Mouton kabáty: nejmódnější styly 2018-2019

V dnešních trendech je vynikající nabídka - kožichy z mutonu, jejichž nejmódnější modely si zaslouží zvláštní pozornost.

Mouton má svou vlastní pověst. Srst je poměrně levná ve srovnání s sobolí nebo kuna. Je to však on, kdo dokonale splňuje standardy dnešních trendů, ve kterých jsou oceňovány originální styly a nestandardní designová řešení.

Co Muton Fur Coats vypadají: Fotografie krásných modelů

V trendech letošního roku se muton vrátil na vlnu popularity evropského stylu. Móda pro kožich původního designu, který dokonale splňuje standardy městského stylu, přináší do popředí takové kožešiny. Mimochodem, vděčíme za to módy a stylu pařížským ženám, které znají hodně o schopnosti stylově se oblékat.

Kožich Mouton v sezóně 2019-2019 se stal skutečnou královnou pódií. V letošních trendechstritstayl vládne bezpodmínečně, ve kterém se neocenil luxusní demonstrace, ale elegance a individualita vlastního obrazu.

Módní Mouton kožešiny 2017 dokonale splňují tyto požadavky. Hlavní věcí v těchto modelech je styl, v této sezoně je hned několik směrů relevantních, ve kterých jsou prezentovány stylové a relevantní siluety.

Věnujte pozornost tomu, jak elegantní jsou moutonové nátěry ve sbírkách fotografií této sezóny:

Ale pro začátek o struktuře samotné srsti. V této sezoně, nejrelevantnější pro vytváření kožichů v různých stylech jsou stříhané kožešiny. Díky moderním procesním schopnostem je Mouton vybaven zcela novou a velmi sofistikovanou texturou.

Klasický hladký a sametový povrch, fantasy textury, reprodukující vzor moaré tkaniny - nejoblíbenější a nejžádanější pro současné modely. Zvláště zajímavý je kudrnatý volumetrický účes, který vypadá skvěle v kombinaci s romantickými a ženskými styly moutonových kabátů.

Hlavním tématem kreseb byla květinová aranžmá, která zdobí lem a manžety modelů. V tomto případě se obávejte, že takový plášť bude v zimě horší, ale rozhodně to nestojí za to. Střih nemá vliv na kvalitu srsti - stále zůstává překvapivě „teplý“ a pohodlný. Kromě toho, účes mu dává plasticitu, díky které můžete ztělesnit jakékoliv silueta řešení.

Hodnotit, jakMuton kožešiny kabáty 2017 vypadají krásně na těchto fotografiích níže:

Krátké kožichy muton s fotografiemi současných modelů bílé kožešiny

Nejtrendičtější a konzistentní se všemi kánony dnešní městské módy zůstává ve stylu klasického kožichu. Rysy této sezóny - zúžená, velmi jemná linie ramen, rovná silueta a nejpohodlnější délka kolena nebo poloviny stehna. Designéři využívají toto zjevně jednoduché řešení silueta pro aktivní práci s barvou a texturou kožešin, hledajíce mimořádná a velmi elegantní řešení.

Takové krátké kožichy z mutonu jako na fotografii jsou nejvýznamnějšími modely sezóny:

V zimě se pastelové odstíny vracejí do městské módy a zimní zimní kabát 2017 je nejlepší odpovědí na nejčerstvější módní trendy.

Všechny odstíny zlato-béžové, stříbrnošedé, jemné plavé, smetanové a dokonce narůžovělé tóny ... Mimo soupeření, jako vždy - bílá. Tuto sezónu v kombinaci s ověřenými styly modelů, které nám v této sezoně nabídli přední designéři.

Souhlasím, jako např. Na fotografii je kožich bílý muton mimo soutěž:

Modely kožených kabátů mouton s kapucí a jejich fotografií

Posiluje dojem z povrchové úpravy s kontrastní texturou srsti, přizpůsobenou barvě nebo kontrastu. V každém případě kombinace s límcem nebomanžety norek, sobolí, lišek polární, rys ostrovid nebo kuna promění model na exkluzivní. Ale i ten nejelegantnější model by měl být pohodlný, takže není divu, že v tomto trendu jsou kukly nejrůznějších stylů. Od miniatury, napodobující čepici, až po objemný, složitý střih, který může být krásně přehozen přes ramena.

