Obočí Jak správně vytáhnout?

Očijsou pravděpodobně nejvýraznější částí obličeje, která může přenášet náladu a emoce ostatním - radost a radost, smutek a úzkost, lásku a vášeň, štěstí a zklamání. Nejedná se však pouze o oči, které tvoří výrazy obličeje. Významnou roli hraje přirozený rámec oka -obočí .

Nepřesné a neupravené obočí, vytržené z nepravidelného tvaru, může nevyhnutelně poškodit celkový vzhled a dát nepřirozený výraz obličeje. Z tohoto důvoduobočí potřebuje každodenní řádnou péči a pečlivý přístup.

Aby správněsprávně upravil tvar obočí doma , zpočátku potřebujete velké zrcadlo pinzety a dezinfekční prostředek (tonikum nebo lotion).

Před zahájenímkorekce obočíse doporučuje odstranit z líčení obličeje a otřít kůži dezinfekčním krémem. S pinzetou manipulujte s alkoholem. Posaďte se v místnosti s dobrým osvětlením (doporučuje se opravit obočí za denního světla) před velkým zrcadlem, abyste viděli obě oči současně.

Technika olupování obočíje poměrně jednoduchá a nevyžaduje speciální pracovní sílu. Trochu trpělivosti, přesnosti a vytrvalosti vám pomůže dát obočí správný a přirozený tvar. A tak pokračujeme: vlasy, které chcete odstranit, musíte zachytit co nejvíce blíže ke kořenu, aby se nerozlomily, zůstaly černénevzhledný bod. Volnou rukou jemně vytáhněte kůži a ostrým pohybem vytáhněte vlasy ven. Nestojí za cenu za jednu špetku má tendenci odstranit několik chlupů současně. Tweak by měl být mimořádně čistý, protože ve spěchu můžete poškodit tenkou kůži století.

Chcete-li dát obočí správný tvar, musíte znát několik jednoduchých pravidel:

1.Klasická verze „ideálního“ obočí je tvořena s přihlédnutím ke třem čarám, které protínají každou polovinu obličeje. Aby bylo možné určit, kde přesně by obočí mělo začít, končit a mít největší ohyb, můžete použít tyto tužky na kosmetické tužky. Připevněte tužku k obličeji tak, aby prošla třemi body a označte průsečík tužky linií obočí.

2.První řádek (řádek A) by měl být od křídla nosu po obočí procházející vnitřním okem oka. V místě průsečíku čáry s obočím, musíte ji rozložit vertikálně vzhůru. To bude startovní čára obočí. Všechny chlupy, které jsou umístěny mimo tuto linii směrem k nosu, jsou nadbytečné a měly by být odstraněny.

3.Druhý řádek (řádek C) vycházející z křídla nosu musí projít vnějším rohem oka. Průsečík přímky s obočím je místem, kde končí obočí. Pokud jsou za tímto řádkem chlupy, doporučuje se jejich odstranění. V případě, kdy je přirozená vlasová linie obočí kratšíurčené místo, make-up umělců poradit tuto nuance je povinné vzít v úvahu v jeho make-up.

4.Třetí řádek (řádek B) prochází okrajem duhovky,když se podíváte rovně.Linie od křídla nosu začíná a bod průsečíku s obočím bude místem největšího ohybu, tj. Nejvyššího bodu vašeho obočí.

5.Po vymezení řádků musíte pečlivěodstranit přebytečné vlasyvlevo a vpravo od vyznačených bodů,dát obočí potřebný tvar a ohyb..

6. Nevystavujte obočí příliš tenké.Vyhněte se ostrým čarám, dávají obličeji výraz nepřirozenosti.Obočí se doporučuje postupně vytáhnout, aby se zabránilo fenoménu asymetrie.

7.Po skončení opravy musí být obočí ošetřeno roztokem dezinfekčního prostředku, aby se zabránilo vzniku zánětu a podráždění.

8.Nyní si můžete obočí očistit speciálním kartáčkem a očistit kůži krémem nebo krémem, abyste rychleji odstranili zarudnutí.