná, aby odstranila bok a břicho.

№1. Pohyb pánve. Chcete-li toto cvičení, sedět na fitball. Nohy jsou na podlaze, hřbet je rovný, ramena jsou spuštěna a uložena dozadu. S pomocí kněží začnou otáčet míč doprava a doleva. Vaše tělo by mělo zůstat nehybné. Neohýbejte dopředu ani dozadu. Toto cvičení na fitbalu zahrnuje svaly hýždí a dolní části těla a šikmých. Pokud to děláte správně, budete cítit, jak vaše šikmé břišní svaly pracují. Toto cvičení musí být provedeno 6-15 otáček pro každou stranu.

№2. Nakloňte se na stranu. Toto cvičení zahrnuje šikmé břicho. Pro toto cvičení je třeba pokleknout, takže fitball je na pravé straně. Udělej svou levou rukuhlavu, a dát právo na míč. Ohněte levou nohu na koleno a posuňte dopředu. V důsledku toho by vaše boky měly být nehybné a vaše tělo bude nakloněno doprava. Ohněte doleva, umístěte tělo do svislé polohy. Boky jsou nehybné. Pro každou stranu proveďte 6-15 přístupů.

№3. Zvedněte nohy. Pro toto cvičení musíte ležet na pravé straně. Položte pravou ruku na podlahu, nohy rovné, opřete se o vnější pravou nohu. Zvedněte levou nohu nahoru a vraťte ji do původní polohy. K tomuto cvičení musí být 6-15 otáček pro každou stranu. Toto cvičení zahrnuje šikmo a boky.

Cvičení pro šikmé břišní svaly s činkami

\ t

K provedení tohoto cvičení je třeba postavit se rovně, nohy na šířku od sebe. Provádíme sklony doprava a zvedneme levou ruku nad hlavu, pak doleva. Chcete-li začít, cvičení 10 krát v každém směru. Pokaždé se snažte zvýšit počet svahů. Komplikovat toto cvičení může být s činkami, ale pak nemusíte dát ruce za hlavu, ale jednoduše provést naklonění vlevo a vpravo.

Cvičení "kolo". Lehněte si na zem, ohněte si kolena a zvedněte je. Ruce by měly být za hlavou. Dosáhněte pravého lokte k levému kolenu a naopak. Toto cvičení musí být provedeno 20-30 krát. Toto cvičení zahrnuje šikmo a boky.

Boční výtahy

Pro toto cvičení musíte ležet na podlaze na pravé straně, za pravou rukuhlavu a rozložte ramenatak, abyste viděli strop. Pomalu zvedněte trup 15krát pro každou stranu. Toto cvičení lze změnit a získat další, ale také za účelem odstranění stran. Také leží na pravé straně. Položte pravou ruku před sebe a levou za hlavu. Zvedněte nohy a nakloňte tělo doleva, aby vypadalo jako podkova.

To jsou na první pohled jednoduchá cvičení, která vám pomohou zbavit se zbytečných stran na pasu, nejdůležitější je systematicky provádět taková cvičení, pokaždé zvyšovat zatížení.

JAK SE SNÍMAT (VIDEO)