Tak jako u fotografií muton kožichy s kapucí si zaslouží zvláštní pozornost:

Módní modely kožichů: fotografie a stylové nálezy

Zima je obdobím pro klasická řešení, a proto se letošní kolekce vyznačují řadou lichoběžníkových modelů. Lichoběžník je v mnoha ohledech univerzální a vejde se do jakéhokoliv tvaru, na rozdíl od většiny složitějších stylů. Ale letos to vypadá úplně nové.

Za prvé, styl je naprosto stylový a splňuje jeden z nejatraktivnějších trendů v duchu 70-80 let. Lze jej tedy použít nejen v každodenních, ale i ve stylizovaných sadách.

Za druhé, klasická „lichoběžník“ má v této sezóně novou siluetu. Je tvořen: měkkou, zúženou linií ramen - bez ramenních vycpávek a širokých průramků, mírného rozštěpu k lemu a optimální délky mírně pokrývající koleno.

Tyto modely doplňují objemné a krásné kapuce, na kterých načechraný srstní lem vypadá skvěle, a široké manžety.

Na těchto fotografiích jsou nejmódnější modely Moutonunovoroční kožichy:

V trendu - pastelovém a jakémkoli jasném, který dodává eleganci odstínů.

Ale pokud se vám líbí tmavá stupnice, pak věnujte pozornost krásně barveným kožešinám: tmavě modré, fialové, bohaté kaštanové. Tmavé odstíny přírodního sortimentu - tradiční hnědá a černá v této sezoně není na počest návrhářů. Trend barvených nebo bělených tónovaných kožešin slibuje být populární pro několik sezón, takže se nepopírejte potěšení a kupte si barevný světlý kožich.

Barevná škála módních kožichů muton odráží tyto fotografie níže:

Moutonové kožichy „příčně“ a fotografie stříbrné lišky

Experimenty s texturami - jedna z nejoblíbenějších technik designu. Je to díky nim na letošních pódiích spousta kombinovaných modelů - především v neformálním a sportovním stylu.

Mouton je dokonale kombinován s dražšími kožešinami - obojky, včetně odnímatelných výložníků a boasů, lemů a okrajových doplňků, které doplňují modely efektivity a rafinovanosti.

Tak jako ve fotografii muton srst se stříbrnou liškou si zaslouží zvláštní pozornost:

Dalším skutečným trendem pro sezónu 2017 jsou kožichy muton, sestavené napříč nebo šikmo. Tento střih dává srsti neobvyklou strukturu a vzhledJe velmi lákavá a dokonale kombinovaná s velmi jednoduchými styly modelů zkrácené délky. Původní textura je hlavním akcentem modelu, který vypadá skvěle nejen v kombinaci s pastelovými tóny, ale také s bohatými barvami jasného odstínu.

Podívejte se, jak stylově vypadá muton kožich v těchto fotografiích níže:

Lehké kožené kabáty a fotografie elegantních modelů

Zima není důvodem k zakrytí velké postavy, designéři ji zvažují a nabízejí mnoho stylů přizpůsobené siluety. Za prvé, elegantní kabát stylu „přesýpacích hodin“ z nejlepších (ale i pohodlných ovčích) světlých odstínů. Tyto modely jsou určeny těm, kteří oceňují ženský a sofistikovaný styl.

Takový lehký moutonový kožich jako na fotografii učiní vaši zimu elegantní:

Oříznuté rovné kožichy s kapucí, které se v letošním roce hodí k nošení se širokým pásem nebo pásem, jsou hity sbírek sezóny. Díky šikovnému stříhání kožešin a dobře promyšlenému střihu, takový kožich vytváří štíhlou postavu. Model je určen pro příznivce každodenních i klasických stylů. A módní paleta barev těchto modelů je také reprezentována pastelovými a perlovými tóny a kožešinami, malovanými v trendových barvách sezóny.

Tak jako na fotografických modelech moutonových kožichů s kapucí - jsou univerzální a dokonale elegantní:

S tím, co nosit černé kožichy z mutonů a stylové fotografie

Jakýkoli kožich vyžaduje stylové doplňky.Při rozhodování, co nosit muton kožichy, vzdejte hold nejmódnějšímu stylu této sezóny - každý den s nádechem rafinovanosti a ženskosti.Takže hlavní věc je snažit se obraz nezjednodušovat pomocí domácích bot a doplňků.

Modely všech siluet a stylů díky sametové struktuře kožešin jsou dokonale kombinovány s takovým luxusním materiálem jako semiš.A pokud jsou semišové boty pro městskou zimu velmi riskantní volbou, pak musí do vašeho zorného pole spadnout semišový vak.

V žádném případě byste si neměli zvolit tón, který by odpovídal příslušenství k barvě srsti, zejména pokud je srst černá.Vyberte si jakékoli světlé a bohaté a odstín, který dodá harmonickou barevnou kombinaci.S tím, co nosit černý Mouton kabát vyzve světlou škálu módních barev - jemné květinové odstíny fialové, máta a stříbrno-šedé tóny.A pokud chcete jas obrazu, přidejte odstíny bohaté červené gama - brusinky nebo burgundské.

Tato barva může být pytel, rukavice nebo klobouk.

V páru k takovému modelu byste si určitě měli vybrat barvu a v žádném případě černé boty.

Podívejte se, jak stylové obrazy s ženskými kožichy muton vypadají na těchto fotografiích níže:

)

Volba čepice na srst muton

Výběr klobouku pro kožich s mutonem je otázkou chuti. Ale to vždy vyvolává otázky: zda nosit kožešinu a co? Nezapomeňte nosit, řekněme designéry, nabízející svou vlastní vizi sad s takovými modely, ale kladení zvláštních požadavků na srst. V žádném případě by se jednalo o kožešinu stejné textury, nejúspěšnější duety budou získány s čepicemi načechranými kožešinami - liškou nebo liškou.

V ideálním případě tato sada vyrobí klobouk z norka původního stylu. Čelenka v tomto případě učiní celý obraz ušlechtilejší a dražší.

Úplně odlišný obraz bude tvořen pletenými klobouky, ale jejich styly by v žádném případě neměly být anonymní a barvy by měly být prosté. Vyberte si z řady mladých lidí této sezóny nejpřitažlivější model, například objemné „bini“ zdobené velkou stázou, krajkovou pleteninu s kožešinovou pomponou nebo elegantní helmu se skandinávskými potisky a dlouhými ušima.

Podívejte se na fotografii, jak krásné muton kožichy vytvářejí nádherné zimní pohledy:

Jak si vybrat dobrý Mouton kabát (s videem)

Dobrý Mouton kožešinový kabát vám bude sloužit po dobu nejméně deseti let, aniž by ztratil svůj atraktivní vzhled a, co je důležité, vlastnosti. Tato srst není marná má pověst nejodolnější a trvanlivé. Aby nedošlo k omylu s volbou, musíte použít jednoduchá pravidla. Mimochodem, ovčí kůže je pravděpodobně jedinásrst, která není falešná, takže její autentičnost se nemusí bát.

Začněme, podívejme se pod podšívku. Ve vysoce kvalitním modelu by měl být lem podšívky klapky, ne šitý těsně. To znamená, že výrobce neskrývá před vámi takové nuance, jako je kvalita jádra a vnitřní švy. Musí být sešívány a v žádném případě nesmí být lepeny - tento produkt vám bude sloužit krátce.

Švy by měly mít vysokou kvalitu, což znamená, že by měly být spíše ploché než konvexní a samozřejmě by z nich neměly vyčnívat.

Zkontrolujte kvalitu jádra - mělo by být bez otvorů a záhybů, měkké a plastové na dotek. Pereushennaya mezdra říct, že srst je špatná kvalita. Rychlost a kvalita podložky. Měla by být šitá z kvalitní tkané nebo hedvábné vazby. Opatření není vůbec nadbytečná, protože nekvalitní obložení bude třeba změnit za měsíc nebo dva.

Podívejte se na fotografii, jak vypadá moutonová srst vynikající kvality:

Chcete-li si vybrat moutonový kožich, zpravidla je snadné vyhodnotit kvalitu srsti. Na několik vteřin ji stlačte do dlaně a uvolněte, srst by se měla okamžitě vrátit do předchozího stavu. Stačí držet okraj dlaně přes hromadu - sametová a jemná struktura by se měla okamžitě obnovit. Neváhejte a pokuste se vytáhnout několik klků. Zůstali v rukou? Je lepší takový kožich okamžitě vrátit prodávajícímu.

Teď zkontrolujtestálobarevnost. Ovčí kůže z přírodních odstínů se obvykle nepoužívá k šití moderních modelů a dokonce i přírodních barev stojí za to vyzkoušet. Bude zapotřebí mokrý sněhobílý ubrousek - otřete s ním malou plochu kožešiny a pokud jsou na ubrousku stopy, pak je lepší nákup odmítnout. Pokud všechny testy úspěšně prošly - můžete si blahopřát k úspěšnému nákupu.

Instrukce "Jak správně vybrat muton kabát" - v tomto videu: